REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

07.09.2017 19:05 #rex
Zacznijcie ludziom godnie płacić ,bydlaki. To będą chętni do pracy.
07.09.2017 20:42 #Ruby
Walić pocztę, kiepska firma. InPost był 10 razy lepszy
18.09.2017 20:20 #gość
Często mam wrażenie, że pracownicy poczty stosują coś w rodzaju strajku włoskiego. Mam świadomość, ze pensje są paskudnie niskie, ale powolność ludzi w okienkach jest porażająca. Może to wina procedur pocztowych?. Nie wiem, nie znam tematu. Ale na pocztę idę jak już nie mam wyjścia. Mają niby komputery, czytniki kodów, ale i tak muszą wpisać ileś rzeczy z klawiatury. Niektórzy pracownicy są w tej dziedzinie mało sprawni i nadanie listu poleconego trwa niezwykle długo. Szukanie znaczków o odpowiednich nominałach to jakaś porażka. Czy nie można zainstalować jakiejś maszynki, która drukuje odpowiedni nominał na liście?. Pracownik wprowadza coś do komputera a później jeszcze wpisuje na jakieś formularze. To nienormalne w 21 wieku. Ja rozumiem, że elektronika niekiedy zawodzi i zostawmy te stare kwity na taką okazję. Ale na codzień jest to masakra.
05.10.2017 16:52 #gienek
Czy występuję u Was problemy z http://www.powiekszonyczlonek.pl ?
06.10.2017 09:13 #masahiko
to nie , ale mam problem z urwanym klockiem

podobno pomagają specjaliści z TANIEBOLCOWANIE

inni juz korzystali i polecajomTANIEBOLCOWANIE

78/1933 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Fauna i flora
 SZCZENIAKI rasy GOŃCZY POLSKI ur. 07.10.2017 po proporcjonalnych, polujących rodzicach (ojciec m.in. Champion Pracy). DO ODBIORU od 01.12.2017 w Warszawie lub bezpośrednio w hodowli w m. Cibórz (w połowie drogi Działdowo-Brodnica). Kontakt tel. (23) 69 61 353; 507 043 472; 798 691 471, więcej info: www.parkwelski.vanti.pl Serdecznie zapraszamy.

2-pokojowe sprzedam
 Jasne,rozkładowe,ciche mieszkanie / 49,6m2, wys.2,75m / na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym /brak windy/. Lokal jest dwustronny. W skład wchodzą dwa pokoje,widna kuchnia,łazienka. Na podłodze dębowy parkiet, okna PCV. Do mieszkania przynależy piwnica. Budynek z cegły z 1955 roku ogrodzony a wejście na teren wewnętrzny "patio"zabezpiecza brama /domofon/. Budynek ocieplony,po remoncie dachu. Klatka schodowa po remoncie-wymienione okna i drzwi wejściowe.W najbliższej okolicy przychodnia, szkoła,przedszkole.sklepy, dworzec PKP,PKS. Mieszkanie posiada odrębną własność KW. Mieszkanie do generalnego remontu. Cena do negocjacji. SPRZEDAŻ TYLKO BEZPOŚREDNIO!!!!

Antyki
 Skup monet srebra platerów odznaczeń militariów znaczków i innych staroci 502-510-493

Lokal użytkowy do wynajęcia
 Wynajme miejsce na motocykl w garazu Wroclawska 21 tel. 22-638-69-39

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie