REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

13.12.2017 09:58 #2nicky
"Konsultuje je z pasażerami"...śnij dalej,autorze
15.12.2017 17:56 #ŻelaznA
" 490 na start
Wszystko zaczęło się w latach 70., kiedy mieszkańcy rozbudowującego się Bródna dostali bezpośredni, pospieszny autobus do centrum, kursujący tylko w godzinach szczytu."

Zaraz zaraz... Dlaczego nie ma wzmianki o pospiesznej linii "M", łączącej Śródmieście z Bródnem jeszcze przed 490? "eMka" kursowała od 1971 r., przez cały dzień; początkowo z dw. Centralnego na Bródno, a potem miała trasę wydłużoną do dw. Zachodniego. W latach 90' przekształcono ją w 127.
14.01.2018 12:01 #Horywa
Autor młody naiwny nie wszystko wyguglował a konsultują to może w ztm ile jeszcze etatów dla rodzinki przeznaczyć na pisma pasażerów mają szabloniki :))))))
24.01.2018 15:40 #Warszawiak230
Tak jest. Była linia ekspresowa autobusowa "M", bardzo szybko dojeżdżała pod PKiN przy ul. Marszałkowskiej z Bródna Podgrodzia ulicą Wincentego, Starzyńskiego, Most Gdańskim Rondo Babka, Aleje Marchlewskiego. Tylko pomarzyć...nie było wtedy korków ulicznych.
24.01.2018 15:43 #Warszawiak230
Małe Sprostowanie: przy Dworcu Gdańskim skręcał w lewo i jechał przez Muranów ulicą Andersa, przez plac Bankowy i do ulicy Marszałkowskiej.
REKLAMA
24.01.2018 15:45 #Warszawiak 230
Małe Sprostowanie: przy Dworcu Gdańskim skręcał w lewo i jechał przez Muranów ulicą Andersa, przez Plac Bankowy i do ulicy Marszałkowskiej.
24.01.2018 15:45 #Warszawiak230
Małe Sprostowanie: przy Dworcu Gdańskim autobus 'M" skręcał w lewo i jechał przez Muranów ulicą Andersa, przez plac Bankowy i do ulicy Marszałkowskiej.
24.01.2018 15:46 #Warszawiak23
Małe Sprostowanie: przy Dworcu Gdańskim autobus 'M" skręcał w lewo i jechał przez Muranów ulicą Andersa, przez plac Bankowy i do ulicy Marszałkowskiej.

78/1275 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Grunt sprzedam
 Piękna działka nad Jeziorem Solińskim (154.158) Do sprzedania działka numer 328 o powierzchni 1,4946 ha Na działce znajdują się : - dwa domki rekreacyjne - miejsce na ognisko - pomost - rowerek wodny Działka wyposażona w instalacje: - kanalizacja - osadniki ścieków - woda - prąd - pompa głębinowa Działka pięknie położona nad Zalewem Solińskim w miejscowości Chrewt w gminie Czarna w województwie podkarpackim. Przepiękne widoki i bliski dostęp do wody gwarantują idealny odpoczynek. Cena 2900000 zł Kontakt: Przybylski Jerzy - 609807954, adres e-mail: j.przybylski@mikrotech.com.pl

Komputery
 A A Serwis Komputerowy Dojazd 0 zł 504-617-837

Nieruchomości
 Nasze biuro poszukuje dla klientów lokali: użytkowych na sprzedaż, ZAMIANY. Dokonujemy na zlecenie zamiany mieszkań, domów, działek. Działamy na terenie całej Polski. Zależy nam na znalezieniu ofert jak najbardziej dopasowanych do preferencji naszych kontrahentów. Działamy we wspólnym interesie. Skontaktuj się z nami! KONTAKT: 511 422 888 www.citihaus.pl www.nazamiane.pl

Nauka
 Dzień dobry/Guten Tag przeczytaj moją historię nauki niemieckiego przez Skype. Zajmie Ci to 2 minuty. Nazywam się Jolanta i jestem pasjonatką/lektorką niemieckiego przez Skype. Prawdopodobnie jesteś w jednej z tych czterech grup: 1. Uczysz się niemieckiego 2. Uczyłeś/aś się niemieckiego 3. Nigdy nie uczyłeś/aś się niemieckiego 4. A może jesteś w czwartej grupie o której nie wiem? Być może powiesz, że to po prostu kolejny lektor języka niemieckiego. Myślałam tak jak Ty aż do momentu kiedy poprowadziłam pierwszą lekcję sama. Wcześniej uczyłam się niemieckiego przez Skype w Niemczech i wiedziałam, że to możliwe. Nigdy nie myślałam, że będzie to moja przyszła pasja. Wszystko zaczęło się od momentu kiedy poznałam mojego męża:). Nie wiem jak ale namówił mnie na poprowadzenia pierwszej lekcji przez Skype. Tak na próbę. jolanta.niemiecki@interia.pl Zadzwoń: 790-701-508 Wyjedź na stronę: www.niemiecki-skype.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.