REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

CZEŚĆ BURAKI POZDRAWIAJĄ WAS WARSZAWIAKI

15.02.2005 18:12 #Warszawiak rodowity
HA HA HA KTO SIĘ WYPOWI TO BURAK I KNUR LEGIONOWSKI :)
25.02.2005 10:02 #legionowianka
Wole być knurem i burakiem niż analfabetą rodowity warszawiaku. A ciekawa jestem z jakiej wiochy twoi rodzice zjechali do Stolicy :)
27.02.2005 19:30 #Warszawiak rodowity
DOKŁADNIE Z LEGIONOWA :)
08.03.2005 09:52 #deresa
Wasz spór powinien się zakończyć na wspólnym piwie. pomyślcie jak śmiesznie by wyglądał w londyńskim pubie. Ja burak z Warszawy a ja burak z Legionowa. Skończcie i chodźmy gdzieś razem wypić to piwo ! Co wy na to ?
18.03.2005 12:47 #Bukowiec
Ja moge iść na piwko, Deresa? men or women? It is a question...
28.03.2005 12:41 #deresa
I am a woman. Mam 42 lata. 170 kg/68 kg mąż i jedna córeczka.
10.04.2005 19:49 #Warszawiak rodowity
AAA żona dresa 3 paski na staniku
23.04.2005 21:16 #deresa
Możesz tylko pozazdrościć Pa

1137/1217 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Legionowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom i ogród
 Zaproszenia, kartki okolicznościowe, dekoracje ślubne i weselne, obrazki - metryczki dla dzieci, dekoracje do domu i mieszkania, girlandy. warsztat@wspomnien24.pl, Tel. 505 942 055

Nauka
 Wybierając korepetycje przez internet możemy uczyć się efektywnie jednocześnie oszczędzając na czasie jak i na kosztach korepetycji. Szeroki wybór korepetytorów, ich zróżnicowana dyspozycyjność to spore atuty oferty online. Dodatkowym plusem tej alternatywy jest fakt, iż uczymy się w dowolnym miejscu jeśli uznamy je odpowiednie do nauki. Dla wielu osób możliwość nauki we własnym domu to spory atut. Zwykle w domu czujemy się komfortowo i swobodnie, a nauka przychodzi nam z łatwością. Poznaj stronę internetową: uczsie24.pl Polub nas na facebooku: https://www.facebook.com/Uczsie24/

Różne
 Zmysłowa, młoda, kobieca, uwodzicielska o nienagannej figurze. Jeżeli tak sobie wyobrażasz idealną kochankę i towarzyszkę spotkań to nie musisz dalej szukać. W moim towarzystwie poczujesz się spełniony i doceniony. Czekam na zdecydowanych Panów na poziomie, którzy pragną przeżyć chwile zapomnienia z namiętną kochanką. Mój numer znajdziesz na moim profilku na stronie myero.pl/roksi Czekam na Ciebie.

Gastronomia
 Relax Qultura zaprasza pon-son 10.00-18.00. Kanapki, obiady i organizacja wydarzeń na zamówienie. ul. Marymoncka 34, teren AWF. Napisz klub@awfrelax.pl Zadzwoń 505121102 FB awfrelax

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.