REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

 apasz

06.12.2016 19:49

Ciekawe czy Wojciech Tumasz kiedykolwiek przechodził przejściem przy przystankach Winnica. Dużo łatwiej przechodzi się przez pasy, gdy samochody pędzą, bo łatwiejsze jest to do oceny dla przechodnia, niż ocena samochodu zwalniającego, a po chwili przyspieszającego. Jest dziura między pojazdami - na pewniaka się przechodzi, gdy ma się pewność, że zdążysz. A gdy były fotoradary, każdy jeździł jak chciał, trudno było o dziurę i trzeba było ryzykować, by przejść. Wiem, bo często pokonuję tamtędy drogę z dużego sklepu na posesję.

 cycu

06.12.2016 22:40

Urzędnicy najpierw strzelają sobie w kolana, a potem próbują przebiec maraton ....
Zapraszam na Modlińską po 23 godzinie a wtedy statystyki nie wyglądają już tak imponująco jak w dzień.
A skoro kierowcy jeżdżą tak spokojnie i grzecznie to przecież fotoradary nie powinny im przeszkadzać.

 maxii355

07.12.2016 11:23, wpis modyfikowany 2 razy,ostatnio 13.12.2016 01:23

No nie ma to jak urzędnicy, naprawde.
--------------------------
http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl/miedzynarodowe.html

REKLAMA

 tarantula01

07.12.2016 23:35

Złożyłem taki http://radny.com.pl/dok3kadencja/pisma3zdm-mod/zdm-mod_radar161204predkosc.pdf.
Regularnie nie przechodzę tamtędy, ale przed napisaniem pisma tam byłem i przeszedłem przez przejście. Przy obecnej prędkości nie jest łatwiej przejść, bo kierowca jadący powiedzmy 80 km/h lewym pasem widząc pieszego na pasach, który właśnie wszedł na prawy pas jezdni, nie będzie hamował, aby się zatrzymać, bo może się boi, że spowoduje wypadek (kierowca jadący za nim równie szybko może nie wyhamować). Gdy taka sama sytuacja będzie przy prędkości 60 km/h, to kierowca spokojnie zahamuje i ten jadący za nim też.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

07.12.2016 23:35

Złożyłem taki http://radny.com.pl/dok3kadencja/pisma3zdm-mod/zdm-mod_radar161204predkosc.pdf.
Regularnie nie przechodzę tamtędy, ale przed napisaniem pisma tam byłem i przeszedłem przez przejście. Przy obecnej prędkości nie jest łatwiej przejść, bo kierowca jadący powiedzmy 80 km/h lewym pasem widząc pieszego na pasach, który właśnie wszedł na prawy pas jezdni, nie będzie hamował, aby się zatrzymać, bo może się boi, że spowoduje wypadek (kierowca jadący za nim równie szybko może nie wyhamować). Gdy taka sama sytuacja będzie przy prędkości 60 km/h, to kierowca spokojnie zahamuje i ten jadący za nim też.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe