REKLAMA
REKLAMA

19.04.2017 16:52 #Kaziu
,,...warszawskie bazary nie wytrzymają konkurencji marketów...."
Masło maślane, bazary nie wytrzymają konkurencji targowisk, bazarów... ?!?
19.04.2017 19:54 #Gość serwisu
Chińska dzielnica ma zniknąć w pizdu......u
20.04.2017 11:39 #baba ze straganu
A propos. Zapraszam reporterów gazety z aparatami fotograficznymi celem dokonania dokumentacji na Chomiczówkę, gdzie od wtorku jest równany z ziemią bazarek przy ul Conrada, leży kupa desek. Nowy właśnie powstaje na placyku obok między Carrefour, Rossman, a pocztą. Ciekawe jak kupcy dowiozą tam towar? To jest fajny temat do pociągnięcia tutaj. Ps. Co zbudują tam, to już tajemnica poliszynela jest od lat. Pozdrawiam serdecznie.
20.04.2017 11:55 #chłop z gumiakach
1. Towar dowiozą przed Rossmann.. prosta sprawa
2. zbudują bloki na miejscu dawnego bazarku...teren atrakcyjny więc czemu na nim nie zarobić ??
20.04.2017 12:11 #szczupak
#baba ze straganu napisał(a) 20.04.2017 11:39

A propos. Zapraszam reporterów gazety z aparatami fotograficznymi celem dokonania dokumentacji na Chomiczówkę, gdzie od wtorku jest równany z ziemią bazarek przy ul Conrada, leży kupa desek.
Nie od wtorku gdyż prace rozbiórkowe trwają od co najmniej miesiąca.
Przez 2 dni nie rozebraliby połowy bud. Nie pisz głupot i nie wprowadzaj zamętu.
20.04.2017 12:41 #...
#baba ze straganu napisał(a) 20.04.2017 11:39

A propos. Zapraszam reporterów gazety z aparatami fotograficznymi celem dokonania dokumentacji na Chomiczówkę, gdzie od wtorku jest równany z ziemią bazarek przy ul Conrada, leży kupa desek. Nowy właśnie powstaje na placyku obok między Carrefour, Rossman, a pocztą. Ciekawe jak kupcy dowiozą tam towar? To jest fajny temat do pociągnięcia tutaj. Ps. Co zbudują tam, to już tajemnica poliszynela jest od lat. Pozdrawiam serdecznie.
Jestem z Chomiczówki - Facebook

Jest tam plan jak to ma wyglądać
23.04.2017 03:47 #PiSofobiusz
Sądząc po prostych gębach, wykrzywionych grymasem minach i nędznym ubiorze, klientela tego wstrętnego bazaru głosuje w przeważającej części na PiS.
Choćby dlatego moja noga tam nie postanie, ale niestety mijam co dzień to miejsce i zza przedniej szyby oglądam tę splebsiałą klientelę. Już sam jej widok odrzuca mnie od postawienia nogi na tej zbieraninie ohydnych bud zwanej bazarem.
23.04.2017 07:57 #Naczelnik Jarosław
#PiSofobiusz napisał(a) 23.04.2017 03:47

Sądząc po prostych gębach, wykrzywionych grymasem minach i nędznym ubiorze, klientela tego wstrętnego bazaru głosuje w przeważającej części na PiS.
Choćby dlatego moja noga tam nie postanie, ale niestety mijam co dzień to miejsce i zza przedniej szyby oglądam tę splebsiałą klientelę. Już sam jej widok odrzuca mnie od postawienia nogi na tej zbieraninie ohydnych bud zwanej bazarem.
A ja leszczu dostaje 500zł z Twoich podatków. I kto kogo ru*a ????

3/1184 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie