REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Kaziu

19.04.2017 16:52

,,...warszawskie bazary nie wytrzymają konkurencji marketów...."
Masło maślane, bazary nie wytrzymają konkurencji targowisk, bazarów... ?!?

# Gość serwisu

19.04.2017 19:54

Chińska dzielnica ma zniknąć w pizdu......u

# baba ze straganu

20.04.2017 11:39

A propos. Zapraszam reporterów gazety z aparatami fotograficznymi celem dokonania dokumentacji na Chomiczówkę, gdzie od wtorku jest równany z ziemią bazarek przy ul Conrada, leży kupa desek. Nowy właśnie powstaje na placyku obok między Carrefour, Rossman, a pocztą. Ciekawe jak kupcy dowiozą tam towar? To jest fajny temat do pociągnięcia tutaj. Ps. Co zbudują tam, to już tajemnica poliszynela jest od lat. Pozdrawiam serdecznie.

REKLAMA

# chłop z gumiakach

20.04.2017 11:55

1. Towar dowiozą przed Rossmann.. prosta sprawa
2. zbudują bloki na miejscu dawnego bazarku...teren atrakcyjny więc czemu na nim nie zarobić ??

# szczupak

20.04.2017 12:11

#baba ze straganu napisał(a) 20.04.2017 11:39
A propos. Zapraszam reporterów gazety z aparatami fotograficznymi celem dokonania dokumentacji na Chomiczówkę, gdzie od wtorku jest równany z ziemią bazarek przy ul Conrada, leży kupa desek.
Nie od wtorku gdyż prace rozbiórkowe trwają od co najmniej miesiąca.
Przez 2 dni nie rozebraliby połowy bud. Nie pisz głupot i nie wprowadzaj zamętu.

# ...

20.04.2017 12:41

#baba ze straganu napisał(a) 20.04.2017 11:39
A propos. Zapraszam reporterów gazety z aparatami fotograficznymi celem dokonania dokumentacji na Chomiczówkę, gdzie od wtorku jest równany z ziemią bazarek przy ul Conrada, leży kupa desek. Nowy właśnie powstaje na placyku obok między Carrefour, Rossman, a pocztą. Ciekawe jak kupcy dowiozą tam towar? To jest fajny temat do pociągnięcia tutaj. Ps. Co zbudują tam, to już tajemnica poliszynela jest od lat. Pozdrawiam serdecznie.

Jestem z Chomiczówki - Facebook
Jest tam plan jak to ma wyglądać

REKLAMA

# PiSofobiusz

23.04.2017 03:47

Sądząc po prostych gębach, wykrzywionych grymasem minach i nędznym ubiorze, klientela tego wstrętnego bazaru głosuje w przeważającej części na PiS.
Choćby dlatego moja noga tam nie postanie, ale niestety mijam co dzień to miejsce i zza przedniej szyby oglądam tę splebsiałą klientelę. Już sam jej widok odrzuca mnie od postawienia nogi na tej zbieraninie ohydnych bud zwanej bazarem.

# Naczelnik Jarosław

23.04.2017 07:57

#PiSofobiusz napisał(a) 23.04.2017 03:47
Sądząc po prostych gębach, wykrzywionych grymasem minach i nędznym ubiorze, klientela tego wstrętnego bazaru głosuje w przeważającej części na PiS.
Choćby dlatego moja noga tam nie postanie, ale niestety mijam co dzień to miejsce i zza przedniej szyby oglądam tę splebsiałą klientelę. Już sam jej widok odrzuca mnie od postawienia nogi na tej zbieraninie ohydnych bud zwanej bazarem.
A ja leszczu dostaje 500zł z Twoich podatków. I kto kogo ru*a ????

# PojeOjcoje

24.04.2017 19:21

Do PISofobiusza
No to jak codziennie plebejuszu ze schetyńską gębą tamtędy przechodzisz to musisz należeć do pospólstwa
zamieszkującego tę okolicę.
A tam raczej elity nie zamieszkują....

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024