REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Czas na porządki?

# jotka

04.04.2003 16:47

W dzisiejszym wydaniu Echa Białołęki (nr 6) przeczytałam artykół p. Gustawa Czarka pt. Czas na porządki". Jestem , delikatnie mówiąc zdegustowana wypowiedzią p.Ilony Kuleczki szefa wydziału rolnictwa, ochrony środowiska i leśnictwa.
Dowiedziałam się, że "...praktycznie każdego dnia sprzątany jest jakiś rejon dzielnicy. To jednak zmienia sytuację na bardzo krótko..."
Nie wiem czy pani Kuleczka kiedykolwiek przeszła się spacerkiem w okolicach pętli Nowodwory , Topolową Odkrytą itd. Tam nie ma ani jednego śmietnika!!! ( pomijając pojedyncze śmietniki przy sklepach , wystawiane przez właścicieli).
Zamiast narzekać na marną jakość pracy słóżb miejskich i wydawać koszmarne pieniądze na porządki postawcie ludziom śmietniki!!! I nawet taki jeden "wybitnie mądry i obyty" jak będzie miał co 10 metrów śmietnik, najpierw pomyśli zanim rzuci tego peta na chodnik. Teraz po prostu nie ma innej alternatywy.
Mam 3 letnią córeczkę.Wychodząc na godzinny spacer chowam po kieszeniach tony papierków po cukierkach, batonikach, chusteczki itp. i wracam z tym do domu bo nie mam gdzie tego wyrzucić.
Pomyślmy o najprostrzych rozwiązaniach zamiast od razu kierować sprawy do sądów.
Jotka

# Kotkaa

05.04.2003 22:38

W okolicach LiderSzajsa i bazarku jest dużo śmietników. A mimo to teren między przystankiem 510 i sklepem, a także nieużytek na rogu Ćmielowskiej i Światowida to jedno wielkie wysypisko. W czasie wczorajszej wichury widziałam też na środku jezdni typowy czarny worek wypełniony domowymi śmieciami, który toczył się po jezdni pchany przez wiatr.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA