REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

14.10.2017 08:52 #Joanna
Witam wzystkich.
Widać że artykuł jest sponsorowany jest dużo fajnych miejsc na Bemowie o których nie piszecie. Jak BemoCafe na ul.Pełczyńskiego 32.
14.10.2017 08:57 #Marta Jelonki
Joanno. Jaki problem w tym żeby BemoCafe zasponsorowała artykuł o sobie?
14.10.2017 10:50 #Joanna
Żaden, tylko to nie jest obiektywne kierując w konkretne miejsca , pisząc o ogóle.
14.10.2017 13:48 #mil
Niestety na Bemowie nie w ogóle fajnych miejsc, żeby zjeść czy napić się kawy, eh.
15.10.2017 19:25 #Kojek
Polecam Cukiernie Małgosi na ul. Jana Kazimierza - genialna tarta czekoladowa że śliwkami oraz tarta z białą czekoladą. Są też "legalne" ciasta.
REKLAMA
16.10.2017 08:19 #Lilka
Jest nowa rodzinna klubokawiarnia blisko Bemowa - Ożarów Mazowiecki, Coolcafe. Wszystko nowe i fajna sala zabaw dla dzieci.
16.10.2017 09:03 #won tumany od reklamy
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., .
17.10.2017 00:53 #Kajak
Te, Kojek, czy to znaczy że wszystkie inne ciasta są nielegalne?
17.10.2017 13:27 #marlom
Tylko jak Pan/i redaktor wymienia to niech wymienia wszystkie. Ja tam lubię tą kawiarnię na Pełczyńskiego....
20.10.2017 18:44 #Właściciel
Nie jest sponsorowany zapewniam ze jako wlascicele nawet noe wiedzielismy o nim
REKLAMA
20.10.2017 22:25 #Umnoiko
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
23.10.2017 13:39 Lill
Ja też polecam BemoCafe
see
wpis modyfikowany 1 raz, 28.10.2017 16:51 
23.10.2017 22:34 #Aneczka
Co prawda kupując mieszkanie na Bliskim Bemowie nie myślałam o dostępności miejsc takich jak kawiarnie czy restauracje (bardziej interesowały mnie szkoły i czas dojazdu do pracy), ale ciesz się, że powstają takie miejsca. Mam nadzieję, że długo przetrwają :)
28.12.2017 14:21 #Sardynka
Jako pasjonat kawy i ogólnie kuchni to jestem zakochana w restauracji Pianka
28.12.2017 14:53 #bardzo przykre
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
REKLAMA
22.03.2018 12:19 #PiotrekTym
Kawiarnie kawiarniami ale jakiś czas temu otwarli też bardzo klimatyczną restauracje na burakowskiej la iberica z kuchnią hiszpańską zdecydowanie polecam
22.03.2018 12:34 #Urszulka.Masna
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

296/2242 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Finanse
 Czy potrzebujesz pożyczki? Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 3%. Nasza pożyczka jest bezpieczna i gwarantowana. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na adres: kredit_inc@outlook.com lub WhatsApp: +12138784055

Usługi inne
 Cześć nazywam się Kuba i od wielu lat zajmuję się ezoteryką. Moją pasją jest pomoc ludziom. Uważam, że każdy zasługuje by żyć szczęśliwie. Dzięki magii każdy może dopomóc losowi. Wszystkiego czego się nauczyłem jest zasługą mojej Babci i Cioci. W domu tez zawsze panował " magiczny" klimat. Jeśli jesteś ciekawa/y przyszłości to chętnie powróżę z kart Tarota. Jeśli chcesz dopomóc losowi to zrobię każdy rytuał na poprawę losu, znalezienie miłości, powodzenia w biznesie itp. Również zdejmę klątwę, uroki i spętanie a ta ochronę wzmocnię specjalnym rytuałem. Moją kolejną pasją jest numerologia. Zapraszam do kontaktu. Wróże online przez wszystkie możliwe komunikatory a także mogę opowiedzieć mailowo na wszelkie Twoje zapytania. Cennik jest każdorazowo dostosowany do potrzeb Klienta. W grudniu dodatkowy rabat na usługi i rytuały. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam, Kuba tel. 791607401 https://www.facebook.com/jakub.milgaros.1

Działkę budowlaną sprzedam
 Oferta wypożyczenia 24h Oferuję pożyczki bez protokołu od 5 000 do 15 000 000 EUR przy rozsądnej stawce 2% dla wszystkich poważnych osób. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z: rosedupenn@gmail.com

Komputery
 A A Tani Serwis 24h Dojazd 0 zł 504-617-837

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%