REKLAMA
REKLAMA

Czarne i białe! Sklep odzieżowy!

04.08.2014 12:50 Anita86
Słuchajcie forumowicze, byłam ostatnio w Mińsku Mazowieckim i znalazłam fajny sklep "Czarne i Białe";] Bardzo tanie i eleganckie ciuchy! Sukienki na wesele chyba taniej nie mogłam kupić. Jak chcecie zaoszczędzić na ciuchach to coś dla was;] Dla ułatwienia: ul. Warszawska 163
28.04.2015 13:08 kalinek1
Bardzo fajny sklep z tego co wiem korzystają z usług IMS, więc dzięki aromamarketingowi bardzo ładnie w nim pachnie. Jest świeżo, czysto i miło, po prostu bardzo fajnie robi się zakupy. Co do jakości ubrań to też nie można w tej sprawie narzekać.
13.05.2016 15:20 beja ola
Ja ostatnio znalazłam markę Manzana pl, którą z tego co wiem polubiły nawet nasze celebrytki i stosunkowo nawet niedrogo. Widziałam w tv na jakimś pokazie pewną panią z ich torebką, wniosek z tego, że to chyba dobra marka.
27.02.2017 22:08 Szamanka
A gdzie zaopatrujecie się w odzież do sklepów? Jaka hurtownia odzieży jest Waszymz daniem najlepsza? Mnie w towar zaopatruje ta http://wolka24.com/odziez ale zastanawiam sie jeszcze zeby u jednego dostawcy kupowac towar, zeby bylo tego wiecej, wiecej rozmaitości. Co polecicie? Żeby i jakość dobra była ale i ceny niskie.

71/478 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie