REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Czajka

# Kasia

06.03.2003 12:55

Czy komuś może również doskwierają "aromaty" dochodzące z oczyszczalni "Czajka" i ma jakiś pomysł, co z tym zrobić? Wiem, że były już wysyłane jakieś petycje, ale nie wiem, na jakim etapie zatrzymała się ta sprawa. Pewnie na żadnym.

# aza

06.03.2003 14:33

jak zgadłaś?!
Czajka śmierdziała, śmierdzi i będzie śmierdzieć. I nie spodziewaj się, że kiedyś obudzisz się i nie będzie jej czuć, no chyba że obudzisz się już w niebie ;)
Petycje nic nie pomogły, a co "nowego" ostatnio - pod Czajkę podłączone będzie centrum i w przyszłosci budowa mostu północnego.

# Thassos

06.03.2003 17:58

Czajka śmierdziała śmierdzi i będzie śmierdzieć taki jej los :(

REKLAMA

# Kasia

07.03.2003 10:01

Aza, nie załamuj mnie z tą Czajką. Mieszkasz może na osiedlu "Dąbrówka Szlachecka"? Ja niedługo po zamieszkaniu tam, odkryłam na portierni pismo w sprawie odoru i żałowałam, że wcześniej się nie wczytywałam. Teraz sobie tłumaczę, że to lokalny folklor:))).

# aza

10.03.2003 08:39

Kasia, nie chciałam Cię załamać. Mieszkam na Dąbrówce, lecz po drugiej stronie Modlińskiej, czyli na D. Wiślanej :)
Jako że odebrałam mieszkanie w październiku, więc nie miałam tej jakże niewątpliwej "przyjemności" budzić się i zasypiać pod "narkozą", lecz wszystko przede mną - sezon Czajka dopiero się zaczyna!
A miałam przedsmak "mikroklimatu", gdy wiosną ub.r. jeździłam oglądać swoje mieszkanko...
Pozdrawiam

# antypolityka

10.03.2003 10:35

podobno ma być zmodernizowana, ale kiedy??? pojęcia nie mam

REKLAMA

# aza

10.03.2003 11:21

ja tez jestem niepoprawną optymistką, no ale żeby aż tak?!
pozdr
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA