REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

26.10.2015 11:06 #Ewik1
popieram, ceny wysokie i ostatnio popsuły się moje ulubione ciastka, na które mimo ceny czasami się skusiłam.
07.11.2015 02:07 #ataeb
drogo.
14.07.2016 17:30 #mama
Nie polecam tej cukierni co do tortów dla dzieci na specjalne zamówienie .
14.07.2016 17:33 #mama
Tort odebralismy krzywy i porobiły się burchle na wierzchu tortu . .
23.07.2017 23:49 #Krzysiek Legionowo
Korzystałem z oferty cukierni 3 razy. 2 torty na zamówienie i jeden z wystawy. Każdy smaczny, przynajmniej jak na mój gust, nie za słodki, bez mdlego kremu. Torty zamawiane uzgodnione przez email oraz szczegóły telefonicznie wykonane zgodnie z zamówieniem i starannością. Co wydaje mi się ważne cukiernia ponoć nie używa syntetykow. A jeśli nawet to tylko tyle ile jest konieczne do realizacji zamówienia zgodnie z życzeniem kienta. Ciastka owszem cena nie powala, ale znam cukiernie z wyższymi cenami, i niekoniecznie lepszymi. Piszę ten komentarz bo po raz kolejny się nie zawiodłem więc albo mam fart albo są dobrzy. Osobiście polecam i pozdrawiam.
24.07.2017 16:19 #pit
Otrzymaliście za lipiec 2017 kasę z 500+?
27.09.2017 09:57 #Dorota
ceny są wysokie, w cukierni w Markach często są sprzedawane ciastka sprzed kilku dni
27.09.2017 10:40 #rwanykal
kał mi nie wychodzi taki jak powienien, wychodzi urwany a powienien cały....co robić?

ktoś coś ???

pomocy
17.10.2017 23:24 ali22
a ja serdecznie polecam tą cukiernię. :) zamówienia na czas a produkty sprzedawane codziennie przepyszne i zawsze swierze.
check
wpis modyfikowany 1 raz, 19.10.2017 12:57 
18.10.2017 08:49 #won tumany od reklamy
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., . .
05.11.2017 15:01 #Anonim
Torty dla dzieci tragedia, krzywe rozpadające się, zawiodłam się trzeci raz!!!!!! Ponadto panie w Markach przyjmujące zamówienia są z innej planety. Nie polecam!!! lepiej samemu zrobić!

33/1209 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości
 ANTYEGZEKUCJA / ANTYWINDYKACJA !!! Bezpłatna Analiza Prawna !!! POGOTOWIE PRZECIW-KOMORNICZE - GWARANCJA SKUTECZNOŚCI Oferujemy skuteczną pomoc na każdym etapie postępowania egzekucyjnego POMOŻEMY CI WYPLĄTAĆ SIĘ Z KŁOPOTÓW DOSTANIESZ OD NAS: - SPOKÓJ - BEZPIECZEŃSTWO - OCHRONĘ PRAWNĄ Kontakt tel: + 48 510-672-271

Dom sprzedam
 Łomianki domek z ogródkiem za 269 tys tu szczegóły link https://www.otodom.pl/oferta/domek-75m-ogrodek-lomianki-okazja-za-gotowke-ID3nfte.html#gallery[1]

Usługi inne
 Zajmujemy się naprawą piekarników elektrycznych i gazowych wszystkich producentów. Naprawiamy uszkodzenia mechaniczne, elektryczne oraz elektroniczne. Wymieniamy grzałki, programatory, termostaty oraz naprawiamy termoobieg piekarnika. Twój zepsuty piekarnik znowu będzie sprawny! Skontaktuj się z naszym serwisem i zamów naprawę piekarnika w Warszawie ☎ 794-602-307, biuro@agdnaprawa.com.pl https://agdnaprawa.com.pl/naprawa-piekarnika-warszawa/

Usługi motoryzacyjne
 Holowanie: 513-606-666

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.