REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

26.10.2015 11:06 #Ewik1
popieram, ceny wysokie i ostatnio popsuły się moje ulubione ciastka, na które mimo ceny czasami się skusiłam.
07.11.2015 02:07 #ataeb
drogo.
14.07.2016 17:30 #mama
Nie polecam tej cukierni co do tortów dla dzieci na specjalne zamówienie .
14.07.2016 17:33 #mama
Tort odebralismy krzywy i porobiły się burchle na wierzchu tortu . .
23.07.2017 23:49 #Krzysiek Legionowo
Korzystałem z oferty cukierni 3 razy. 2 torty na zamówienie i jeden z wystawy. Każdy smaczny, przynajmniej jak na mój gust, nie za słodki, bez mdlego kremu. Torty zamawiane uzgodnione przez email oraz szczegóły telefonicznie wykonane zgodnie z zamówieniem i starannością. Co wydaje mi się ważne cukiernia ponoć nie używa syntetykow. A jeśli nawet to tylko tyle ile jest konieczne do realizacji zamówienia zgodnie z życzeniem kienta. Ciastka owszem cena nie powala, ale znam cukiernie z wyższymi cenami, i niekoniecznie lepszymi. Piszę ten komentarz bo po raz kolejny się nie zawiodłem więc albo mam fart albo są dobrzy. Osobiście polecam i pozdrawiam.
24.07.2017 16:19 #pit
Otrzymaliście za lipiec 2017 kasę z 500+?

19/1167 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie