REKLAMA
REKLAMA

Coworking - gdzie ?

27.07.2017 20:11 #uulicka
Witajcie. Jakiś czas temu zrezygnowałam z pracy na etacie i teraz pracuję jako freelancer. Niestety nie zawsze mam możliwość by pracować w domu i tak pomyślałam o jakiś biurku w przestrzeni open space. Możecie coś polecić ?
28.07.2017 20:10 #vveera
Chętnie podepnę się do tematu. Coworking jest w ostatnim czasie bardzo popularny i jak grzyby po deszczu pojawiają się firmy, które oferują swoim klientom takie usługi. Ja sama rozglądam się za sprawdzonym biurem, w zasadzie to chodzi mi jedynie o wynajęcie pojedynczego biurka od czasu do czasu, najchętniej w Warszawie.
29.07.2017 14:34 #nunek4
Ja ze swojej strony polecam platformę ShareSpace.pl Mają swoje biura w zasadzie na terenie całego kraju, także w Warszawie. Można wynająć zarówno pojedyncze biurko, przeszklone biuro czy salę konferencyjną. Korzystałem kilka razy w razie potrzeby i polecam.
02.08.2017 06:45 #ritabra
To fakt ShareSpace ma ciekawą ofertę. Byłam tam kiedyś na konferencji, bardzo komfortowe warunki do pracy. Potem kilkukrotnie korzystałam z osobnego biura. Plus za możliwość skorzystania z darmowej konsultacji i pomocy zespołu, który doradzi nam najbardziej optymalne rozwiązanie.
03.08.2017 13:41 #mallva
Niebawem muszę zorganizować spotkanie biznesowe na kilkanaście osób i chyba faktycznie zdecyduje się na ShareSpace. Jestem już po konsultacji z zespołem i wspólnie wybraliśmy najlepsze miejsce. Fajne jest też to, że rezerwacji biurka czy salki można wykonać online w kilku prostych krokach
31.08.2017 10:10 #FantasticStudio
Jeśli nie możesz skupić się pracując w domu i szukasz miejsca po prawej stronie Wisły to zapraszamy do Fantastic Studio.

Oferujemy pełną ofertę coworkingową od biurek przez mikrobiura, a na sali konferencyjnej skończywszy.

Mieścimy się na warszawskim pl. Hallera, który łączy ze sobą spokój, charakterystyczny dla przedmieść z dobrym dojazdem na drugą stronę Wisły (Pętla autobusowa, tramwaje, 10 min. do metra na Dw. Wileńskim). Atutem jest też możliwość bezpłatnego parkingu w obrębie placu.

Zapraszamy do kontaktu

Pozdrawiamy i życzymy udanego dnia!

Team Fantastic Studio
31.08.2017 10:11 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
13.01.2018 20:56 #kw89
Witajcie. chciałabym wynająć biuro w warszawie na ochocie poprzez jakąś agenje, trafiłam na oferte firmy www.gwiazda.info, czy ktoś może korzystał?

86/2862 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Antyki
 Kupię stare wojskowe odznaki, odznaczenia, medale, ordery,szable,bagnety,kordziki,mundury polskie, niemieckie, rosyjskie i inne, wojskowe oraz cywilne, orzełki z nakryć głowy, zaświadczenia i legitymacje związane z nadaniem odznaczeń, zdjęcia o tematyce wojskowej, przedwojenne pocztówki elementy umundurowania i wyposażenia wojskowego telefon 694972047

Usługi inne
 Agencja Reklamy Profino ma w swojej ofercie kompleksowe rozwiązania w dziedzinie reklamy wewnętrznej, zewnętrznej, tekstów reklamowych (copywriting) oraz reklamy internetowej. Swoim klientom możemy zaproponować: - profesjonalne projekty graficzne, tworzenie logotypów i spójnej identyfikacji wizualnej firmy - drukowane materiały reklamowe małego formatu m.in.: wizytówki, ulotki, kalendarze, teczki z nadrukami, papier firmowy, planery (biurwary) reklamę wewnętrzną m.in.: plakaty, fototapety - reklamę zewnętrzną średniego i dużego formatu m.in.: tablice, szyldy, oklejanie witryn, oklejanie pojazdów, bannery - copywriting m.in.: teksty reklamowe do materiałów drukowanych oraz na strony internetowe, teksty artykułów, pisanie ogłoszeń - reklamę internetową: tworzenie stron i sklepów internetowych Służymy fachowym doradztwem na każdym etapie tworzenia reklamy. Profino - profesjonalnie i nowocześnie. ul. Nowa 32/pok. 1a 88-100 Inowrocław tel.: 605-883-533 e-mail:biuro@profino.pl www.profino.pl

Porady prawne
 W trudnych sytuacjach finansowych, pomagamy skutecznie zadłużonym. Kancelaria, al. Jerozolimskie 6/300, Warszawa, tel. 501 286 776

Nieruchomości poszukuję
 Kupię nieruchomości z lokatorami, trudny stan prawny (z problemem), domy, mieszkania na terenie Warszawy i okolic. Również nieruchomości z dożywociem oraz służebnością. Płatność gotówką- od ręki.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.