REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

co z tego może mieć architekt

# szok

17.10.2005 14:37

Zaakceptował na działce 400m budowę 6-cio kondygnacyjnego dom, po naszym proteście zorganizował spotkanie w budynku gminy z inwestorem mające na celu zakomunikowanie nam że budynek i tak zostanie wybudowany a w dodatku pan architekt (pracownik gminy) przy świadkach powiedział że jezeli bedziemy się nadal sprzeciwiać tej budowie to on nam będzie utrudniał uzyskanie wszelkich zezwoleń na rozbudowy, przebudowy itp.
Próbowano namówić nas do sprzedaży swoich działek co wydało sie głównym tematem całego spotkania. Padło tez zdanie o petardzie którą może ktoś wrzucić przez okno idąc ulicą. Po tym wszystkim czujemy się troche nie pewnie szczególnie że sąsiadowi w niedzielę ktoś zniszczył kawałek ogrodzenia i chodził po parapecie co wyjątkowo przeraziło dwójkę starszych ludzi.
Dlatego mam pytanie czy ktoś spotkał się z takimi metodami wykupu działek na Targówku bo z tego co wiem firma ta kupiła już kilka, no i czy ktos miał wątpliwą przyjemność z panem architektem który w naszej gminie pracuje.I w ogóle ludzie co robic...

# kuncewicz

25.10.2005 14:31

kopie Twojego postu przesłałam przewodniczącemu rady Targówka z prosba o zainteresowanie się.
Za 2-3 dni zadzwoń do biura radi i zapytaj, czy ktos zainteresował sie tą sprawę.
A moim zdaniem jest czym.

 

26.10.2005 16:16

Autora postu prosimy o kontakt z redakcją. Katarzyna Chodkowska, kchodkowska@gazetaecho.pl lub telefonicznie

REKLAMA

 redi

11.03.2024 17:36

Wybraliśmy https://terapiavia.pl/jak-wykonac-kamienna-obudowe-kominka/ polecam.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA