REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Co was najlepiej relaksuje?

06.11.2003 20:44 #Kotkaa
Pytam, bo ostatnio jestem okropieniecznie zestresowana, i najchętniej bym tym paskudnym bachorom w szkole łby poukręcała. Męzowi też. I nawet koty przeganiam. Wrrr!
06.11.2003 22:10 #Malina
Wybierz się na masaż do GOS na Strumykową.
07.11.2003 10:20 #mała
siłownia z samego rana, tak z pięćdziesiąt minut, lekkie śniadanie, dobry obiad i na zakończenie dnia sex (zależnie od nastroju ostro albo delikatnie)
pozdrawiam spróbuj
08.11.2003 20:14 #Matt Riggs
Kotkaa, stajesz sie niebezpieczna. Oglądałaś taki film z Douglasem - chyba "Upadek" - facet zaczął rozwalać różnych ludzi, bo też był zestresowany. Ty chyba chcesz zacząć (łagodniej ?) od "bachorów", potem mąż i ........ co dalej. Aż się boję pomyśleć, że może czaisz się za rogiem z bejzbolem.
08.11.2003 22:48 #Vladymir
Kotkaa, wyluzuj, a na relax polecam piwko, szluga oraz dobry meczyk w Lidze Mistrzow, w kazdą środę, a piwko, to najlepiej codziennie.
REKLAMA
09.11.2003 17:12 #Duśka
Kot na kolanach, druty w ręku i cisza, bez telewizji, babskie gazety, pogaduchy z przyjaciółką (przyjaciółką, a nie koleżanką!), haft, czerstwy pączek z gorącym mlekiem... i jeszcze parę innych rzeczy. Kotkaaa - zwolnij tempo, idź na spacer, zostaw zamiatanie i obiad, zamów pizzę, zrób manicure... Albo zdzwoń do mnie. Duśka
10.11.2003 21:40 #Kotkaa
Dzięki wszystkim, dzięki. Właśnie zwolniłam - rzuciłam wszystko oprócz mego biednego Historyka i udałam się w podróż do Kazimierza. Spotkałam tam (no gdzieżby indziej) mnóstwo znajomych z Warszawy i zjadłam czerstwego kogucika z gorącym mlekiem.

Duśka, nie mamy telewizora :)

Trzymajcie się cieplutko!
11.11.2003 21:34 m0n1ka
Kotkaa, Duśka jak zwykle dobrze poradziła, ale ja jeszcze do tego dorzucę jogę - naprawdę pomaga. Mam na myśli same ćwiczenia, wcale nie muisz medytować czy coś takiego, ja traktuję to jako rodzaj gimnastyki i naprawdę działa, nie dość, ze uspokaja, to jeszcze doskonale uelastycznia.
A że kot na kolanach pomaga, to my chyba wiemy, nie? :)))
12.11.2003 17:41 #Duśka
O, kurczę! Chyba założę kącik porad Duśkowych skoro Wam to tak pomaga. Polecam się! Duśka
13.11.2003 22:42 #Vladymir
A Ligi Mistrzów nikt z Was nie ogląda ? NIe znacie sie na prawdziwym relaxie !!!
REKLAMA
20.04.2018 18:38 krym
Jak moja zonka jest zestresowana to robi sobie z kolezankami babski wieczór. A jak zadna z dziewczyn nie ma akurat czasu to robię jej relaksującą kąpiel z pianą i jej ulubioną muzyką http://fm.tuba.pl/gatunek/Blues . Zawsze działa:)
wpis modyfikowany 1 raz, 20.04.2018 18:38 
10.07.2018 19:28 Olka1212
Ja zawsze kiedy chce się zrelaksować wybieram się do dobrego masażysty, który rozluźnia moje wszystkie spięte mięśnie... To bardzo pomaga. Najlepiej jeszcze robić to systematycznie, np. raz w miesiącu. Ja swojego masażystę rehabilitanta znalazłam a tym rankingu https://ranking.abczdrowie.pl/ Poczytałam opinie i mam super specjalistę, który naprawdę mi pomaga!
11.07.2018 09:18 #syfffiasta reklama
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona..

95/6697 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%

Ogłoszenia drobne

Działkę budowlaną sprzedam
 2000 m2 Wólka gm.Leszno 400 m od przystanku A 729 z Górczewskiej.400 tys 512427065

Kupię mieszkanie
 Dwupokojowe 511-642-709

1-pokojowe sprzedam
 Prezentujemy mieszkanie w Płocku - kawalerkę zlokalizowaną na parterze czteropiętrowego bloku, na osiedlu Skarpa. Lokal usytuowany od strony zachodniej, okna wychodzą na skwer/park. W pokoju na podłodze parkiet, w kuchni pozostają szafki i kuchenka, łazienka z kabiną prysznicową, wc, umywalką i pralką. Do mieszkania przynależny piwnica, niski czynsz 173 zł (z wodą i opłatą za odpady), lokal wolny od zaraz. Parking przy budynku, blisko sklepy, przychodnia, przystanki komunikacji miejskiej. Cena 75 000 zł tel 732 737 190

Usługi inne
 Firma TOLEMA Wyceny zajmuje się wyceną nieruchomości każdego typu i wykonywane dla różnych celów. Wyceniamy również ruchomości, maszyny i urządzenia, linie technologiczne, urządzenia przemysłowe, sprzęt elektroniczny, szpitalny, budowlany, rolniczy itp. Obszar działalności to Warszawa, woj. mazowieckie. Wyceny do kredytu i leasingu. Szybkie terminy i przystępne ceny. www.operat24.pl Tel. 737535554 https://www.facebook.com/Operat24/

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA