REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Monia K.

11.12.2014 09:56

Tak niestety wygląda nauka "za darmo". Nie ma się co oszukiwać. Poziom świadczonej usługi zależy od poniesionych kosztów. Tak dzieje się przecież w każdej dziedzinie : usług medycznych, szkolnictwa itp.
Ja polecam 0,5 roku indywidualnej nauki pływania z instruktorem. Moje dziecko zrobiło zdecydowany większy postęp w systemie nauki indywidualnej niż korzystając ze "zbiorówki" świadczonej przez OSiR przez 1,5 roku. Finansowo wyjdzie dokładnie to samo. A postęp nauki jest zdecydowanie lepszy

# Marzena W

12.12.2014 09:59

Moje dziecko chodzi na nauke w piatki o 1930, do grupy w ktorej plywa 7 osob co prawda na 3 torach ale jestem zadowolona. Instruktor ma czas dla kazdego czy poprawic czy pokazac nowe cwiczenie, i corka i ja jestesmy zadowolone bo widac postepy od wrzesnia.Radze przewrazliwionej mamie zeby zapisywala dziecko.do.grupy w.ktorej jest malo osob a nie.do tej w ktorej jest duzo bo godzina jej odpowiada i jest umowiona na zrobienie akrylow badz tipsow.
Pozdrawiam Normalnych Rodzicow.

# Marzena W

12.12.2014 10:03

Przepraszam w czwartki o 19.30 :)

REKLAMA

# prawda

15.12.2014 07:53

Moja córka również miała takie spostrzeżenia. Na każdych zajęciach inny instruktor, totalna samowolka, każdy robi co chce. Bardzo niemiłe wrażenia wyniosła z tych zajęć. Oczywiście mówimy tutaj o zajęciach w ramach w-fu, a nie dodatkowych.

# plywaczka

17.12.2014 00:54

A ja jestem bardzo zadowolona z zajęć oferowanych mojemu dziecku z instruktorami BOS.
Uważam, że część rodziców może przesadzać - trudno aby sześcioletnie zapasione dziecko pływało w ciągu dwóch lekcji.
Moje dziecko chodziło na kaczuszki - postepy były, ale w miarę jak urosła i spoważniała postepy sa naprawde niesamowite. I to właśnie dzięki instruktorom.

# krystin

23.12.2014 19:13

A moja córka chodzi na zajęcia grupy naborowej BUKS (działającej na tym samym basenie) i ma zawsze zajęcia z tą samą panią, którą uwielbia, a co najważniejsze robi postępy z tygodnia na tydzień. Fakt, jest troche drożej, ale tanio nie zawsze znaczy dobrze.

REKLAMA

# Mona

19.01.2015 17:18

Czy macie do polecenia dobrego trenera pływania dla chłopca 10 lat na basenie na Tarchominie?

# Michal

05.10.2015 19:14

Na naukę pływania nigdy nie jest zbyt późno!
Ani zbyt wcześnie:)
Nazywam się Michał Cella i instruktorem pływania jestem już od 7 lat. Pracuje na OSiR Śródmieście oraz BOS Białołęka prowadząc zajęcia z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Doświadczenie, jakie uzyskałem dzięki pracy zawodowej pozwala mi na szybkie i "bezbolesne" nauczanie pływania w miłej atmosferze:)
Zajęcia prowadzę na pływalni OSiR Włochy ul.Gładka 18 w Warszawie w formie spotkań indywidualnych lub w małych grupach.
Serdecznie zapraszam!:)
Zapraszam również do odwiedzenia Naszej strony www.AktywnaDzielnica.pl
E-mail: michalcella1@gmail.com

# Karola

11.07.2016 14:04

Zapisz się na indywidualne lekcje (jeśli nie wiesz gdzie to polecam strnę family-life, tam znajdziesz baseny z dobrymi instruktorami). Jeśli tylko przezwyciężysz swój strach w przeciągu miesiąca nauczysz się pływać

REKLAMA

# procek

28.08.2016 19:44

Ja mam 35 lat i nauczyłem się pływać dzięki ludziom ze strony family-life.pl. Profesjonaliści, dla których nie ma przypadków beznadziejnych. Oferują zajęcia grupowe jak i indywidualne, więc nie ma wymówki że się wstydzisz ;)

# Iwo

05.09.2016 09:14

Dokładnie jakby mnie ktoś zacytował. Interweniowałam w BOS, niestety bez skutku. Rzeczywiście na kilku torach, na których było doskonalenie pływania, ta nauka wyglądała jak należy, jeden instruktor, znał dzieci, korygował technikę, itd. Na torach, na których była nauka pływania totalna porażka, przez rok pływanie na plecach, ewentualnie z deską, co tydzień inny instruktor, który tylko patrzy na zegar.
Po roku w BOS wróciłyśmy z córką na basen w innej dzielnicy, cenowo jest to samo, ale zupełnie inny poziom nauczania, niestety tracimy czas na dojazdach, ale coś za coś.

# Mariaa

22.01.2019 10:11

dobra szkoła pływania dla dzieci i dorosłych http://aligator.szkola.pl

REKLAMA

# marta92092

10.05.2019 08:07

A ja właśnie szukam jakiegoś odpowiedniego miejsca, aby w ogóle zacząć pływać. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć coś interesującego. Chciałabym się też zaopatrzyć w jakiś fajny sprzęt i polecano mi markę FINIS Polska. Może kojarzycie? Mieliście już z nią styczność?

 Pani Wiosna

24.05.2019 20:42

Dzięki Wiośnie dostaniesz się do lekarza specjalisty najdłużej w ciągu miesiąca, a nie jak obecnie trzeba czekać rok czy dwa lata... #wiosnabiedronia $KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

# Leszek87

09.06.2020 13:39

Ja uczyłem się pływać czytając wpisy w internecie. Poczytałem porady jak zacząć, między innymi: https://www.naukaplywania.org/ i potem Myk nad jezioro. Po 2h swobodnie unosiłem się na wodzie, po 2 tygodniach pływałem już na lajcie po jeziorze. Polecam Każdemu.

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe