REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

Co sądzicie o ataku PIS na Owsiaka?

# olo

23.03.2006 13:49

Dla mnie to już się upadek. Nie mają się kogo czepiać!!!??? To juz jest debilizm i polowanie na czarownice. Jeszcze do tego tekst gosiewskiego nie podoba mi się "Sie ma" Owsiaka... bez komentarza

# Marek

23.03.2006 21:03

Debile, ale atakując Owsiaka przejadą się. Zbyt dużo Polaków daje kasę na orkiestrę, atak na Jurka nas wszytkich obraża.

# MŁODY

23.03.2006 21:29

Szkoda słów na ten temat. To świadczy tylko jacy ludzie są teraz u władzy. I co gorsze to my ich wybraliśmy - my!! Nie ja nie. Ciekawe jest też to że jek się pyta człowiek ludzi na kogo głosowali to nikt na nich nie głosował. To w takim razie kto???
Owsiak robi dużo więcej dla bachorów, chorych, młodzieży że się władza na nim przejedzie. Tylko że ludzie już widzą, jakiego pokroju wybrali władze.

REKLAMA

# olo

24.03.2006 18:17

To się robi już niebezpieczne... To co oni robią zakrawa da dyktaturę...! Swoja drogą dziwi mnie, że nikt nie stanął w obronie nieomylnego wodza jarka... Tak a propos głosowania - ja na jednego z senatorów głosowałem z PiS-u. Nie wstydzę się tego bo głosowałem na człowiek nie na partię. Zastanawiam się natomiast jak on wykształcony człowiek musi się czuć będąc w takiej partii i słuchac tych bredni... Ciekaw jest jak się PiS rozliczy z rządzenia...

 nemo

24.03.2006 19:04

Ja bym odstrzelił obie te kaczki!!!

# czarek

27.03.2006 16:38

A zwróciliście uwagę, że juz nikt nie pamięta ataku mamy nowy tydzień soprawa przebrzmiała i koniec... problemu nie ma! Takie jesteśmy spoleczeństwo. Ehh

REKLAMA

 nemo

31.03.2006 14:45

Spokojnie wypomną im w kolejnych wyborach jak wymrze religijny beton

# Lasek Buchnik

31.07.2006 08:21

Jest taki przepiekny lasek, w trójkacie Jablonna - staw Niwka - ul. Stasinek (Buchnik), co roku bardziej zawalany smieciami, których nikt nie sprzata. Dwa late temu wyslalem fotke do Urzedu Gminy, zadnych zmian - teraz jest jeszcze gorzej!
Ludzie, jak mozna tak nie dbac o przyrode i samych siebie. Czy damy sie nadchodzacemu chamstwu i holocie!?
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA