REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Co sądzicie o ataku PIS na Owsiaka?

23.03.2006 13:49 #olo
Dla mnie to już się upadek. Nie mają się kogo czepiać!!!??? To juz jest debilizm i polowanie na czarownice. Jeszcze do tego tekst gosiewskiego nie podoba mi się "Sie ma" Owsiaka... bez komentarza
23.03.2006 21:03 #Marek
Debile, ale atakując Owsiaka przejadą się. Zbyt dużo Polaków daje kasę na orkiestrę, atak na Jurka nas wszytkich obraża.
23.03.2006 21:29 #MŁODY
Szkoda słów na ten temat. To świadczy tylko jacy ludzie są teraz u władzy. I co gorsze to my ich wybraliśmy - my!! Nie ja nie. Ciekawe jest też to że jek się pyta człowiek ludzi na kogo głosowali to nikt na nich nie głosował. To w takim razie kto???
Owsiak robi dużo więcej dla bachorów, chorych, młodzieży że się władza na nim przejedzie. Tylko że ludzie już widzą, jakiego pokroju wybrali władze.
24.03.2006 18:17 #olo
To się robi już niebezpieczne... To co oni robią zakrawa da dyktaturę...! Swoja drogą dziwi mnie, że nikt nie stanął w obronie nieomylnego wodza jarka... Tak a propos głosowania - ja na jednego z senatorów głosowałem z PiS-u. Nie wstydzę się tego bo głosowałem na człowiek nie na partię. Zastanawiam się natomiast jak on wykształcony człowiek musi się czuć będąc w takiej partii i słuchac tych bredni... Ciekaw jest jak się PiS rozliczy z rządzenia...
24.03.2006 19:04 nemo
Ja bym odstrzelił obie te kaczki!!!
REKLAMA
27.03.2006 16:38 #czarek
A zwróciliście uwagę, że juz nikt nie pamięta ataku mamy nowy tydzień soprawa przebrzmiała i koniec... problemu nie ma! Takie jesteśmy spoleczeństwo. Ehh
31.03.2006 14:45 nemo
Spokojnie wypomną im w kolejnych wyborach jak wymrze religijny beton
31.07.2006 08:21 #Lasek Buchnik
Jest taki przepiekny lasek, w trójkacie Jablonna - staw Niwka - ul. Stasinek (Buchnik), co roku bardziej zawalany smieciami, których nikt nie sprzata. Dwa late temu wyslalem fotke do Urzedu Gminy, zadnych zmian - teraz jest jeszcze gorzej!
Ludzie, jak mozna tak nie dbac o przyrode i samych siebie. Czy damy sie nadchodzacemu chamstwu i holocie!?

1329/1471 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Legionowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 Jesteśmy grupą wsparcia finansowego, która zajmuje się finansami międzynarodowymi dla dowolnej liczby instrumentów bankowych. Nasze usługi są szybkie i niezawodne. pożyczki są zatwierdzone w ciągu 24-48 godzin od pomyślnego zastosowania. Oferujemy pożyczki od minimalny zakres 2000 USD do maksymalnie 50 milionów USD z przystępną stopą procentową 3% i pożyczką okres od 1 do 25 lat w celu spłaty pożyczki. Celem grupy Avant jest zapewnienie doskonałych profesjonalnych usług finansowych. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się z nami. Napisz do nas przez: av_ant@outlook.com Wyślij do nas e-mail za pośrednictwem; avants.loan@gmail.com Whatsapp +1 (409) 2062954 pozdrowienia Grupa Avant

Nauka
 Kursy z języka hiszpańskiego Białołęka / Tarchomin. Oferujemy kursy w mini grupach dla dzieci z Hiszpańskiego na Tarchominie. Jesteśmy kameralną szkołą językową, zajmujemy się organizowaniem i prowadzeniem kursów od 19 lat. Robimy to skutecznie i w małych grupach. Zapraszamy na zajęcia do nas! Cherry School, ul. Stefanika 14b lok 10, tel: 512 50 10 10

Lokal użytkowy do wynajęcia
 Wiarygodna i szybka oferta pożyczki Oferujemy prywatne pożyczki (od 4000 do 50 000 000 EUR) każdej osobie lub firmie, która chce i jest w stanie dokonać zwrotu wraz z odsetkami w wysokości 2% od żądanej kwoty i żądanego okresu bez depozytu. E-mail: rosedupenn@gmail.com

1-pokojowe sprzedam
 Szybka i niezawodna oferta pożyczki Jestem osobą fizyczną, oferuję pożyczki bez protokołu od 4 000 do 25 000 000 EUR z przystępną stawką 2%. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną: E-mail: laurabettery@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
Wakacje lato 2020 - przedsprzedaż
REKLAMA