REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

03.12.2014 10:27 #zenio
Taaaa, "mieszkam na osiedlu Tarchomin od 15 lat", co za ignorant, wszędzie dookoła trąbią, że tramwaj na Tarchominie łapie opóźnienie z powodu braku zasilania podstacji przy ul. Ćmielowskiej, a ten teraz się obudził, że to nieestetyczne. Szkoda, że na Tarchominie takie próchna mieszkają, co nie interesuje ich co się dzieje w ich okolicach
03.12.2014 10:42 #Lolo
No tak, transformatorownia zasilająca linię tramwajową zdaniem "jednego z naszych czytelników" pewnie powinna mieć wygląd barokowego pałacu, albo co najmniej Belwederu ?:)
03.12.2014 10:58 #Mordziaty
Jakaś porządna piwiarnia powinna się pojawić zamiast tej transformatorowni bo dorośli mężczyźni bez hobby nie mają gdzie spędzać czasu.
03.12.2014 11:02 matt
#Lolo napisał(a) 03.12.2014 10:42

No tak, transformatorownia zasilająca linię tramwajową zdaniem "jednego z naszych czytelników" pewnie powinna mieć wygląd barokowego pałacu, albo co najmniej Belwederu ?:)
Dobre :) !
03.12.2014 13:18 #lutek
co tu sie dziwić wystarczy zobaczyć jak wgląda teren wokól Ratusza a wieczorem to juz nic nie widać ciemno jak na wsi,naprzeciw krzaki z dzikami imeliny po prawej kołacińskiej działka jakby po bitwie w drugiej wojnie,miedzy ratuszem a hipermarketem śmietnisko i meliny.Tak dba o wizerunek dzielnicy rządzaca PO
REKLAMA
03.12.2014 13:27 #SzatanWcielony
#lutek napisał(a) 03.12.2014 13:18

Tak dba o wizerunek dzielnicy rządzaca PO
Gdyby rządził PiS, zamiast transformatorowni byłby pomnik Santo Subito Lecha Kaczyńskiego, który miotając iskry groźnym spojrzeniem zasilałby tramwaj.
I estetyka też by nie cierpiała, nie?
03.12.2014 17:09 #Nick
#szatan wcielony - ale nie rządzi a ty klakierze PO-lityczny idź sprawdź skrzynkę pocztową może już masz gazetkę promocyjną z Biedronki to będziesz mógł sobie "selfie" zrobić wśród półek i wysłać do rodziny z Pcimia Dolnego...
03.12.2014 17:37 #SzatanWcielony
#Nick - zazdrościsz, że stać mnie na telefon do robienia selfie w Biedronce?
Pod rządami PiS dostawałbym najwyżej wytyczne od Prezesa, gdzie mam maszerować i jakie hasła wznosić. I krzyczałbym, jak bardzo chcę rządzić, tylko mi nie dadzą.
A nie dadzą, bo się Twój idol do władzy nie nadaje. Nawet kradzież Księżyca mu nie wyszła. Rządził dwa lata. I wystarczyło, żeby ludzie już mu władzy do rąk nie dawali.
Idź słuchać swoich specjalistów od fiubżżżż i badań materiałowych na puszcze po koka koli. Jak powiesz, gdzie, to ci taką pustą podrzucę, bo pewnie na taką ekstrawagancję też cię nie stać, mały pisiorku...
03.12.2014 22:31 #Agata
Zapraszamy do grupy społecznościowej na Facebook : Białołęka i Tarchomin
04.12.2014 10:37 #Nick
#SzatanWcielony napisał(a) 03.12.2014 17:37

#Nick - zazdrościsz, że stać mnie na telefon do robienia selfie w Biedronce?
Pod rządami PiS dostawałbym najwyżej wytyczne od Prezesa, gdzie mam maszerować i jakie hasła wznosić. I krzyczałbym, jak bardzo chcę rządzić, tylko mi nie dadzą.
A nie dadzą, bo się Twój idol do władzy nie nadaje. Nawet kradzież Księżyca mu nie wyszła. Rządził dwa lata. I wystarczyło, żeby ludzie już mu władzy do rąk nie dawali.
Idź słuchać swoich specjalistów od fiubżżżż i badań materiałowych na puszcze po koka koli. Jak powiesz, gdzie, to ci taką pustą podrzucę, bo pewnie na taką ekstrawagancję też cię nie stać, mały pisiorku...
Ha-ha-ha a to się burak pastewny zaperzył się i nadął, że telefon ma. Kmiotku, wali mnie twój stosunek do PIS czy PO bo takich klakierów jak ty to teraz w necie na pęczki. Siedzisz w tym swoim skredytowanym mizernym metrażu i gryziesz palce ze strachu, że jak zabiorą to będziesz musiał na wiochę wrócić z podkulonym ogonem...pajacu.
REKLAMA
04.12.2014 11:11 #SzatanWcielony
#Nick, nie mierz własną miarą. Już sam fakt, że nazywasz kogoś "burakiem pastewnym" świadczy najlepiej o tym, że znasz zastosowanie tej szlachetnej rodziny, czyli granatem od pługa oderwany jesteś i strugasz "warszawiaka".
Idź poluzuj zakrętki w słoikach, jakie mamusia przygotowała. Metraż? No tak, jak z rodzinnej chałupy wyjdziesz, to przestrzeń na gumnie masz łogromnom...
I to, że na wsiach twój pisik wygrał wybory nie znaczy wcale, że wszędzie gdzie się pojawisz, taką wieś masz robić.
04.12.2014 15:34 #max
Panie Longinie! A co Panu przypominał syf zwany bazarkiem? A może przygnębiony chodził tam Pan na zakupy?
04.12.2014 19:51 #Marcin_Mi (PT)
A możecie przestać na forum uskuteczniać dyskusję polegającą na przerzucaniu się idiotycznymi epitetami i bezsensownymi argumentami? Co ma do tego PO? Co ma do tego PIS? To inwestycja, więc i projekt zapewne też ZTM-u tudzież TW. I o co tyle szumu? Jednemu panu się nie podoba, innemu przypadnie do gustu. Obsadzić ładną roślinnością dookoła to i tramwaj pojedzie i w oczy nie będzie razić...
05.12.2014 10:57 #Nick
#SzatanWcielony- o widzę, że trafiłem w czuły punkt... podpowiem ci jak rozpoznajemy takich jak ty: śmierdzisz praniem i gotowaniem, nosisz zimą letnie adidasy i powtarzasz bzdury z tv. Weki i słoiki robi mi teściowa, że palce lizać...a to, że twoja rodzina zamiatała ulicę własnymi czapkami przed moją rodziną to już historia...A na koniec podam ci przykład "strugania warszawiaka"...jak dobrze poszukasz w necie to znajdziesz przedwojenną książkę telefoniczną mieszkańców i przedsiębiorców z Warszawy. Ja swoich znalazłem bo wiedziałem gdzie szukać.
05.12.2014 12:23 #Nick
Chowam kaszankę z biedronki za kanapą :)
REKLAMA
05.12.2014 14:14 #SzatanWcielony
#Nick - przepraszam za kaszanke.
05.12.2014 15:18 #Mieszkanka
Znalazłeś swoich przodków w warszawskiej przedwojennej książce telefonicznej? Naprawdę warszawskiej? To nie spłonęła w Powstaniu? Idź się lecz człowieku, nie rób siary warszawiakom swoimi tekstami.
05.12.2014 16:39 #Mania
Mieszkanka - mylisz się. W przedwojennej książce telefonicznej wymieniona jest spółka "Nick i rodzina"z siedzibą w Kobyłce- zajmowała się fizycznym sprzątaniem ulic warszawskich z łajna końskiego--- dalej podany jest nr tel ale już częściowo wyblakły . To Nick ma rację jego rodzina pracowała w Warszawie na rzecz warszawiaków.
07.12.2014 21:38 #Nick
#Mieszkanka napisał(a) 05.12.2014 15:18

Znalazłeś swoich przodków w warszawskiej przedwojennej książce telefonicznej? Naprawdę warszawskiej? To nie spłonęła w Powstaniu? Idź się lecz człowieku, nie rób siary warszawiakom swoimi tekstami.
Naprawdę warszawskiej, skany są w internecie. Ale dla ciebie to za skomplikowane, ty koncertowo zdawałaś "ustny z francuskiego" na dyskotece szkolnej i na tym kończyła się twoja znajomość języków obcych.
07.12.2014 21:56 #Nick
#Mania napisał(a) 05.12.2014 16:39

Mieszkanka - mylisz się. W przedwojennej książce telefonicznej wymieniona jest spółka "Nick i rodzina"z siedzibą w Kobyłce- zajmowała się fizycznym sprzątaniem ulic warszawskich z łajna końskiego--- dalej podany jest nr tel ale już częściowo wyblakły . To Nick ma rację jego rodzina pracowała w Warszawie na rzecz warszawiaków.
Nie chwal się, że umiesz czytać bo niestety nie rozumiesz tego co czytasz.
REKLAMA
08.12.2014 06:49 #gość
#Nick jesteś zwykłym chamem i prostakiem. Chyba nowe wcielenie cobry22 :P
08.12.2014 09:16 #Prawda was zaboli
#gość napisał(a) 08.12.2014 06:49

#Nick jesteś zwykłym chamem i prostakiem. Chyba nowe wcielenie cobry22 :P
W waszym mniemaniu jest chamem bo nazywa rzeczy po imieniu i prostakiem bo używa waszego języka ? Przecież to nie on tylko jego obrażono a jak podał kontrargumenty to dołączyło kilka osób i tylko utwierdziło Nicka o swojej racji. Skany warszawskiej książki telefonicznej 1938/1939 są w internecie dostępne dla każdego chcącego ją znaleźć. Pyskówki polityczne to młyn na wodę dla sfrustrowanych a wycieczki osobiste to żenada.
08.12.2014 18:14 #Prawda was zniewoli
burak buraka zrozumie
12.12.2014 09:20 #1fI09F2xO
I simply want to say I'm all new to bglnoigg and absolutely loved you're web-site. Likely I’m going to bookmark your site . You certainly have awesome articles. Kudos for revealing your web page.
12.12.2014 11:27 #tak
#1fI09F2xO napisał(a) 12.12.2014 09:20

I simply want to say I'm all new to bglnoigg and absolutely loved you're web-site. Likely I’m going to bookmark your site . You certainly have awesome articles. Kudos for revealing your web page.
the billu jesteś w Polsce, pisz po polsku a jak nie umiesz to się naucz.
13.12.2014 13:22 #Będący
Że jest to "gniot" to Autor komentarza ma rację w 100%. A imć "zenio" to zwykłe chamidło, albo, żeby było współcześnie:"hater"!
15.12.2014 06:17 #Baśka z dziećmi
Architektonicznie budowla ta pasuje do otoczenia- nie wymagajmy za dużo przecież Białołęka to kategoria C Warszawy

2289/7048 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Sala konferencyjna do wynajęcia
 Pozdrowienia najznakomitsze Za wszystkie potrzeby pomocy lub potrzebujesz kredytu Skontaktuj się tylko z WALDEMAR MROZEK I nie będziesz zawiedziony. Z tym wspaniałym człowiekiem WALDEMAR MROZEK Otrzymałem kwotę 128 000 zł kredytu Nazywam się AGNIESZKA HEJMEJ Jest człowiekiem serca, który zawsze szanuje swoje zobowiązania. On jest człowiekiem swojego słowa I bardzo dziękuję Bogu Aby postawić go na mojej drodze. Zawsze będę mu dziękować za wszystko. Zawsze będę mu wdzięczny. Więcej informacji Skontaktuj się przez e-mail pod adresem: agnieszkahejmej458@gmail.com Lub skontaktuj się z pożyczkodawcą, aby uzyskać więcej informacji waldemarmrozek1978finansowanie@gmail.com Jeśli nie potrzebujesz kredytu Możesz poinformować swoje rodziny, swoich braci, przyjaciół. dziękuję

Biuro do wynajęcia
 Dzień dobry, Potrzebujesz inwestora? Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub pożyczki osobistej? Mamy zdolność do udzielania kredytów biznesowych i osobistych / pożyczek firmom i osobom indywidualnym po 3% stopie procentowej. Nasi inwestorzy finansują również projekty. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z E-mail: avantcworld@gmail.com WhatsApp: +13219993670 https://avantinc.webnode.com tylko dla poważnych ludzi Z poważaniem Alexander Avant Credit Gwarantowana oferta kredytowa

Inne nieruchomości sprzedam
 SPRZEDAM miejsce parkingowe! Olbrachta 118. ZADZWOŃ 668- 830-141

Nieruchomości
 Pracuję w jednej z korporacji, wynajmę samodzielny pokój z dobrym dojazdem do śródmieścia lub w samym śródmieściu Mam 31 lat. kontakt: 664150436, mspre@o2.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA