REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Co na prezent dla mamy?

05.08.2016 01:23 JankoW
Mama ma niedługo urodziny i tak się zastanawiam co jej kupić w prezencie. Znajoma podsunęła mi pomysł kupna torebki. Bo najlepszy przyjaciel kobiety i takie tam. I tak już wstępni patrzyłam na torebki damskie kuferki. Bo myślę że ten typ torebki może jej się spodobać. Chyba że macie jakieś opcje na prezent dla mamy?
18.08.2016 13:09 #grys
Mamy są zwykle sentymentalne, ja sądzę że na przykład elektroniczna ramka na zdjęcia byłaby fajna, zobacz sobie ją na avans.pl to fajny gadżet, wgrasz zdjęcia i są piękną pamiątką.
19.08.2016 21:50 pannaanna
A jesteś pewna, że Twojej mamie jest potrzebna nowa torebka? Wiesz, jeśli ma kilka, lub jedną, którą nosi na co dzień, to może kolejna do kolekcji jest jej nie potrzebna...
Ja mogę Ci polecić cudowny wełniany szal/koc z https://www.bellodecor.com.pl z kieszonkami. Za tą cenę, 100% wełny chyba nigdzie nie znajdziesz. Ja go mam od zeszłej jesieni, bo często przy książce marznęły mi ręce. Szybko można się pod nim ugrzać, a w kieszeni schować chusteczki, książkę czy pilota ;) Jeśli Twoja mama lubi posiedzieć np. na balkonie/tarasie to na pewno jej się też przyda.
19.08.2016 22:07 #AnnaZ
I tak się wciska reklamy
06.04.2017 10:30 elabarbara
Hejka zamiast kwiatów,torebek,perfum może książkę podarować. Jeśli lubi czytać powieści,literaturę piękną albo coś innego możesz kupić tanio w Księgarni AROS http://aros.pl/ Ja ostatnio kupiłam dla siebie książkę Sztuka Kochania. Mają rabaty 30 % więc to okazja tym bardziej że za wysyłkę już tylko 2,99 zł.
07.04.2017 07:47 pompom
a może jakiś alkohol, albo dobre, drogie czekoladki belgijskie ? :)
12.04.2017 12:44 johnnorton
Ja kupuje prezenty na allegro
06.05.2017 10:26 Mieszkaniec Białołęki
alkohol to kiepski pomysł, lepiej jakieś witaminy dla seniora
23.05.2017 10:25 bartolini03
temat wałkowany tysiące razy - wez kup jakis perfum albo portfel i spoko ;)

9/6340 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Dodawanie nowych wpisów wymaga zalogowania się (po uprzedniej rejestracji).

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie