REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Co jest z tym forum?

# jar

13.06.2003 10:37

drugi raz zamieszczam ogloszenie na prosbe znajomej, ogloszenie istnieje na grupie 10 minut a potem znika, ogloszenie w tresci zawieralo zapytanie odnosnie wynajecia mieszkania, moze to tutaj zabronione i sprytny admin to kasuje czy jak? juz sam nie wiem
pzdr
Jarek

 

13.06.2003 10:59

Ogłoszenia i reklamy są z forum usuwane

# zdrowy

13.06.2003 11:16

To jest chore

REKLAMA

# jar

13.06.2003 11:32

no jakis kretynizm, normalna sprawa aby uzyskac pomoc a nie zareklamowac swoja usluge a tu jakis przemadrzaly robotnik swoje problemy realizuje

# Alf-

13.06.2003 11:56

Ludzie, od tego są ogłoszenia drobne

# jar

13.06.2003 12:02

tylko, ze wiekszosc uczestnikow forum nie zaglada tam zbyt czesto chyba, a tutaj na biezaco ktos moze cos slyszal, cos widzial i moze pomoc...od tego chyba jest forum z ktorego nie ma co robic zbiurokratyzowanego monstrum

REKLAMA

# iiijja

13.06.2003 16:43

pojawiały sie tu ogłoszenia, ktore udawaly posty i zasmiecały formu. W związku z tym admin je teraz usuwa.

# misso

14.06.2003 18:23

Ja dzięki właśnie takiemu zapytaniu na forum znalazłam dla znajomych mieszkanko do wynajęcia bez pośrednictwa agencji. Tak sobie myślę, że skoro coś takiego jest potrzebne, to może by wydzielić osobny wątek na zapytania prywatne. W ogłoszeniach nie ma sensu nic umieszczać, bo rzeczywiście rzadko ktoś tam zagląda. Ja rozumiem, że admin usuwa ogłoszenia i reklamy firm, bo na tym traci, ale jak ktoś po prostu chce prywatnie wynająć mieszkanie czy kupić używany wózek dla dziecka, to czemu nie?...

# jar

14.06.2003 18:32

nie wiem jaka jest interpretacja slow przez wodza tego forum, ale dla mnie to nieporozumienie aby wywalic cos takiego co napisalem (na forum, ktore sluzy do wymiany pogladow, zapytan i odpowiedzi,...nie reklamy czegos tam)...
"Poszukuję mieszkania do wynajecia (Bialoleka), najchetniej kawalerki.
Moj nr telefonu: ------- (prosić ----- lub ew. -------).
pzdr
------."
ech... szkoda slow na taka cenzure
pzdr

REKLAMA

# moca

14.06.2003 21:29

Redakcję "Echa" interesuje tylko kasa

# stomatolog

26.09.2016 22:10

działa czy nie?
___________________
http://www.prodental.waw.pl/
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy