REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# tek

26.11.2014 21:14

Twarz projektu spowolnienia tramwajow, wypedzenia rowerzystow do lasu i zrobienia dodatkowego pasa ruchu dla samochodow kosztem chodnika i zielencow czyli wspomniany w artykule radny przepadl w wyborach do Rady Dzielnicy. To chyba najwazniejszy glos w konsulatacjach.

# Arturro777

27.11.2014 12:36

Żeby nie ten radny - żadnych konsultacji by nie było. Głównie o to chodziło wszystkim radnym. Nie chcemy uszczęśliwiania na siłę i "nic o nas bez nas". Takie proste - a nie do ogarnięcia dla "niektórych". I aby tylko awanturę skręcić i obrazić kogo się da - to dopiero jest pozytywne i zaangażowane działanie.

# lubierolki

27.11.2014 15:13

"Czy jakiekolwiek uwagi w ogóle zostaną uwzględnione? Okaże się 3 grudnia, choć z dotychczasowego doświadczenia prac nad projektem nowej Obozowej wynika, że raczej nie."
I to jest cały trafny komentarz do tego bałaganu

REKLAMA

# Agata

28.11.2014 07:46

Niech już Tramwaje zrobią remont tego torowiska i całej ulicy. Mnie się pomysł podoba.
Jako pieszy mam serdecznie dość wpadających na mnie rowerzystów.
Jako kierowca wole jedną jezdnię niż ciągły strach o to czy ten jadący obok mnie samochód zwadzi o mnie lusterkiem i czy ja się zmieszczę. Bo jeśli tramwaje nie zrobią w końcu remontu to nawierzchnia ulicy nie odczeka się frezowania, ani wyrównania dołów.
Dodam ze jako rowerzysta mam dość wpadania na drobnych pijaczków i spychania z ulicy przez samochody.

# SHZREK 333

28.11.2014 12:28

Ale o jakim bałaganie piszesz "lubierolki"? Konsultacje powinny się odbyć przed opracowaniem projektu. Wiem, że mieszkańcy Bemowa są bardzo "ZA", ale mieszkańcy KOŁA już nie koniecznie. Bardzo żałuję, że Marek Bojanowicz nie dostał się do Rady Dzielnicy Wola, dostał się niestety pupilek posła, nie mieszkający na Kole, ani na Woli a w poprzedniej kadncji napisał aż 0 interpelacji. Gratuluję. VoX populi..........

# MoniaW

28.11.2014 17:10

#Agata - inwestycja nazywa się "Remont torowiska". co mają do chodników tramwaje warszawskie? Radni dzielnicy (opluwani przez niektórych redaktorów i pracowników TW) walczyli o kompleksową modernizację ULICY.

REKLAMA

# bem

28.11.2014 22:59

@MoniaW, nazwa inwestycji to nie wyznacznik jej zakresu. Łącznik na Bemowie też buduje TW, tam przy okazji powstają nowe jezdnie, chodniki, DDry, miejsca parkingowe i infrastruktura podziemna. Przebudowa Obozowej pewnie będzie podobna.

# Jacek

29.11.2014 12:56

Moim zdaniem na ulicy Obozowej powinna być alternatywna zastępcza linia autobusowa ponieważ w razie awarii tramwajów nie będzie wtedy żadnego połączenia do PDTu na Woli a same tory wtedy nie wystarczą. Pozdrawiam.

# bem

29.11.2014 13:05

@Jacek, gdy jest poważna awaria, uruchamiana jest właśnie zastępcza linia autobusowa. Awarie zdarzają się rzadko i nie ma sensu aby kursowała ona stale.

REKLAMA

# Jacek

29.11.2014 13:12

Moim zdaniem niektórzy ludzie gdy tramwaj jedzie mają zawroty głowy. Pozdrawiam.

# Warszawiak23

04.12.2014 16:07

Dobry Wieczór,
uważam, że tramwaje na ulicy Obozowej na pewno powinny jeździć szybciej. Każdy student tak powie, który jeździ codziennie na Uczelnie na Koło i Bemowo. Od Alei Solidarności ulicą Młynarską tramwaje jadą swoim rytmem jednostajnie przyśpieszonym (dojazd do przystanku - odjazd z przystanku). Natomiast, gdy tramwaje wjeżdżają w ulicę Obozową, mam wrażeniem, że tramwaj zaczyna pokonywać odległość w nieważkości. Strata czasu na całej ulicy Obozowej jest dotkliwa. Tramwaj traci co najmniej 15 minut na pokonanie całej ulicy Obozowej, a to jest raptem kilometr torów. Tramwaj traci czas, gdyż co chwila są małe skrzyżowania i sygnalizacja świetlna, w dwóch miejscach podwójna przed skrzyżowaniem.
TRAMWAJE NA ULICY OBOZOWEJ POWINNY MIEĆ PIORYTET!!!
A ulicą Obozową (od Trasy Prymasa Tysiąclecia do ulicy Księcia Janusza) powinny jeździć TYLKO taksówki, tramwaje, autobusy, Służby Miasta i mieszkańcy przy ul. Obozowej. Inny ruch samochodowy powinien być poprowadzony ulicą Księcia Janusza na Bemowo.
PRZEBUDOWAĆ ULICĘ OBOZOWĄ W WARSZAWIE!!!

# Warszawiak23

04.12.2014 16:14

I jeszcze jedno:
miasto powinno postarać się o wybudowanie tunelu, bezpośredniego przejazdu pomiędzy zjazdem na Koło z Trasy Prymasa Tysiąclecia a ulicami Obozową/Wawrzyszewską/Ostroroga

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy