REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

ciśnieniomierz

07.11.2017 22:36 #hynka
Chciałabym kupić ciśnieniomierz, myślałam o http://haxe.pl/strona-glowna/produkty/ cisnienie/product/2719-cisnieniomierz -naramienny.html on jest taki, ze wykrywa arytmię, co o nim sądzicie? Jakie wy macie?
08.11.2017 08:55 #morswinkielecki
super wspaniale, korzystaj i doopy innym nimi nie zawracaj, banda partaczy i naciągaczy
25.09.2018 14:35 #jaret
Moja mama używa tego modelu Senior i też z tego co wiem to ma zasilacz do niego. Nie słyszałem żeby narzekała.
27.09.2018 12:05 #matik
Nie mam zastrzeżen do stronki rankingcisnieniomierzy.pl bardzo pomocny serwis moim zdaniem. Szczególnie jeśli ktoś jeszcze nigdy wcześniej nie używał ciśnieniomierza i totalnie nie ma rozeznania co i jak...jestem właśnie takim "świeżym" klientem. :)
10.10.2018 11:48 klara28
po takie rzeczy najlepiej iść do apteki
http://apteka-mediq.pl
REKLAMA
18.12.2018 14:24 #karoll
Myśmy z żoną to cały internet sprawdzili szukając optymalnego ciśnieniomierza do domu i padło na Simple. Dobry wybur wszystko działa solidnie bez jakiś usterek, pękania mankietu czy dziwnych przekręconych wynikow. Wyswietlacz ma sporawy porzadnie podswietlony widac wszystko nawet przy gorszym swietle.
18.02.2019 14:16 #kinga
Dla mnie najlepszy jet SmartCardio, różne się kupowało, rózne się urzywalo i z tym mam najmniej problemuw.
26.02.2019 11:25 #maxx44
Ja miałem wypadek, gdzie nieco oberwał mój kręgosłup. Stosowna rehabilitacja była wskazana. Leczeniu zostałem poddany i dodatkowo wypożyczłem łóżko wypozyc-lozko.pl. Korzystałem z metody masażu leczniczego, elektroterapii, a także laseroterapii czy ćwiczeń indywidualnych.
29.03.2019 11:18 #Rytzko
Najlepszy ciśnieniomierz jaki ja mam do tej pory to ze sklepu Haxe. Był niedrogi, a posiada wszelkie niezbędne atesty polskich kardiologów :)
15.04.2019 14:36 #martttt
Akurat nam dzieci sprezentowały na rocznicę ślubu (40tą) Smart Cardio i bardzo nam się przydaje. Duże ułatwienie to zwłaszcza akumulator. Poprzedni ciśnieniomierz mieliśmy na baterie i regularnie się zdarzało że brakowało w domu nowych na wymianę, trzeba było specjalnie iść do sklepu a akurat baterie mieliśmy nietypowe które trudno było dostac w okolicy...
REKLAMA
30.04.2019 13:32 #ajjj
Po pierwszych kilku dniach używania ciśnieniomierza Simple mogę powiedzieć że to był rzeczywiście trafiony wybór. Zaczyna pomiar już podczas napełniania mankietu, krótko cała operacja trwa, ręka nie boli od jakiegoś przesadnego dociskania mankietu o ramię. Same plusy.
24.05.2019 23:49 Pani Wiosna
Wyczyścimy Polskę ze smogu i z nieuczciwych polityków! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
13.06.2019 13:59 #kubaaa
Kiedy szukałem małego i wygodnego urządzenia, to w moim wypadku wybór padł na ciśnieniomierz Simple. Mogę mieć go zawsze przy sobie, do tego nie ciśnie w rękaw. Jestem bardzo zadowolony z użytkowania.

78/1243 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Sprzedam
 Sprzedam działkę rekreacyjno-rolną przy miejscowości Mącice, gmina Chorzele, powiat przasnyski. Powierzchnia 1500m2, niezabudowana, możliwość podciągnięcia mediów. Bardzo ładna okolica Puszczy Kurpiowskiej. 140km od Warszawy. Świetne tereny na odpoczynek. Księga wieczysta nieobciążona. 19500 - Cena do negocjacji. 668305523

Kupię mieszkanie
 Prywatnie kupię mieszkanie, może być zadłużone/do remontu, tel. 604-568-502

Działkę budowlaną sprzedam
 Nadarzyn sprzedam działkę budowlaną bezpośrednio. 191/37 Działka usytuowana w najlepszej lokalizacji Nadarzyna objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą. 1,1 km od centrum Nadarzyna, do którego prowadzi nowo wybudowany chodnik. 1800 metrów do wjazdu na trasę S8 do Warszawy, w zacisznym miejscu obok Lasów Nadarzyńskich. cena 400 000 zł. do negocjacji. Kom.503 123 985

Turystyka
 Witam, byłem ostatnio przejazdem w tej miejscowości, która leży na podlasiu i chciałbym ją bardzo polecić. Wieś posiada dużo jezior w okolicy dziesięciu kilometrów, co sprawia że jest to idealne miejsce do wypoczynku w okresie letnim, ponadto bardzo dużo agroturystyk oraz domków do wynajmu. Zresztą, co ja będę tutaj się rozpisywał, polecam obejrzeć filmik https://www.youtube.com/watch?v=tKcKo9kPSxQ&feature=youtu.be

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Centrum Perfum Lanych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA