REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Cinema City - Wawa

# Miki

16.11.2013 19:25

Wiecie, ze w Warszawie w maju powstala nowa sala kinowa http://www.cinema-city.pl/4dx-info Jest to jedyna taka sala kinowa w Polsce! Rozni sie tym od innych kin pseudo 4-5D, ze wyswietlane w niej sa najwieksze hollywoodzkie produkcje.
Jest rewolucyjna technologia kinowa, która dzięki zastosowaniu niezwykłych efektów, oddziałuje na wszystkie pięć naszych zmysłów. Pozwala to na absolutne kinowe przeżycie
podczas oglądania filmów. Sala kinowa Skoda 4DX wyposażona jest w zaawansowany technologicznie system ruchomych foteli, zsynchronizowanych z toczącą się na ekranie akcją
największych hitów filmowych.
Oprócz foteli, których ruchy odwzorowano na podstawie akcji toczącej się na kinowym ekranie pozwalające poczuć adrenalinę samochodowego pościgu, błogiego lotu, nurkowania
głębinowego czy też grozy i bliskości eksplozji, widz fizycznie odczuwa muskający go po karku podmuch letniego wiatru, zasnuwającą krajobraz mgłę, nadające magiczną atmosferę
bańki, pierwsze krople deszczu, oryginalne zapachy ze scen, uderzenia piorunów, wibrującą pod stopami ziemię czy szalejący na ekranie i w sali wicher.

# Anelcia

16.11.2013 20:23

Byłam i potwierdzam - przeżycie wręcz kosmiczne!!!!! Zresztą nie tylko ja jestem pod tak ogromnym wrażeniem tej technologii, mój chłopak również. Coś czuję, że niebawem znowu tam zawitamy, tak bardzo nam się spodobało... ;) I chyba będziemy tam już chodzić regularnie, tym bardziej, że w repertuarze są naprawdę świetne produkcje.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA