REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# lancet

15.12.2014 10:40

Ta kobieta jest niezrównoważona psychicznie. Jak sama powiedziała była 15 sekund w przychodni. Niestety żaden personel medyczny czy inny nie ma zdolności czytania w myślach. Kobieta otrzymała prawidłową informację, że trzeba wezwać pogotowie. Przez 15 sekund ciężko określić o co chodzi, kobieta sama wyszła. Zostało wezwane pogotowie, które kobieta SAMA ODWOŁAŁA więc można powiedzieć, że tą decyzją sama zwiększyła prawdopodobieństwo poronienia. Kobieta została przewieziona przez kogoś tam z rodziny (nie wiadomo jak wyglądał przewóz). W w/w przychodni nie ma ginekologa więc i tak nikt by nie mógł pomóc. Pomimo postępu w medycynie nie da się uniknąć, niektórych poronień!! Jak widać Echo chce być białołęckim faktem. Więcej rzetelności dziennikarskiej i mniej tytułów, które w wzbudzają chore emocje.

# abrakadabra

15.12.2014 12:54

lancet - to pewnie dr Święs.
Całkowicie nie zgadzam się z tą opinią, powim więcej - jest bezczelna! Ocenianie zdenerwowanej z oczywistych względów kobiety jako psychicznie chorej - jest poniżej jakiejkolwiek krytyki!
Każdy, podkreślam każdy ma w takiej sytuacji obowiązek udzielenia pierwszej pomocy i teks rejestratorek, że "trzeba" wezwać pogotowie nic nie robiąc w tym kierunku, świadczy o tym personelu wyjątkowo chaniebnie, nie wspominajac już o zwykłym cżłowieczeństwie, które nakazywałoby chociaż odrobinę zainteresowania pacjentką, a nie rzucenie od niechcenia "trzeba"!
Zresztą, NFZ jest podobnego zdania, że sprawa jest bulwersująca.

# pavulon

15.12.2014 13:01

Niezrównoważona nie znaczy chora. Jeśli kobieta podawała błędne informacje w 15 sekund nie mogła otrzymać właściwej pomocy. To jest logiczne. Sama odwołała karetkę.

REKLAMA

# mqaaa

15.12.2014 13:31

Jedno zasadnicze pytanie. A dlaczego ona nie wezwała pogotowia? Skoro mogła łazić po przychodniach to i mogła wykonać telefon. Poszła do przychodni żeby pogotowie jej wezwano bo nie rozumiem???

# g.z.

15.12.2014 16:38

Pani Magda podawała że miała ogromne ??? bóle , a z monitoringu wynika że była spokojna, to ktoś tu mówi nieprawdę i szuka sensacji. Jeśli tak było powinna wezwać pogotowie. Każda kobieta w ciąży wie że jak jest ból i krwotok to może być poronienie. A teraz za swoją tragedię biedna kobieta szuka winnego, ale co to jej da ? Widocznie Pan Bóg miał wobec niej inne plany.

# zdrowy

15.12.2014 17:32

Mam wrażenie, że na siłę próbuje się uszyć łatkę przychodni.

REKLAMA

# kraj

15.12.2014 17:56

dziwna sprawa- na tym etapie nie można oceniać zarówno pacjentki jak i rejestratorki - za mało faktów a więc powstrzymajcie się od komentarzy

# pacjent

20.12.2014 19:23

To chyba wypowiedzi pasożytów z tej przychodni, z której powolutku Ci co ich już poznali wypisują się. Weterynarz lepiej traktuje swojego pacjenta, niż ta przychodnia.

# ludzie msciwi

20.12.2014 19:34

Proponowała bym przeczytać uważnie artykuł: wezwała pogotowie, które miało być dopiero za 30 minut. Jeżeli przewoził ja ktoś z rodziny to raczej nie wrzucili jej na pake lub do bagażnika. Druga sprawa gdyby osoba komentując przeczytała całość to doczytałaby sie, że ta kobieta mieszka w tym samym bloku co przychodnia. Trzecia sprawa to kobieta która ma bóle i krwawi nie może być spokojna, porostu jedna wielka bujda, jedyna osoba ktora w tym przypadku moze klamac to Pan dyrektor który musi kryć swój zadek i personelu. Bo jak z monitoringu można wywnioskować co mówiła pacjentka. Raz byłam w tej przychodni i również nie zostałam należycie obsłużony chyba że zapłaciła bym i byłabym prywatna pacjentka.

REKLAMA

 antyurzędnik

21.12.2014 00:09

#ludzie msciwi napisał(a) 20.12.2014 19:34
. Raz byłam w tej przychodni i również nie zostałam należycie obsłużony chyba że zapłaciła bym i byłabym prywatna pacjentka.

Zdecyduj się czy obsłużony, czy byłam? Rozdwojenie płci?

# ludzie msciwi

21.12.2014 08:13

Antyurzędnik myślę, że jak się chce to znajdzie się powód żeby przyczepić się do drugiej osoby- jak widać na załączonym obrazku. Najwidoczniej mężczyźni w twoim wieku tak maja. Przeczytałeś cały komentarz i nie wyciągnąłem wniosków tylko znalazłeś powód żeby się przyczepić i dodać swój komentarz. W takich sytuacjach nasuwa mi się jedno ze sławnych powiedzeń Piłsudskiego....

 antyurzędnik

21.12.2014 09:05

mściwość to cecha złych ludzi. Uważam, że pierwszą rzeczą, którą powinna była zrobić ciężarna to dzwonić po pogotowie. Ot tyle w temacie. A W kilka sekund wymagać od kogokolwiek pomocy to zdecydowanie nierealne.

REKLAMA

# MamaIwona

21.12.2014 12:11

Sklep ciążowy a w sklepie mają ekskluzywną odzież ciążową: http://ekskluzywna.pl/bielizna-ciazowa ja brałam u nich koszule nocną taką wygodną do karmienia, rewelka.

# .......

21.12.2014 18:30

Chyba dzwoniła po pogotowie nie wiedzieli kiedy będą mogli przyjechać. A jakby zamiast tej kobiety byłby ktoś z zawałem to przez 20-30 minut miał czekać na pomoc. Nie sądzę by przeżył. Ludzie my i nasi pracodawcy płacimy ogromne pieniądze na Służbę Zdrowia i co w zamian dostajemy. Kopa w tyłek. Jeżeli usłyszała, ze ma jechać do szpitala to na co miała czekać. A może paść na kolana i błagać. Idźcie sami do tej akurat przychodni i zorientujecie się jak wygląda jakość świadczonych usług. 15 sekund taki czas podał dyrektor placówki nie sądzę aby kobieta w takiej sytuacji była w stanie pamietac ile trwał jej dialog z przychodnią. A skad Pan Śwęs wiedział na monitoringu która to kobieta. Panie dyrektorze to co Pan reprezentuje świadczonymi przez placówkę usługami to istna żenada.

# Lyubov

29.12.2014 18:43

Zastanawiam się czy nie przepisać dziecka do innej przychodni. Ile razy jestem w przychodni wieczne nerwy - z terminami do lekarzy, ilością pacjentów, no i to kotłowanie się wszystkich dzieci i dorosłych chorych na małej przestrzeni. Ze ściany straszy informacja, że w przypadku nagannego zachowania pacjenta dane pacjenta zostaną przesłane do jakiejś bazy. Na pytanie na jakiej podstawie i co z ochroną danych osobowych - brak rzetelnej odpowiedzi personelu. Jestem tam bo blisko ale to jedyna zaleta.

REKLAMA

# lancet

30.12.2014 10:30

Ciekawe, ciekawe czy ta kobieta w ogóle była zapisana do jakiejś poradni dla ciężarnych. Może nie miała wszystkich badań? Szkoda, że Echo tak chętnie robi nagonkę bez posiadania szczegółowych danych.

# ojciec

07.01.2015 22:22

A i tak by jej nic nie pomogło. Takie krwawienie w 13 tygodniu - nic nie da się zrobić. Co lekarz ma zrobić - ręką przytrzymać? W takim momencie już żadne leki nie pomogą.

# ....

13.01.2015 08:03

#ojciec# może ty trzymasz ręką - dziwna metoda ręką mogły zlapać za słuchawkę i zadzwonić na pogotowie. Do przychodni przyjeżdża szybciej i pacjentka w szpitalu przyjmowana jest bez kolejki.

REKLAMA

# kama

09.06.2015 20:41

Może ktoś. Mi tu cos doradzi co mam zrobić w sobotę robiłam 2 testy ciążowe i wyszły pozytywnie dzisiaj pojechalam do ginekologa zrobiła usg i powiedziała ze nic nie mam 😞 ze bylo wczesne poronienie czymogla się mylić ?

# Ilo

09.03.2018 15:05

Pomijajac to jak i co zrobila poszkodowana pani... fakt jest taki ze panie rejestratorki zarowno na Dkarbka jak i na ksiazkowej sa obrzydliwie nie mile. Wiecznie nic i nigdy nie mozna zalatwic. Pacjenta traktuja jak zlo konieczne, natretna muche ktira czym predzej trzeba pogonic lub rozchlastac gazeta na blavie. Taka prawda.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA