REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# edek

28.09.2018 11:41

niektórzy jak Pan Zbyszek pobyt w szpitalu chcieliby łączyć od razu z pobytem jak w hotelu (hotelową stołówką i może nawet spa). A co iść i najeść się na całego... Od dawna ludzi tak karmili i nikt z głodu nie umarł...

# zbych

28.09.2018 11:55

"Zwolniłem się z pracy, ale dojechałem do szpitala ok. 15. Zanim dotarliśmy na parking, minęła godzina. Potem stanęliśmy w korkach. Dopiero w samochodzie powiedziała mi, że nie dostała drugiego dania."
Było jechać do restauracji i zjeść obiad (odżałować na obiad dla mamy) a nie kiblować w korkach. O kotleta z ziemniakami będą aferę robić. Teraz to wszyscy tylko daj daj, należy mi się wszystko, a co! Niektórzy jak pomyślą, że nie zjedli drugiego dania to im się słabo robi... komedia. Rada: nie myśleć.

# Wiesia

28.09.2018 13:39

Przyzwyczajeni jesteśmy do przejadania się, to jest szpital, golonki i piwa nie będzie. Jedzenie dietetyczne i oczyszczenie nie zaszkodzi.

REKLAMA

# Jajack

28.09.2018 18:14

Ci co tu piszą tandetne komentarze Was też prędzej czy później czeka szpital więc przypomnijcie sobie swoje komentarze .Tego wam życzę

# Express

29.09.2018 17:09

Ty jajack zaliczasz sie do pasibrzuchów i już zaczynasz się martwić jak przeżyjesz pobyt w szpitalu?

# Jacek z Warszawy

29.09.2018 22:15

Byłem w Bielanskim na kardiologii. I nie potwierdzę tych bzdur. W dniu przyjęcia dostałem normalny obiad (bez fajerwerków, ale jednak). Podobnie było w dniu wypisu. Dodam, że nie był to planowany pobyt. Jedzenie może nie było super, ale dla stukilowego kogoś wystarczyło.

REKLAMA

# kapral

08.02.2021 17:08

edek, zbych i reszta debili: utkajcie mordy niewolnicze śmiecie. Nie po to płacę całe życie składki na NFZ, żebym w szpitalu głodował. I tak, NALEŻY MI SIĘ, ale nie dlatego, że jestem roszczeniowy, tylko dlatego, że za to płacę głupie cepy, rozumiecie?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break