REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Ciekawe skojarzenia

# Historyk z Kotką

27.06.2003 23:04

Ostatnio razem z Kotką zauważyliśmy, że pewne rzeczy nieporównywalne z zasady są jednak bardzo do siebie podobne. Na przykład zwierzęta i miasta.
Będąc w Przemyślu zauważyliśmy bernejczyka, takiego, jak Blum, którego straciłem dwa lata temu. Przemyśl nam się zresztą bardzo podobał, jest chyba najciekawszym polskim miastem. Wtedy doszliśmy do wniosku, że Przemyśl jest jak Blum, a życzliwi właściciele pozwolili nam się sfotografować z ich psem. Szybko udało nam się dopasować inne futrzaki do widzianych miast. Do Figi najbardziej pasował Lublin (w końcu to subtelne miasto akademickie, a ona była emerytowanym kotem-profesorem), do Kuby Łódź -- pewna majestatyczność, zaniedbanie, ale i groza (kiedy już był ślepy i głuchy, to moją żonę i tak trzeba było zdejmować z ogrodzenia).
A w ogóle wszystko zaczęło się wtedy, kiedy przed trzema laty pojechaliśmy na wycieczkę do Białegostoku i podróż była szlakiem Kuby Pierwszego (duży, czarny owczarek niemiecki, który popadł w obłęd i zaczął gryźć wszystkich i wszystko dookoła i trzeba go było uśpić -- jako małemu dziecku wytłumaczono mi jednak, że w nocy gospodarz wywiózł go do Białegostoku). Po tej podróży uznaliśmy, że Kuba nie pojechał tam za karę, lecz by odpocząć.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break