REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Chwilówka na szybko

 zink

15.02.2016 14:06

Witam. Piszę tutaj bo mam niejaki problem. Życie zmusiło mnie do ogarnięcia szybko pożyczki (ok 1600zł) i jedyną opcją na ten moment to chyba wzięcie chwilówki. Możecie mi poradzić jakieś miejsce skąd ją wziąć zeby nie naciąć się na jakieś nieprzyjemności podczas spłacania? Wiem że branie czegoś takiego to durny pomysł ale inne mi się już skończyły.

# Rulk

16.02.2016 13:01

Chwilówki to bagno nie pchaj się w nie.

 zink

18.02.2016 09:11

Wiem że to bagno ale nic nie poradzę. Normalnie bym nie brał ale nie mam możliwości wzięcia pożyczki z normalnego banku a kasę potrzebuję w zasadzie na wczoraj. :(

REKLAMA

# Rulk

19.02.2016 12:56

Pożycz od rodziny albo znajomych. To lepsza opcja niż kombinować w kierunku chwilówek.

 zink

22.02.2016 15:33

Nie da rady. Pytałem, nie dadzą. Za to znalazłem taką porównywarkę https://sowafinansowa.pl/
wydaje się być całkiem ciekawa :P

 zink

22.02.2016 15:34, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 22.02.2016 15:35

Pytanie tylko czy info z niego zawarte jest aktualne czy nie?

REKLAMA

# Rulk

24.02.2016 14:58

Jest w miarę aktualne z tego co się orientuję z resztą tam masz także kontakty z agentami więc możesz podzwonić do firm albo kliknąć prośbę o kontakt i jak już pogadasz to się dowiesz co i jak. Może się nawet czasem okazać że coś jest zawyżone bo tam są podane ogólniki a jak wiadomo każdy ma inaczej jak już przychodzi do indywidualnych wyliczeń. Traktuj to bardziej jako ogólny wyznacznik miejsc które ci się opłacają niż jako 100% pewną ofertę ;)

 Szamanka

27.09.2016 10:47

Szybko, bo w ciągu jednego dnia LendOn przyznaje pożyczkę. Ja dwa razy w sumie u tej firmy pożyczałam i zawsze było szybko i sprawnie. Na spłatę jest standardowo 30 dni, jakby komuś się noga powinęła, to później można wziać pożyczkę refinansującą, ale szczegółów nie znam, bo z tego nie korzystałam. Firma uczciwa, pierwsza pożyczka miała być za darmo i była. 0 kosztów.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA