REKLAMA
REKLAMA

Chcesz sprzedać auto #skup aut Warszawa 604869552

02.05.2016 10:02 SKUP AUT BEMOWO
Skupujemy samochody zarejestrowane wyłącznie w PolsceSkupujemy samochody zarejestrowane wyłącznie w Polsce
04.05.2016 00:38 #Ania xxx
Polecam
06.06.2016 23:25 #fazi bem
Poleca http://www.skupaut24h-warszawa.pl/
29.04.2017 09:43 #Misierin78
Warto również pomyśleć nad wystawieniem auta m.in w Clixs.pl jeden z najlepszych tego typu portali moim zdaniem, jeżeli chodzi o tempo sprzedaży. Do tego wystawienie ogłoszeń jest tutaj darmowe, także nic nie tracisz :)
07.08.2017 21:47 #ArturSanderski
Ja swojego Opla Vectra B sprzedałem w ramach skupu samochodów używanych w świetnie przygotowanym nowym serwisie AnyCars. Wcześniej wyceniasz swoje auto (mogą pomóc Ci w tym ich specjaliści) umawiasz się na oględziny auta pod względem stanu technicznego i wykonanie zdjęć. Następnie w jednym z ich oddziałów w moim przypadku był to oddział w Warszawie ustaliliśmy wszystkie konkrety. Później serwis w umówionym terminie organizuje 30 minutową aukcję, gdzie nawet kilkuset użytkowników może licytować wystawione przez Ciebie auto. Gdy cena Cię interesuje możecie w ten sam dzień dopiąć transakcję, a serwis ponosi z tym wszystkie koszty jeżeli chodzi o formalności. Umożliwiają również dodatkową 24 godzinną aukcję. Warto wspomnieć, że to opcja darmowa i nie koliduje z innymi działaniami prowadzonymi samodzielnie mi udało się już w pierwszej opcji uzyskać interesującą mnie cenę. Szczerze polecam ta opcję, tym bardziej że jest w 100% darmowa.

43/362 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie