REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Ivo

24.10.2014 20:19

Ciekawe gdzie pani prezydent ma te wasze podpisy?

# vcww

25.10.2014 14:08

Powaliło chyba tych z Zacisza. Nie dość, że będą mieli za kilka lat metro to jeszcze im się zachciało autobusu do Centrum! Zdecydowanie NIE!

# 512

25.10.2014 14:38

Nie przekonacie ZTMu ani pani Hani.

REKLAMA

# waluś

28.10.2014 13:20

Niech Zacisze się wali

# Jędrek

29.10.2014 23:57

#Ivo napisał(a) 24.10.2014 20:19
Ciekawe gdzie pani prezydent ma te wasze podpisy?
Mnie też to ciekawi.

# kierowca MZA

31.05.2015 12:48

Rozkład Jazdy nie jest podstawowym wyznacznikiem jazdy.
PODSTAWA to PRZESTRZEGANIE PRZEPISÓW RUCHU DROGOWEGO przez KAŻDEGO UCZESTNIKA TEGO RUCHU a więc zarówno PIESZEGO jak tez KAŻDEGO KIEROWCĘ (równiez KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ).
Żadne tłumaczenie "jechałem bo chciałem dowieźć pasażerów zgodnie z narzuconym mi przez ZTM rozkładem jazdy" NIE USPRAWIEDLIWIA ŁAMANIA PRZEPISÓW RUCHU DROGOWEGO szczególnie zaś NIE USPRAWIEDLIWIA KIEROWCY ZAWODOWEGO.
Przestrzegajcie prawo o ruchu drogowym.
Przypominam: autobus wyjeżdżający z zatoki ma pozorne pierwszeństwo ponieważ przepisy nakładają powinności.
Przepisy mówią, że kierowca powinien umożliwić włączenie się do ruchu autobusowi wyjeżdżającemu z zatoki natomiast kierowca autobusu powinien się upewnić przy włączaniu z zatoki na pas ruchu czy ma taką możliwość bez zagrożenia bezpieczeństwa.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break