REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

chcę wykupić hosting dla firmy

20.11.2015 19:07 rafaknap
hej!

mam do Was pytanie - chcę wykupić hosting dla mojej firmowej strony - czy możecie mi coś polecić? Przyznam, że domenę i pocztę mam w NazwaPL i zastanawiam się czy skorzystać z ich usług i wtedy dostawałbym jedną tylko fakturę - co myślicie? Ofertę mają całkiem niezłą - https://www.nazwa.pl/hosting/ i szczerze mówiąc poważnie się nad tym zastanawiam. Boję się, że jak coś nie będzie działać to każdy będzie zwalał na każdego, a tak będę miał spokój bo wszystko pod jednym dachem - jak myślicie?
28.01.2016 16:34 #gostels
W Hekko zapłacisz 4 razy mniej za konto, które będą wystarczające nawet pod postawienie tam kilku serwisów. A skąd wiem? Bo mnie wyrzucono z nazwy, a potem moje serwisy trafiły właśnie tam. I co? I wszystko wyglądało tak jak należy!
05.05.2016 17:55 #Nika78
Nazwa ma drogo, zobacz sobie ofertę od dhosting https://dhosting.pl/oferta/dkonto.html. Tani i dobry hosting, a do tego bardzo fajny support mają. Jak masz większe wymagania to zawsze można skorzystać z ich oferty VPSów
13.06.2016 15:18 Wojciech823
Może hosting w Ideo Sp. z o.o.? Mają dobrą ofertę, obecnie utrzymują blisko 2,5 tysiąca domen, a miesięczny transfer przekracza 3 500 GB. Na ich stronie internetowej znajdziesz więcej informacji. Tutaj też masz kilka - http://ideopl.moonfruit.com/.
16.06.2016 20:46 #malik
Dzielone w Firehost. Serwer stabilny, usługa wysokiej jakości, ale to oczywiście sami musicie sobie ocenić swoje oczekiwania i jakoś sensownie to dopasować. Serwer powinien być stabilny, a nie byle jaki - to absolutna podstawa. I też wiele zależy od tego jak będziecie go obciążali. Ogólnie u nich jest naprawdę stabilnie.
12.08.2016 22:26 #tusja
Solidne konto hostingowe masz w Firehost, to działa solidnie, nie sprawia żadnych problemów, działam na tym od lat.
I co ciekawe - siedziałem również na bardzo drogich serwerach znanych firm i pod względem jakościowym to był dramat.
Gdzie jest zatem prawda?
05.01.2017 16:06 #jakson
Najlepiej w Hekko - jestem tam od lat. W sieci masz kody rabatowe - poszukaj. Można mieć całą usługę za pół ceny. A ogólnie to zdecydowanie polecam jest hosting. Dużo rabatów, porządne konta, szybko działający support - całość działa bez najmniejszych problemów.
16.03.2017 13:04 hektorr89
Warto poszukać hostingu z nielimitowanym transferem miesięcznym - obecnie to podstawa. Warto też sprawdzić, czy jest możliwość testowania hostingu za darmo przez jakiś czas, nawet jeśli nie zamierzamy tego robić - taka możliwość daje bowiem pewność, że hosting jest w miarę dobry. Sprawdźcie sobie ich konta hostingowe http://www.cal.pl - są wydajne, stabilne i bezawaryjne, na plus też support i wygodny panel administracyjny.
27.03.2017 19:08 #ferka
Hosting www na pewno w Firehost. Świetnie działa, jest solidny, niezawodny, robi różnicę.
Kwestia jedynie dopasowania sobie odpowiedniego pakietu. Ogólnie te serwery u nich naprawdę pozostają w dobrej cenie.
Ale kluczowa jednak niezawodność.
20.04.2017 16:06 #majkelsk
Hekko, oni mają solidne serwery i raczej działa to tam niezawodnie - kwestia jedynie dopasowania odpowiednich parametrów i to wszystko. Macie porządny support, w zasadzie we wszystkim pomagają i chyba to właśnie powinno mieć kluczowe znaczenie, mylę się?
20.04.2017 18:35 #netka
Na pewno Firehost się sprawdzi. Najlepiej zaczynać od darmowego testu, na tej podstawie dojdziecie do poważniejszych wniosków. Działam na tym samym hostingu od dosyć dawna, kilka lat, mam wiele stronek. Nigdy to nie zaliczyło padu - jak na razie działa niezawodnie.
27.04.2017 16:23 #palankas
Hekko powinno być niezawodne. Akurat na tym serwerze jestem od lat i wiem, czego można się spodziewać. Doświadczenia pozytywne, najlepiej zaczynać od testu. Na ich blogu macie kody rabatowe - można obniżyć cenę hostingu i połowę. Warto.

25/2154 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie