REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Chcę pracować w MLM!

 Bumbasa

26.03.2017 04:51

Tak, tak, wiem co powiecie, że MLM to badziewie i mam nie próbować. Ale o call center też tak mówią, a w tej branży radziłam sobie nieźle i byłam nawet team liderem. Wierzę, że z MLM też się uda. Googlując różne firmy w oczy trafiły mi się bardzo krytykowane, jak np. Prouve, ale i też takie, które mają dobre opinie. No i jak tu wybrać tę dobrą, żeby się nie wkopać?

# Kira

26.03.2017 09:19

MLM to wcale nie jest badziewie. Ja siedzę w tym już dość długo i wiem, że jak będziesz się starała, a nie liczyła, że zysk sam przyjdzie to śmiało próbuj. Co do tego Prouvé to wśród moich współpracowników już głośno o nich. I to same negatywne opinię słyszę. Co do lepszych już wydzwaniali i to dość nachalnie próbowali do siebie zwerbować. Jak na starcie mają takie zagrywki to aż strach pomyśleć co dalej będzie.

# Rasta

26.03.2017 16:30

Ja pracuję w MLM już 2 lata idzie mi całkiem nieźle, rozwijam sie i jestem zadowolona. U nas też głośno o tej firmie, do wielu osób dzwonią i chcą nakłonić do przejścia. Pomyślałam na początku, że jak do mnie zadzwonią to zgodzę się aby przejść, bo w nowej firmie będę miała większe szanse na rozwój. Jednak przemyślałam wszystko i pomyślałam, że raczej źle myślę, jak mogę mieć szanse skoro oni werbują pracowników innych firm z tej branży? Poczytałam w necie i widzę złe opinie, głównie że jest to typowa piramida. Nie daj się zwieźć, najlepiej poczytaj opinie i tym się kieruj.

REKLAMA

 Swirek

26.03.2017 20:31

Na pewno nie wybireaj tego Prouvé - do mnie też non stop wydzwaniają. Już ich zwyzywałam a oni dalej. Jak nie pan K to jakaś pani D i tak w kółko...Oszaleć moża. Oytam ich o ofertę a oni, ze nie mogą mi powiedzieć.. Nosz kurka to niby na jakiej podstawie mam podjąć pracę? Tylko na tym, ze obiecują super zarobki? Obiecanki cacanki a gupiemu radość!!!

# lorens

26.03.2017 23:28

No jesli tak nachalnie wydzwaniaja z tego prouve to coś musi być na rzeczy. Dziś sporo takich firm ktore robią biednych ludzi w "balona" Spieszą się z otwarciem interesu i jeszcze szybciej zwijają żagle. Szkoda że wszystko odbywa się kosztem ludzi, ktorzy chcieliby w życiu czegoś sie dorobić.

# sowa

27.03.2017 01:24

możecie polecić mi coś dobrego ? Nie chce źle trafić a z tego co widzę to ,,złe" firmy się trafiają a do takiej nie chce dołączyć. Już wiem by to Prouvé omijać szerokim łukiem

REKLAMA

# gienia

27.03.2017 19:28

Prouvé to też słyszałam że nic dobrego. Nie wiem jak oni chcą działąć na rynku z taką opinią

# gienia_10

27.03.2017 19:28

Prouvé to też słyszałam że nic dobrego. Nie wiem jak oni chcą działąć na rynku z taką opinią

# wiesława

27.03.2017 19:30

dużo słysze ostatnio o tym Prouvé. Jakaś nowa wielka piramida się szykuje.hahahah

REKLAMA

# Rano

06.04.2017 08:52

Żenujące wpisy jednej osoby, która dostała zadanie zrobienia czarnego PR. Widać, że Prouve komuś bardzo zagraża, skoro w necie sa tylko sztucznie tworzone negatywne opinie na jej temat.

# Elwira

26.08.2017 00:05

Jestem liderem jednej z firm działających w systemie MLM i szczerze mogę polecić zarówno produkty, jak również plan marketingowy, który moim zdaniem jest najlepszy spośród wszystkich MLM jakie do tej pory poznałam. Jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany tematem, proszę o wiadomość e-mail: elwira.tymczyszyn@gmail.com

# szmata szeptana

28.08.2017 10:38

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024