REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

chcę kupić samochód i nie wiem

12.11.2004 15:36 #blondyna
Mogę przeznaczyć na na ok 12 tys. zł
Mam prawo jazdy ale jeżdzę dość słabo
samochód ma być do jazdy po mieście (raczej wieczorami i w weekndy) i na zakupy, czasami na wycieczki 100- 180 km.
Pomieścić powinien do 4 osób, ma się mało psuć (zupełnie nie znam się na technice) i mieć tani i dostępny serwic- ponieważ nie bedę duzo jeździła nie jest najważniejsze ile pali na 100 km.
Jak się za to zabrać i nie dać się oszukać
12.11.2004 20:40 #gosc
Trochę sprzeczne wymagania jak na tę cenę, no chyba, że odkupisz z pierwszej ręki jakiś wóz, kupiony i serwisowany w Polsce. Popytaj na grupie pl.misc.samochody (mozna tam wejść przez niusy.onet.pl)
13.11.2004 10:36 #Piter
Do tego, co pisze #gość, dodam jeszcze, że musisz zwrócić uwagę, aby samochód był BEZ instalacji gazowej.
Osobiście polecam DAEWOO ESPERO. Cena egzemolarzy z lat 1996-1998 to 10000-15000PLN. Zajrzyj na ogłoszenia motoryzacyjne GRATKA-około 100000 ofert każdego dnia.
15.11.2004 11:22 #lisek
zobacz w gazecie OFERTA, tam mnostwo jest ogloszen, ja polecam toyote
16.11.2004 23:06 Gonzo-reaktywacja
... a ja ci Poloneza polecam, very goooooood auto wbrew powszechnym opiniom. I z gazem oczywiście. Nie psuje się, ładnie jeździ i najważniejsze, że to ja mam go do sprzedania ;)
REKLAMA
06.12.2015 04:01 Mandlesz
Weź auto w leasing i po kłopocie. Zobacz http://www.rl.com.pl Po co oszczędzać pół życia na auto, skoro mamy takie rozsądniejsze opcje.
07.12.2015 15:14 #kierowca zaw.
Polecam Toyotę Corollę lub Yaris w benzynie ( od gazu z daleka ). Ogólnie polecam japończyki.
07.12.2015 16:45 #corolek
za 10.000 kupisz corolle e11 z 2000, za 14.000 (warto dołożyć) kupisz e12 z 2003.
napraw niewiele (zwykle wymiana części eksploatacyjnych: klocki, olej, żarówki), ewentualne inne naprawy stosunkowo tanie, oczywiście poza ASO, bo tam zdzierają. 250.000 da się zrobić takim samochodem bez większych problemow.
07.12.2015 23:22 #LOL
Biorąc pod uwagę, że temat jest z 2004 roku, to taka Corolla z 2003 to prawie nówka!
08.12.2015 01:47 #Tarp
#blondyna napisał(a) 12.11.2004 15:36

Mam prawo jazdy ale jeżdzę dość słabo
To tak jak większość
REKLAMA
15.04.2017 12:34 Mefio
Jakie auta obecnie sa najbardziej popularne? Skodi, Audi, Seaty, Vw...? Właśnie przymierzam się do zakupu i zastanawiam się and https://www.volkswagen.pl Chciałbym kupić dobre sprawdzone auto na co najmniej 10 lat.
28.10.2017 18:18 elabarbara
Jeżeli decydujemy się na zakup używanych aut, na pewno warto postawić na jednak uznawane za niezawodne marki, takie jak BMW. W salonie Bawaria Motors BMW w Warszawie wybór modeli jest bardzo duży, a jeżeli nawet w ofercie nie ma interesującego nas modelu, możemy zlecić jego wyszukanie.
29.10.2017 14:53 Misska
Może skorzystać z jakieś wyszukiwarki na stronie salonu, na przykład http://www.papis.pl ? Możesz tam wpisać parametry, jakie Cię interesują, a znajdziesz auta, które być może Cię usatysfakcjonują. Myślę, że w ten sposób najszybciej znajdziesz. A masz jakieś konkretne marki lub modele samochodów, które najbardziej lubisz? Dobrze, że chcesz się zdecydować na samochód używany, a nie taki prosto z salonu, bo to - przynajmniej moim zdaniem - wyrzucanie pieniędzy w błoto.
05.11.2017 18:06 t4ngo
Podepne sie do tematu poniewaz potrzebuje samochodu i rozwazam kilka opcji. Pierwsza z nich byl uzywany jednak znalezc cos sprawdzonego graniczy na dzisiejszym rynku prawie z cudem dlatego dalem sobie z tym spokoj. Zreszta moj znajomy niedawno stracil sporo pieniedzy oraz nerw przez nieuczciwego sprzedawce. Prowadze dzialalnosc gospodarcza dlatego tez bardziej rozsadnym wyborem byloby skorzystanie z leasingu. Autem bede przewozil troche narzedzi budowlanych, a takze paczki dla kuriera. Cos w pojemnosci Renault Kangoo bedzie w zupelnosci wystarczalo. Przeszukalem juz kilka ofert i najlepiej do tej pory wypada ta: https://www.master1.pl/kontakt/ Mieliscie moze do czynienia z ta firma? Sorry za pytanie ale to moj pierwszy tego typu zakup wiec musze byc na sto procent przekonany. Pozdrawiam
wpis modyfikowany 2 razy, 22.11.2017 22:34 
20.12.2017 19:26 #Bursztyn44
Sporo ciekawych ofert aut używanych znajdziesz tutaj http://noweuzywane.eu w tym salonie niedawno kupowałem swoją wymażoną BMW Seria 3 e90 w mocnym silnikiem, do dziś uznaje ten zakup za trafiony.

335/6664 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Komputery
 Dzień dobry. Świadczę kompleksowe usługi informatyczne. Serwis, modernizacja komputerów stacjonarnych i laptopów. Drobne prace graficzno-poligraficzne. Projektowanie i tworzenie serwisów WWW. Wykonywanie aplikacji na zamówienie. Doświadczenie, uczciwość i rzetelność. Tel. 511675227

Kupię części
 Kupię stare motocykle-części.505529328

Budowlane
 BioFiretechnology oferuje usługi ślusarskie na terenie Warszaway. Wykonujemy meble ze stali, konstrukcje różnego rodzaju, przeszklenia, zajmujemy się obróbką stali- metaloplastyka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie WWW.BIOFIRETECHNOLOGY.COM

Antyki
 Antyki meble obrazy grafiki srebra platery porcelanę brązy dokumenty zdjęcia książki pocztówki szable bagnety mundury orzełki ryngrafy tel 504017418

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA