REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Centrum Okulistyczne

11.12.2018 11:11 #Sebastian
Gdzie w Warszawie pójść do okulisty?
14.12.2018 13:54 #Wiktor23
Ja chodzę na regularne wizyty do Centrum Okulistycznego Świat Oka i jestem zadowolony z ich usług. Więc mogę ci jak najbardziej polecić.
17.12.2018 12:52 #Misia
Właśnie też muszę się wybrać i nie wiedziałam gdzie a dobrze mi przypomniałeś o tym Centrum Okulistycznym bo mi kiedyś koleżanka coś opowiadała że fajnie są tam wyposażeni, mają dobrych specjalistów i duży wybór usług, więc w końcu muszę się wybrać ;)
27.12.2018 14:38 #anitka
właśnie przeprowadziłam się na pragę, mam początki zaćmy i szukam dobrego okulisty, nie musi mieć dr przed nazwiskiem :) ma być przyjazny i posiadający praktyczną wiedzę
27.12.2018 15:13 #ewelllla
tylko Czechy, nie daj się omamić żadnej łajzie z PL
REKLAMA
28.12.2018 11:38 #Danuta21
Przyjazny i posiadający praktyczną wiedzę to powinien być każdy lekarz ;)
03.01.2019 14:01 #Ogiński
Świat Oka na ulicy Dominika Merliniego 9. Sam chodzę regularnie na wizyty bo chce mieć wzrok zadbany. Odpowiedni lekarze, miła atmosfera i bardzo profesjonalny sprzęt więc zdecydowanie są warci polecenia.
03.01.2019 15:36 #poranekkk
reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem
który z dobrych specjalistów potrzebuje takiej nachalnej reklamy na DARMOWYM portalu ??????
09.01.2019 12:26 #Andrzej78
Czytałem dużo dobrego o specjalistach w tym centrum kto najlepiej zna się na wyleczeniu jaskry albo zaćmy i też właśnie jestem zapisany na wizytę w następnym tygodniu ;)
09.01.2019 14:15 #nie nigdy
który z dobrych specjalistów potrzebuje takiej nachalnej reklamy na DARMOWYM portalu ??????
11.01.2019 13:30 #Dawid776
Ja również chodzę teraz regularnie do Świat oka bo kilku "przygodach" w innych miejscach. Znajomy polecił mi to miejsce bo miał tam leczoną zaćmę i jestem zadowolony. Doktor wie jak podejść do pacjenta, wszystko wytłumaczy, powie co robi i jak a przede wszystkim widać, że znaja się na tym co robią.
13.01.2019 13:41 #reer
14.01.2019 21:26 #polecenie
Okulistów jak mrówek, choć dobrego to bym nie poleciła - żadnego
17.01.2019 10:31 #Andrzej87
Masz zaćmę albo jaskrę? Zapraszam do Świat Oka Merliniego 9. Nie ma co się rozpisywać, po prostu znają się an tym co robią.
17.01.2019 11:22 #smiechu
REKLAMA

522/3508 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA
LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dam pracę
 Inżynier Procesu praca stacjonarna dla osoby z niepełnosprawnością w miejscowości Miastków Kościelny, w powiecie garwolińskim. Podstawowe obowiązki: -rozwiązywanie bieżących problemów procesowych, -programowanie maszyn CNC: giętarek, robotów spawalniczych, lasera, -optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem kosztowym, jakościowym i wydajnościowym, -udział i nadzór nad wdrożeniami nowych wyrobów, technologii na produkcję, -inżynieria procesów produkcyjnych. Wymagania: -znajomość pakietu MS Office, -znajomość programu Autocad i Solidworks. Oferujemy: -stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, -praca zmianowa w godz. 8-16 6-14 i 14-22, -atrakcyjne wynagrodzenie. Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy: praca(malpa)obpon.pl

Kupię mieszkanie
 Dwupokojowe 511-642-709

Kupię samochód
 Kupię pilnie VW SHARAN 2.0 benzyna z klimatyzacją , stan obojętny ,zniszczone, rozbite ,całe. KAŻDY bez przeglądu lub OC . Telefon 515-136-034

Działkę budowlaną sprzedam
 Szybka pożyczka między osobami Jesteśmy organizacją udzielającą kredytów i finansowania, której głównym celem jest pomoc potrzebującym. Udzielamy pożyczek od 5 000 do 15 000 000 EUR w okresie spłaty, począwszy od wyboru, przy oprocentowaniu 2%. Email: claranoter@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Sezonowa wyprzedaż w DUKA do -70% na wybrane produkty
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA