REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Central Park Ursynów

# Central Park Ursynów

22.10.2015 13:13

Z połową października Marvipol Development zaplanował wydawanie kluczy do pierwszych, gotowych mieszkań w inwestycji Central Park Ursynów. Już niebawem lokatorzy będą mogli wprowadzić się do swoich mieszkań.
Central Park Ursynów to inwestycja zlokalizowana w tętniącym życiem sercu Ursynowa, zlokalizowana na terenie ponad 10 hektarów. Oddany do użytku pierwszy etap budowy składa się z dwóch budynków, w kondygnacji od 6 do 8 pięter. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o aktywnych mieszkańcach, dlatego też na jej terenie znajdą się rozległe tereny zielone ze specjalnym systemem ścieżek do spacerów i joggingu. Mieszkańcy będą mieć także do dyspozycji recepcję, nasłoneczniony plac zabaw dla dzieci, garaże podziemne, całodobowy monitoring oraz wiele innych atrakcji dostępnych w lokalach usługowych.
Już niebawem, pierwsi mieszkańcy będą mogli na własne oczy przekonać się o unikalnej architekturze inwestycji, kolorach i kształtach budynków, a także cieszyć się z wielu udogodnień, jak chociażby z pobliskiej stacji rowerów Veturilo, czy rozległych terenów zielonych. Wszystko to sprawi, że osiedle Central Park Ursynów stanie się dla nich swoistym azylem.
Central Park Ursynów to idealne miejsce dla osób czynnych zawodowo, rodzin z dziećmi i młodych małżeństw. Osiedle usytuowane jest pośród licznych terenów zielonych, przedszkoli, szkół i centrów biznesowych. Lokalizacja umożliwia szybki i dogodny dojazd do najważniejszych miejsc Warszawy.
Więcej informacji o inwestycji pod adresem: www.marvipol.pl.

# Harmonka

30.06.2018 11:38

W ostatnim czasie na Ursynowie coraz więcej się dzieje :) Mam wrażenie, że to dzięki naszemu burmistrzowi, Robertowi Kempa :) Bardzo angażuje się w życie naszej dzielnicy! W ten weekend już zapowiedział, że będzie na konwent Sherlocon Polska :) Samo wydarzenie jest bardzo popularne w całej Polsce!

 Zuzia

17.10.2018 21:16

Tak to prawda, że dużo się dzieje w ostatnim czasie na Ursynowie dzięki Panu burmistrzowi ale też dzięki radnym. Ja jestem pod wrażeniem Pani Karoliny Mioduszewskiej - świetnie sobie poradziła jako radna obecnej kadencji, w szczególności zawdzięczamy jej opracowanie stanowiska Rady Dzielnicy
w sprawie zapewnienia opieki pediatrycznej
w Szpitalu Południowym, a program na przyszłą kadencję jest ciekawy,rozwojowy dla Ursynowa.

REKLAMA

# Tanita

17.06.2019 15:29

Dzień dobry, nazywam się Tatiana, jestem projektantem wnętrz.
Moja strona internetowa:
https://wspanialaarchitektura.pl/main
https://wspanialaarchitektura.pl
Chciałabym zaprosić Państwo do współpracy. Moge zaproponować wizualizacji 3D i rysunki.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break