REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Catering w Warszawie

06.11.2015 09:25 EwelinaBudzynska
Witam,
Potrzebuję namiarów na dobry catering na imprezę firmową. Będzie ok 150-180 gości. Co sądzicie o Royal Catering? Mają świetne menu: Royal Catering-menu. Do tego obsługę kelnerską lub bufet do wyboru. Obsługiwali ogromne imprezy i znane osobistości. Ktoś miał okazję być na gali z ich obsługą?
13.04.2016 07:40 #Marika
tego cateringu nie znam. Ja do tej pory miałam okazję korzystać z belvedere catering by design http://cateringbydesign.pl/pl/ i z ich czystym sumieniem mogę polecić :) przede wszystkim przygotowują kapitalne jedzenie i nie znam osoby, której by nie smakowało. Poza tym organizują też live cooking - świetna rzecz na imprezę firmową
16.05.2016 16:07 #vvdee
Na imprezę firmową dobrze się sprawdziło takie miejsce jak House of Pool na Marynarskiej. Mają profesjonalne warunki do gry w bilarda, najnowocześniejsze stoły i sprzęt. Dużo przestrzeni, restauracja serwująca smaczne jedzenie, bar, dobra muzyka w tle. Świetnie spędzony czas, polecam. Po więcej szczegółów to najlepiej do nich napisać, albo zadzwonić, na stronie houseofpool.pl jest pełen kontakt.
27.06.2016 04:39 bofajno
My na imprezę firmową wybraliśmy menu Hell's Chickens http://hellschickens.pl/menu Przepyszne kurczaki mają, a panie były bardzo zadowolone z sałateczek. Prywatnie również u nich jadam.
09.12.2016 13:34 #Marta569
Około 200 osób to spora impreza. Przy takiej liczbie gości świetnie sprawdzi się http://cateringwaza.pl. Smaczna i zdrowa polska kuchnia
09.12.2016 13:34 #Marta586
Około 200 osób to spora impreza. Przy takiej liczbie gości świetnie sprawdzi się http://cateringwaza.pl. Smaczna i zdrowa polska kuchnia
06.10.2017 19:00 #Olga6
Hej! W Warszawie polecam Ci szczególnie catering z restauracji Akademia z Różanej. Mają super catering. Dla mnie najlepszy z wszystkich jakie miałam. Do tego wszystkiego profesjonalnie i jest błogo :)
08.10.2017 14:01 #Hologram
Sranie po tym miałem przez trzy dni

13/818 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dam pracę
 Firma medyczna zatrudni opiekunki osób starszych. Elastyczny czas pracy. Tel. 669-913-716

Kupię działkę
 Działkę 508-644-253

Usługi transportowe
 Ponad 20 lat doświadczenia pozwala nam zapewnić państwu kompleksową i fachową usługę przeprowadzkową. Na sukces naszej firmy składa się profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego Klienta. Zakres działania naszej firmy to: Przeprowadzki mieszkań Przeprowadzki firm Przeprowadzki biur Przeprowadzki magazynów Usługi transportowe Transport sejfów Transport UPS oraz serwerów Transport mebli Transport pianin i fortepianów Usługi wnoszenia / znoszenia Usługi przenoszenia wewnątrz Montaż/demontaż mebli Naszym Klientom zapewniamy: bezpłatną wycenę i poradę naszego handlowca kartony w różnych rozmiarach w zależności od potrzeb Klienta kartony ubraniowe plastikowe pojemniki do bezpiecznego transportu szkła i delikatnych przedmiotów folię bąbelkową, stretch, koce transportowe profesjonalne pakowanie mienia DOŚWIADCZENIE I SOLIDNOŚĆ W PRZYSTĘPNEJ CENIE Zapraszamy do kontaktu: 697 955 151 601 211 952 www.japa-przeprowadzki.com.pl

Nieruchomości poszukuję
 Kupię mieszkanie od ręki! Warszawa, CAŁA POLSKA! Kupie mieszkanie za GOTÓWKĘ: - zadłużone, z kredytem - z komornikiem, zajęciami - z lokatorem, dożywociem - z dowolnym problemem prawnym - lokatorskie, spółdzielcze - z udziałem, częścią własności - spadkowe lub nieprzeprowadzonym spadkiem Gotówka od ręki!! Kontakt pod numerem telefonu 503-496-805

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie