REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Całoroczne lodowisko

 nohero

05.04.2019 08:52

Taki mam pomysł na biznesik. Ogólnodostępne obiekty sportowe to głównie Orliki, a moim zdaniem brakuje właśnie czegoś dla miłośników jazdy na łyżwach. Zresztą lodowisko pozwala na dużo: jazda rekreacyjna, wyścigi, łyżwiarstwo figurowe, a nwaet hokej. Odwiedzalibyście takie miejsce?
Na razie jestem na etapie projektu, poszukiwania wykonawcy i planowania niezbędnych działań - prawdopodobnie będę potrzebował zewnętrznego wsparcia, może mi kogoś polecicie? Bo wiecie, ma być i muzyka, i gastronomia, i w ogóle full wypas ;)

 nohero

15.04.2019 10:55

W kwestii uzupełnienia... najwięcej problemów sprawia mi kwestia organizacyjna, a mianowicie promocja. Zwłaszcza w internecie - sam nie mam do tego smykałki, więc postanowiłem skorzystać z pomocy Afterweb w tym zakresie. Ich oferta na https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/warszawa/ wygląda na porządną, korzystną dla wszystkich zainteresowanych - co o niej myślicie???
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break