REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

09.02.2019 10:13 #opos
Wykonawca sam zrobił projekt i nie przedstawił go do akceptacji inwestora? Inwestycja odbywała się bez nadzoru? Nikt nie podpisał odbioru? Pieniądze za wykonanie zostały przelane na konto wykonawcy?
Za co biorą pieniądze urzędnicy w ZDM-ie?
03.03.2019 05:47 #Marlena
a może wykonawca dostal gotowy projekt i zrobil ,co kazano.A teraz ktoś udaje wariata
24.05.2019 23:11 #Neutralny Kot
Jeden z naszych musi kontynuować historię Unii Europejskiej.
Dla mnie najlepszym wyborem będzie Profesor Karol Karski
https://imgur.com/a/WXClvfW

42/1444 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nauka
 Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu mówić. Daj mi 3 minuty i zobacz jak w prosty sposób pomogę Ci przez Internet. Ja nazywam się Joanna i po prostu LUBIĘ UCZYĆ angielskiego. Zanim na prawdę pomyślisz jak to będzie kiedy wreszcie zaczniesz dobrze mówić po angielsku... Zobacz sama: 1. Motywacja - raz ją miałam a raz nie, 2. Czas - najczęściej go nie miałam, 3. Zmęczenie - ciężko uczyć się po pracy, kiedy człowiek jest zmęczony, 4. Mistrzyni wymówek - tutaj znalazłam zawsze coś, żeby jednak się nie uczyć, np., nie mam czasu, nie chce mi się, pracuję na zmiany, przecież już próbowałam już i nic z tego nie wyszło... W czasie naszej pierwszej rozmowy poproszę Cię o jedną rzecz, Wiesz jaką? Joanna Mój mail: joanna.angielski@interia.pl Tel: 575 249 030 Wejdź na mają stronę: www.angielski-skype.pl

Finanse
 Specjalna oferta szybkiej i niezawodnej pożyczki. Szukasz pożyczek? Niezależnie od tego, czy jesteś osobą fizyczną, pracownikiem czy sprzedawcą szukającym pożyczek na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, realizację projektu lub napotkanie problemów osobistych, skorzystaj z naszych niezawodnych i bezpiecznych usług kredytowych dostępnych po oprocentowaniu 1,6% rocznie po szybkim zatwierdzeniu i bardzo zadowalające Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z naszym adresem e-mail, a będziesz zadowolony jak najszybciej. E-mail: rothsch.loansluzby.ltd@seznam.cz Dziękuję za uwagę Z poważaniem. Tel: +33 755 491 330 lub +420 704 546 731 Tylko Whatsapp Adriana W. Keinemans.

Zdrowie i Uroda
 ### USŁUGI PIELĘGNIARSKIE mgr Dorota Owczarczyk ** Telefon: 605-564-326 ** Pielęgniarskie wizyty domowe w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Zastrzyki, kroplówki, zdejmowanie szwów, pielęgnacja odleżyn, zmiana opatrunków, pielęgnacja stomii, cewnikowanie pęcherza moczowego, stawianie baniek bez ogniowych, toaleta pacjenta leżącego, lewatywy, zakładanie sondy do żołądka, karmienie przez sondę, karmienie za pomocą PEG-a, obsługa pomp infuzyjnych, pielęgnacja ran, owrzodzeń, instruktaże przeciwodleżynowe. ***Ponad 18 lat doświadczenia zawodowego.***

Turystyka
 Wypoczynek za granica w okolicach Wezuwiusza okolice Salerno 7 km zaraz przy zjezdzie z bezplatnej autostrady w prywatnym klimatyzowanym mieszkaniu skladajacym sie z: w pelni wyposazonej kuchni z salonem, dwňch sypialni max ilosc poslan 6 , lazienki i dwoch balkonow, miejsce spokojne i ekskluzywne stanowni doskonala baze do urzadzania jednodniowych wycieczek do slynnych wykopalisk Pompejňw i Herculanum, Paestum, a takze na wybrzeze Amalfi. Ceny pozywienia w miescie bardzo dobre, parkowanie oraz miejska plaza darmo. Przewodnik na zadanie, jak rňwniez osoba, ktňra moze pobyt ten zorganizowac, ceny za sam pobyt od 20 euro za osobe i noc, zostawic adres poczty na 00393408072980 kontakt z wyprzedzeniem mozna po polsku

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA