REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Buty na narty

28.09.2016 13:18 #Risto
Czy ktoś ma do sprzedania buty narciarskie na nogę 47? Tak 47 :) W zeszłym roku dopasowali mi buty na www.skifanatic.pl ale teraz potrzebuję buty na już! Ktoś pomoże?
16.10.2016 14:06 #naganiacze reklam
Nie reklamuj tego sklepu. Dobrze wiesz że mają tam takie rozmiary. W zeszłym roku kupiłeś i już ich nie masz ??
Zalatuje mi tutaj niezłą sciemą....
23.11.2016 19:44 #Elajza
Pooglądaj na http://www.bikershop.pl/ Oni mają duży wybór i od sprawdzonych marek typu salomon czy rossignol. :)
23.11.2016 21:27 #wokin
nie lepiej wypożyczyć?

26.11.2016 18:48 #Jeep
Buty lepiej mieć swoje. To jednorazowy wydatek.
27.11.2016 22:24 anecia
#wokin napisał(a) 23.11.2016 21:27

nie lepiej wypożyczyć?

zgadzam się z tobą w stu procentach Elajza, rewelacyjny sklep. Sami w Bikershop zamawiamy sprzęt i odzież w sumie jakby nie było jakieś dwa lata już. Rewelacyjny sklep sportowy. A buty dobre są Salomon oraz Atomic
14.12.2016 14:42 kamyki_80
dostaniesz takie w decathlonie
16.01.2017 14:17 Magda Mol
Potwierdzam, że buty, podobnie jak odzież termoaktywna, to jednorazowy wydatek i warto mieć swoje.
Przede wszystkim dlatego, ze but dopasowuje się do stopy, tak jak bielizna.
Nie warto eksperymentować, a zarówno dobrze dobrane buty, jak i wygodna, dobrej jakości bielizna znacznie podniosą komfort jazdy i zapewnią przyjemność podczas zabawy na stoku.
19.01.2017 22:49 franek66
W tym roku kupiłem BUTY NARCIARSKIE WID 55 MĘSKIE WED'ZE w Decathlonie i polecam
Jak wyjechałem do Austri to zaliczyłem kilka wypadków i z butami nic się nie stało
heh polecam
20.03.2017 12:59 urszula
Ja bym raczej wypożyczała buty na narty, bo ile czasu spędza się na stoku? A potem tylko zajmują miejsce. A jak szukam butów sportowych to tylko tu
Wybór jest duży, buty solidnie wykonane i jeszcze nigdy nie musiałam wyrzucać po jednym sezonie. A do tego ceny dużo niższe od tych w sklepach stacjonarnych.

18/294 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie