REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# majki

27.02.2013 11:08

Co z lotniskiem w tym wariancie? Do likwidacji? Jeśli tak to co z resztą terenu? Dla dewelopera? A deweloper już się władzom gminy opłacił czy dopiero zamierza?
Likwidacja lotniska to zmiana tej części Bemowa o 180 stopni - na gorsze. Prędzej czy później powstałyby tam bloki. Jeśli ktoś woli mieć pare tysięcy nowych sąsiadów (i ich auta) w zamian za lotnisko to gratuluję. I nie mówcie że jest głośno, bo mieszkam dwa bloki od lotniska.

# Bla bla

27.02.2013 14:20

A ja mieszkam cztery bloki dalej i wytrzymać nie można od tych awionetek!!!
Jak zapowiadają wyż to startują awionetki co kilka minut!
W Berlinie pod naciskiem społeczeństwa zlikwidowano lotnisko w mieście-tu też tak będzie ale dopiero jak będzie katastrofa z kilkunastoma ofiarami(matka z dzieckiem na rękach i tym podobne obrazki)....
A skoro Ty mieszkasz dwa bloki od lotniska to statystycznie....

# dajan55

28.02.2013 09:30

Będzie tak jak chce GDDKiA - oni zawsze wszystko najlepiej wiedzą - jak to się mówi - pozjadali wszystkie rozumy - żebyśmy mieli czekać na drogę jeszcze 20 lat to tak się stanie - na tego pokomunistycznego molocha nie ma mocnych - za mocne politycznie umocowanie !!!

REKLAMA

# janek_z_ursynowa

28.02.2013 10:57

aż się wierzyć nie chce, czy władze Bemowa występują przeciwko swoim mieszkańcom. Przecież tunel to lepsze rozwiązanie i mniej uciążliwe dla mieszkańców, a okres budowy i tak i tak będzie uciążliwy, ale to tymczasowe.
Dziwne, jestem z Ursynowa i mieszkam obok planowanej obwodnicy, jakby mi władze Ursynowa zaproponowały trasę naziemną, to byłaby to ich ostatnia kadencja.

# zjelonek

28.02.2013 13:00

janek z ursynowa nie wie gdzie jest Maczka - poprawdzenie tamtędy trasy zapobiegłoby kolejnemu podziałowi Bemowa trasą ekspresową . Obietnice GDDKiA znamy - S7 też rzekomo miała być w tunelu ( ale to chyba była plotka rozpuszczona przez deweloperów z Dywizjonu i Pełczyńskiego )

# Bob Rozbieracz

28.02.2013 19:32

Oho, wybory się zbliżają, bo burMISZCZ się obudził. Może przed wyborami dzielnica znowu się szarpnie i jakiś brakujący chodnik wybuduje. Na przykład przy Lazurowej... Bo autostrada to za wysokie loty...

REKLAMA

# qwerty

28.02.2013 21:25

S8 jeżeli już. Właściwie to Aleja Obrońców Grodna.

# alik

01.03.2013 18:53

hmmmm dzielnica pozbawi się placu po koncerty wszelkie?

# adam_

01.03.2013 19:51

Urzedasy z Bemowa chcą teraz wepchnąć tę trasę w kierunku Chomiczówki i Piasków...ten pomysł był już opisywany..to byłaby katastrofa komunikacyjna w tym rejonie...pomysl sprowadza sie do uczynienia z Maczka czesci trasy ekspresowej i pociągniecia jej z jednej strony do Trasy AK a z drugiej w Księzycową i dalej przez Chomiczówke...jak chcecie cwaniaczki innego ulokowania tej trasy to niech idzie przez środek lotniska a nie podsuwajcie tego Bielanom! macie cale lotnisko do dyspozycji ktore juz dawno powinno byc zlikwidowane

REKLAMA

# bobo

05.03.2013 14:23

Dla mnie dziwne jest krzyżowanie się głównych ekspresówek (s7 i s8) w mieście?
Już dziś jadąc popołudniem Powązkowską w kierunku Bemowa napotykam korek chcących skręcić w lewo do s8, a jak dojdzie możliwość przejazdu maczka do s7 i do Łomianek i Izabelina strach pomyśleć. Zapomniałem o Białołęce i TMP , która to Białołeka już sparaliżowała Bielany i okupuje każdy metr trawnika.

# bobo

06.03.2013 08:25

tak tak

# BoTi

24.06.2013 15:43

sprawa likwidacji lotniska jest praktycznie przesądzona, nikt przy zdrowych zmysłach nie trzyma takiego terenu w centrum stolicy dla kilku amatorów mocnych wrażeń w zdezelowanej awionetce, wygląda na to że władze potrafią liczyć i nie zamierzają dokładać do interesu 1.5 mld. A teren lotniska? Cóż, mam nadzieję że powstanie w końcu coś dla mieszkańców Bemowa, w każdym razie trzeba tego pilnować i patrzeć władzy na ręce.

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA