REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# BeMózg

29.04.2014 16:13

No i dobrze. Wreszcie jest jakiś ruch w interesie...

# bemowianka

29.04.2014 17:12

Jeśli "ktoś" jest niewinny i wszystko robił zgodnie z prawem to gdy inny zarzuca mu przestępstwo powinien się bronić, okazać dokumenty i wykazać, że są to wszystko kłamliwe oszczerstwa. Przynajmniej mnie się tak wydaje. A co się dzieje na Bemowie? całe "stado" rządzących podaje się do dymisji - żeby nie psuć "wizerunku bemowa". Mój pies jak buchnie coś ze stołu to też podwija ogon pod siebie i ucieka. Czyżby robił to z powodu niewinności??

# ruch artystyczny

29.04.2014 18:09

#bemowianka napisał(a) 29.04.2014 17:12
Jeśli "ktoś" jest niewinny i wszystko robił zgodnie z prawem to gdy inny zarzuca mu przestępstwo powinien się bronić, okazać dokumenty i wykazać, że są to wszystko kłamliwe oszczerstwa. Przynajmniej mnie się tak wydaje. A co się dzieje na Bemowie? całe "stado" rządzących podaje się do dymisji - żeby nie psuć "wizerunku bemowa". Mój pies jak buchnie coś ze stołu to też podwija ogon pod siebie i ucieka. Czyżby robił to z powodu niewinności??

W partii to niestety tak działa. Jeśli jedna frakcja wykorzystała sytuację, żeby utopić drugą i zrobiła to dośc skutecznie, to ta druga musi na jakiś czas się wycofać, żeby uderzyć.

REKLAMA

# głos ludu

29.04.2014 22:22

Czyżby miał to być już koniec najwyższych lotów propagandy i promowania się, robienia ludziom wody z mózgu ? Trudno uwierzyć, że doczekaliśmy tego - bo niektórzy już zaczęli wierzyć w to wielkie szczęście panowania obecnej ekipy. Czas na naczelników !
Więcej informacji na
http://tvnwarszawa.tvn24.pl

# panibasia

30.04.2014 05:45

A CO Z PANIĄ BASIĄ?

# Bemowo

30.04.2014 09:20

Bemowianko, jeśli ktoś jest niesłusznie oskarżany, a ma klasę - wycofuje się i daje szansę sprawdzenia papierów. Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni, a obecna ekipa wróci w spokojnej atmosferze. To co się dzieje obecnie przechodzi ludzkie pojęcie. Bezpodstawne, nieudowodnione zarzuty rozdmuchane do granic absurdu stają się powodem dymisji kolejnych świetnie funkcjonujących urzędników. Póki co kontrola wykazała rzeczy typu brak regulaminu korzystania z samochodu służbowego. Przecież to śmieszne. Mieszkam na Bemowie od wielu lat i żyje mi się tutaj naprawdę lepiej. Jak zestawię Bemowo z innymi dzielnicami, a mieszkałam w kilku, to nie chciałabym mieszkać nigdzie indziej.

REKLAMA

# Jan

30.04.2014 10:21

#Bemowo - z którego pokoju w Urzędzie piszesz?

# Bemowo

30.04.2014 10:52

Janie, tak się składa, że z żadnego. Po prostu oceniam chłodno panikę, jaką sieją media. Od dwóch tygodni w koło Macieju czytam to samo i mam już dosyć. Dzień w dzień te same informacje okraszone komentarzem, że w zasadzie i tak nic jeszcze nie ustalono.

# Jan

30.04.2014 11:37

Uważasz, że nie jest to sprawa, o której warto pisać ? Paniki w mediach absolutnie w tym temacie nie widzę, co innego w owym Urzędzie...:) Jak ciśnienie skacze od pewnych tematów to najlepiej jest odpuścić ich czytanie. Po prostu.

REKLAMA

# zjelonek

30.04.2014 11:42

#Bemowo napisał(a) 30.04.2014 10:52
Janie, tak się składa, że z żadnego. Po prostu oceniam chłodno panikę, jaką sieją media. Od dwóch tygodni w koło Macieju czytam to samo i mam już dosyć. Dzień w dzień te same informacje okraszone komentarzem, że w zasadzie i tak nic jeszcze nie ustalono.

Jesli dostajesz zlecenia na betonowanie skwerków , budowę pomników i koszmarnie drogą działalność "kulturalno-prozdrowotną" to faktycznie Ci się żyje lepiej i masz swoje demokratyczne prawo głosowac na tych samych.
Ja nie widzę dziedzin w których "żyje się lepiej" - widze bezsenwone inwestycje które niczego nie poprawiają , w części finansowane z budżetu miasta a nie dzielnicy, i propagandę jakich to mamy wspaniałych burmistrzów.
A w tej sytuacji burmistrzowie powinni pozostać i pomóc wyjaśnić - a uciekaja jak dzieci - i to to jest śmieszne.

# Bemowo

30.04.2014 12:36

Myślę, że społeczeństwo wymaga ich odejścia i się cieszy. Pokazują to komentarze pod artykułami. Odpowiedzialność mimo odejścia przecież zostaje.
Ja uważam, że jakiekolwiek komentarze powinny się pojawić przynajmniej po wynikach kontroli. Znając ludzi byłyby to komentarze w stylu "HGW zamiotła pod dywan, kontrola wiele nie wykazała. Zło, zło, PO do bani". W związku z czym uważam, że komentować i oceniać możemy po zakończeniu działania prokuratury w tej sprawie. Oczywiście według ludzi będącej "na pasku PO i nic nie znaczącej".
Zauważcie, że co by się nie stało i tak będzie źle i tragedia. Niezależnie od wyników kontroli, efektów działania prokuratury, CBA, ABC, czy TBC.
Jeżeli chodzi o same inwestycje, ja je w większości pochwalam. Coraz to nowe połączenia drogowe i remonty. Powstanie BCP. Przeniesienie OPSu i innych instytucji opieki w jedno miejsce. Place zabaw. Rowery. Karta Mieszkańca Bemowo. Przedszkola. Szkoła na Zachodzącego Słońca. Rewitalizacja Fortu Bema. Miejsca spotkań mieszkańców. Itd. Itp.

# BMW

30.04.2014 23:35

#Bemowo - przemawia niczym propagandowe Bemowo News, choć Echo Bemowa też dawno straciło swoją niezależność- jest tubą minionego już, na szczęście, zarządu !!!
,,To co się dzieje obecnie przechodzi ludzkie pojęcie. Bezpodstawne, nieudowodnione zarzuty rozdmuchane do granic absurdu stają się powodem dymisji kolejnych świetnie funkcjonujących urzędników. ''
Ludzkie pojęcie to przechodzi, że tyle czasu to wszystko trwało i nikt nie miał odwagi zrobić z tym porządku. Kolesiostwo sięgnęło bruku ! A priorytetem było BMW - bierny, mierny wierny. Reszta do odstawki. Czekamy na ,,dożynanie watahy ''.

REKLAMA

# bemowianka

04.05.2014 19:58

A z innej strony.
Czy ten cały ambaras nie spowoduje, że będą problemy ze startem Szkoły przy Zachodzącego Słońca? Tam i bez zawieruchy politycznej raczej wszystko było ciężko dopieciem wszystkiego na ostatni guzik.

# jkk

05.05.2014 08:04

Podejrzewam, że do końca tego roku, tj. do wyłonienia nowych władz dzielnicy w wyniku wyborów samorządowych nic nowego dziać się nie będzie - dzielnica funkcjonować będzie jedynie siłą rozpędu.

# BeMózg

06.05.2014 20:06

Podobno wśród pracowników Urzędu Dzielnicy Bemowo po kryjomu rozprowadzane są koszulki z napisem "Nie płakałem po Albercie"...

REKLAMA

# realista

10.05.2014 20:12

Won z urzędu. Już wam wystarczy. Mieszkania komunalne rozdysponowane, przetargi usta... ups, przetargi rozpisane zgodnie z procedurą i literą prawa. Wystarczy. Zrobiliście tyle dobrego, że dwa pokolenia będą to spłacać, tfu... będą miło wspominać...
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy