REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Bum bum rurki na wesele?

30.10.2015 22:27 #chochlik
Co myślicie o tym, żeby jedną z oczepinowych zabaw była gra na bum bum rurkach? Czy taka zabawa się sprawdzi? Goście będą zadowoleni?
28.02.2016 21:40 #blinka
Oczywiście, że tak. My mieliśmy bum bum rurki na swoim weselu. Naprawdę świetna sprawa. Goście byli wprost zachwyceni. Wszyscy świetnie się bawili.
24.05.2017 13:08 Mirkaa
Myślę, że takie zabawy leżą w gestii osób, które odpowiedzialne są za rozrywkę czyli zespół lub dj. Ja na razie o tym ie myślę bo najpierw trzeba mieć salę. Wiem, że to https://www.hotelponiatowski.pl/ miejsce jest przepiękne na wesela. Ja jestem nim oczarowana :)
04.06.2017 19:46 AndreasTK
To zależy co goście lubią i w jakim są wieku. Są ludzie którzy np. w ogóle nie lubią zabaw weselnych.
28.09.2017 21:23 #Krzysiek_ww
Na naszym weselu mieliśmy zabawę pod tytułem 'Belgijka' na początku nie bylismy przekonaniu, ale jak się rozkręciło, to zabawa była powtarzana kilka razy :) Polecam wpisać w youtube i będzie wiadomo o co chodzi. A z atrakcji bardziej statycznych to fotobudka też jest świetnym rozwiązaniem.
REKLAMA
29.09.2017 08:20 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...

318/2086 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Szukam pracy
 Szukam pracy,mężczyzna 56 l. bez nałogów,prawo jazdy. Umiejętności: - obsługa komputera - obsługa elektronarzędzi - naprawy hydrauliczne - naprawy elektryczne - naprawy stolarskie - naprawy ślusarskie Kontakt: tel.722241400 Warszawa.

Dam pracę
 Osoba do sprzątania klatek schodowych i terenu przyległego Wspólnoty Mieszkaniowej Warszawa Wawer. Tel. 512-750-704

Usługi inne
 Pollabo ul. Kościuszki 13 50-037 Wrocław http://www.pollabo.pl/" rel="nofollow" target="_blank" class="adf">http://www.pollabo.pl/ Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie wyceny biżuterii, określenia parametrów kamieni szlachetnych- brylantów i kamieni kolorowych. Ekspertyzy oraz wyceny wykonujemy w oparciu o źródła z największych laboratoriów gemmologicznych na świecie. Wieloletnie doświadczenie podpieramy zastosowaniem najwyższej klasy urządzeń laboratoryjnych. Dzięki naszym certyfikatom i wycenom możecie Państwo bez obaw sprzedać swoją biżuterię, diamenty i kamienie szlachetne. Ponadto pośredniczymy w zakresie sprzedaży certyfikowanych przez nas przedmiotów oraz świadczymy usługi komisowe. Pollabo ul. Kościuszki 13 50-037 Wrocław http://www.pollabo.pl/

Usługi transportowe
 Organizowanie transportu Aut/Maszyn Rolniczych/Towarów Sypkich/Towarów na Paletch / Krajowy oraz Międzynarodowy / Wieloletnie doświadczenie / Licencja - Ubezpieczenie 300 tys Euro / Wysoka jakość / Www.LogMap.pl/Kontakt logistyka@logmap.pl 862199352

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.