REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Bum bum rurki na wesele?

30.10.2015 22:27 #chochlik
Co myślicie o tym, żeby jedną z oczepinowych zabaw była gra na bum bum rurkach? Czy taka zabawa się sprawdzi? Goście będą zadowoleni?
28.02.2016 21:40 #blinka
Oczywiście, że tak. My mieliśmy bum bum rurki na swoim weselu. Naprawdę świetna sprawa. Goście byli wprost zachwyceni. Wszyscy świetnie się bawili.
24.05.2017 13:08 Mirkaa
Myślę, że takie zabawy leżą w gestii osób, które odpowiedzialne są za rozrywkę czyli zespół lub dj. Ja na razie o tym ie myślę bo najpierw trzeba mieć salę. Wiem, że to https://www.hotelponiatowski.pl/ miejsce jest przepiękne na wesela. Ja jestem nim oczarowana :)
04.06.2017 19:46 AndreasTK
To zależy co goście lubią i w jakim są wieku. Są ludzie którzy np. w ogóle nie lubią zabaw weselnych.
28.09.2017 21:23 #Krzysiek_ww
Na naszym weselu mieliśmy zabawę pod tytułem 'Belgijka' na początku nie bylismy przekonaniu, ale jak się rozkręciło, to zabawa była powtarzana kilka razy :) Polecam wpisać w youtube i będzie wiadomo o co chodzi. A z atrakcji bardziej statycznych to fotobudka też jest świetnym rozwiązaniem.
29.09.2017 08:20 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...

55/1907 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi transportowe
 Przeprowadzki 24h wywóz starych mebli z mieszkań piwnic 663-833-288

Kupię części
 Nowe Fiat 125 + PRL 513-606-666

Nauka
 Opierając się na doświadczeniu, uczciwości i sumienności podejmowanych wyzwań, oferuję Państwu profesjonalną i terminową pomoc w przygotowaniu materiałów na poziomie prac magisterskich, licencjackich, czy projektów zaliczeniowych. Współpraca opiera się na dokładnie ustalonych warunkach. Wystawiam rachunki/faktury. Możliwość podpisania umowy. Atrakcyjna cena. Krótkie terminy! Zachęcamy do skorzystania z oferowanych usług i kierowania zapytań drogą telefoniczną lub mailową. E-mail: kontakt@pracowniatekstow.com.pl Telefon: 796542843

2-pokojowe sprzedam
 Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie/ 41 m2/ z widną kuchnią i balkonem na 4 piętrze w bloku 10 piętrowym.Do mieszkania przynależy schowek na tym samym piętrze. Mieszkanie do remontu. Kontakt Wiesław 781 032 335

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie