REKLAMA
REKLAMA

Bum bum rurki na wesele?

30.10.2015 22:27 #chochlik
Co myślicie o tym, żeby jedną z oczepinowych zabaw była gra na bum bum rurkach? Czy taka zabawa się sprawdzi? Goście będą zadowoleni?
28.02.2016 21:40 #blinka
Oczywiście, że tak. My mieliśmy bum bum rurki na swoim weselu. Naprawdę świetna sprawa. Goście byli wprost zachwyceni. Wszyscy świetnie się bawili.
24.05.2017 13:08 Mirkaa
Myślę, że takie zabawy leżą w gestii osób, które odpowiedzialne są za rozrywkę czyli zespół lub dj. Ja na razie o tym ie myślę bo najpierw trzeba mieć salę. Wiem, że to https://www.hotelponiatowski.pl/ miejsce jest przepiękne na wesela. Ja jestem nim oczarowana :)
04.06.2017 19:46 AndreasTK
To zależy co goście lubią i w jakim są wieku. Są ludzie którzy np. w ogóle nie lubią zabaw weselnych.
28.09.2017 21:23 #Krzysiek_ww
Na naszym weselu mieliśmy zabawę pod tytułem 'Belgijka' na początku nie bylismy przekonaniu, ale jak się rozkręciło, to zabawa była powtarzana kilka razy :) Polecam wpisać w youtube i będzie wiadomo o co chodzi. A z atrakcji bardziej statycznych to fotobudka też jest świetnym rozwiązaniem.
29.09.2017 08:20 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...

175/1981 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Biuro do wynajęcia
 Do wynajęcia biuro 27 i 87 m.kw Tytoniowa 20 cena za m.jw. 44 zl Tel. 502 707703

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Kupujemy starocie Skupuje.com 516811480

Turystyka
 Wynajem busów oraz autokarów turystycznych na wyjazdy narciarskie, dowóz osób na kursy narciarskie i do szkółek narciarskich. Oferty dla zorganizowanych wyjazdów grupowych na narty, wyjazów integracyjnych na naukę jazdy na nartach lub snowboaradzie. Gwarantujemy udany przejazd na wyjazdy narciarskie dla studentów, firm oraz osób indywidualnych. kontakt: +48 795 404 404 / +48 85 7 404 404 www.ibatur.pl

Finanse
 Kredyt Oddłużeniowy 50 tys rata 549 zł,z opóźnienia w Bik.Tel:790 501 503

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.