REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# lolek

14.11.2013 20:23

skatepark śmieszne już chyba kiedyś tam stały stoły do gry i co kazaliście zlikwidować bo wam było za głośno. A teraz będziecie mieli menelstwo jeszcze gorsze od normalnych mieszkańców bo taki skate lubi zabukać i co wypić by się dało ale kasy brak to kogo będą atakować. Gratuluje pomysłów tylko potem skarg nie pisać o likwidację.

# Marcin

14.11.2013 20:31

Ludzie zastanówcie się co wy mówicie Ci radni was popierają bo za rok wybory są i szukają głosów. .Niektórzy nie pamiętają jak stała rampa przy wjeździe do przedszkola bluzgi picie bójki co chwila.Zlikwidowali rampę cisza spokój Jak dla mnie blok jest o tysiąc razy bezpieczniejszą perspektywą od takich wydziwień. Jak nie ma parkingów to blok z garażami podziemnymi z nakazem wykupu tam miejsca i sprawa załatwiona.

# Mama przedszkolaka

14.11.2013 20:53

Wypraszam sobie skatepark przy dwóch przedszkolach budowa spowoduje kolejne protesty.

REKLAMA

# mieszkankaL

14.11.2013 21:47

Skatepark to tylko rzucony luźno pomysł,jeden z wielu.Prezes spółdzielni upiera się przy swoim,daje nadzieję mieszkańcom,bo udaje,że z nimi rozmawia i negocjuje.Nadzieja,że blok nie powstanie jest minimalna...Blok,przy bloku,każdy choćby najmniejszy jeszcze wolny plac zabrać i postawić kolejny blok...wyciąć drzewa,pozbawić mieszkańców namiastki zieleni...budynek najlepiej za,przed,obok,nad i pod to pewnie zadowoliłoby tutejszego prezesa.Radni....szczerze pomagają czy chcą tylko podlizać się mieszkańcom licząc na ich głosy w przyszłorocznych wyborach?Prezes spółdzielni nie jest przyspawany do swojego stołka na wieczność,podobnie jego współpracownicy,rady itp......W kolektywie siła,jednostka nic nie wskóra ....

# pepe

15.11.2013 12:04

A ja przypomnę, bo byłem na spotkaniu z władzami miasta kilka lat temu, że miasto proponowało tam budowę miasteczka ruchu drogowego dla dzieciaków. Czyli uczniowie z pobliskich szkół mieli się tam uczyć zasad bezpiecznego poruszania się po drogach i zdawać na kartę rowerową. Wtedy mieszkańcy tego bloku ostro zaprotestowali no to mają dziś co mają.

# SKARPETPARK

17.11.2013 13:04

Jak najbardziej SKARPETPARK tanich skarpet. A najlepiej to PRAWDZIWY PARK z drzewami i zielenią.

REKLAMA

# marko_o

20.11.2013 12:09

- Pomijając względy estetyczne, musimy wziąć pod uwagę światowe doświadczenia: wraz z dogęszczaniem zabudowy wzrasta przestępczość - argumentowali. hahaha, dziękuję za całkiem zabawną wrzutkę. Zapomnieli dodać, że wraz z budową budynku na Broniewskiego wzrośnie ryzyko zachorowania na klaustrofobię wśród matek z dziećmi. Pośmialiśmy się a teraz do rzeczy:
Jeśli już przy względach estetycznych jesteśmy to zasłonięcie wielkiej płyty nową architekturą to rzecz niezwykle cenna dla miasta właśnie ze względów estetycznych. Nowi ludzie w mieście, zazwyczaj bardziej majętni to szybszy rozwój Legionowa a na tym ludziom rozsądnym jak mniemam zależy. Nowi członkowie spółdzielni to większe wpływy do spółdzielczej kasy, Nowi mieszkańcy to większe wpływy z podatków do miasta. To z tego biorą się drogi, aquaparki, rewitalizacje, remonty. Czy te argumenty trafią jednak do osoby która widzi w nowym budynku jedynie zagrożenie? Mniejszy trawnik pod blokiem, pies musi się załatwiać pod samym balkonem, gorsze widoki z okna, większy ruch na drodze.

# SKARPETPARK

20.11.2013 17:34

Nie trafią. A ty "marko_o" epatujesz teorią iście marksistowską.

 Daro

20.11.2013 22:33

#marko_o, całkiem niedawno pisałem ci już abyś nie robił z ludzi kretynów. Piszesz tak totalne BZDURY że czytając to nie wiem czy śmiać się czy płakać nad twoją głupotą
Majętni ludzie kupujący mieszkanie w bloku ????człowieku nie rozśmieszaj mnie, Najpierw zabiega się o to aby w Legionowie powstawały nowe miejsca pracy, powstawały nowe firmy które płacąc podatki zapewniają finansowanie i dopływ gotówki z podatków
Legionowo zaczyna przypominać sypialnię. Jedyne miasto powiatowe które znam w okolicy bez szpitala, kina, kompleksu basenów. Po kolei zaczynają znikać sklepy, po większe zakupy trzeba jechać do Warszawy, tak samo aby moje dziecko obejrzało film w kinie muszę z nim jechać do Warszawy
Domagasz się stawiania nowych bloków ale po co ???? Tylko po to aby dodatkowo zakorkować i tak ciasne ulice i zmniejszyć ilość miejsc do parkowania ???

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break