REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

botox warszawa

 EwelinaBudzynska

31.10.2017 08:23

Każda czasami z nas potrzebuje coś zrobić dla siebie , ja postanowiłam wybrać się na botoks . Znalazłam bardzo ciekawą ofertę z www.artismedica.pl co najważniejsze bardzo bezpieczna

# bryczes

31.10.2017 09:04

Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.

# Cleosssia00

01.11.2017 22:35

Ja do botoksu nie jestem przekonana ale jeździłam do Anlaya day spa na takie zabiegi Accent Prime - to lifting twarzy :) i efekty były super, masz rację warto czasami zrobić coś dla siebie i zniwelować oznaki upływającego czasu

REKLAMA

# Naruto11

02.11.2017 11:14

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

# peperka

21.08.2020 08:50

Botoks to fajna opcja tylko trzeba trafić do dobrego gabinetu i specjalisty. Tak byś nie wyszła z niego z zamrożoną twarzą... ;) Ja od dłuższego czasu chodze do Elix na Puławskiej i mogę Ci ich polecić. Jeśli chodzi o wypełnienie zmarszczek to nie mają sobie równych. Doskonale wiedzą ile i gdzie wstrzykąc by uzyskać odpowiedni efekt :)

# izabelag

01.03.2021 22:21

Ja polecam na botox Klinikę Sfera, https://www.klinikasfera.pl/, i pana dra Migałę. Wg mnie topowy lekarz medycyny estetycznej w Warszawie. Obecnie jest w Sferze dodatkowo promocyjna cena na botox - od 350 zł.

REKLAMA

# Barucia

27.04.2021 10:05

Ja zaczęłam chodzić na botoks zaraz po 30 :) Moja dobra koleżanka doradziła mi Kaczyńscy Clinic na Aluzyjnej bo przyjmują tam prawdziwi lekarze, a nie ludzie po jakiś kursach itp :) No i muszę przyznać że efekty są dokładnie takie jakich oczekiwałam. Twarz wygląda na bardziej zrelaksowaną, zmarszczki są mniej widoczne, ale wciąż normalnie działa mimika :)
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA