REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Botoks w Warszawie

24.07.2018 14:07 kaktus
Szukam dobrej kliniki medycyny estetycznej (kwasy, botoksy, wypełniacze etc.) na mieście. Doradzono mi zapisać się do Dr Preibisza z Gocławia, a sama widziałam go nawet parę razy jako eksperta dermatologii w TV. Proszę Was o pomoc w znalezieniu najlepszego lekarza od poprawiania urody... Z góry dziękuje za wszelkie namiary :)
24.07.2018 14:40 #syyf reklamaa
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

mam jeszcze cymbałki po 9

ktoś cos ? ? ??
26.03.2019 14:56 #wirtuozeria
Ja jeżdżę do Łodzi, do Kliniki Prof. Kaszuby http://klinika-urody.pl/. Jest to klinika wybitnego specjalisty, a ceny są zdecydowanie korzystniejsze niż w Warszawie.
30.03.2019 20:12 #izka334
Zdecydowanie dr Migała w Klinice Sfera. Świetny specjalista, z doświadczeniem i wyczuciem. Efekty jego zabiegów naprawdę super! O botoksie możesz poczytać na stronie kliniki, dowiesz się najważniejszych rzeczy - http://www.klinikasfera.pl/botox/. Najlepiej umówić się do dra, on Ci wszystko powie i dobierze odpowiedni zabieg do potrzeb skóry. Ja ostatnio robiłam korekcję doliny łez kwasem hialuronowym, jestem bardzo zadowolona z rezultatu :)
04.04.2019 21:52 Tola22
Polecam udać się do chirurga plastycznego w www.doktora.pl
REKLAMA
23.06.2019 21:18 #Kaja94
Sprawdź cinis med w Warszawie. Przyjmuje tam dr Rafał Woś, z tego co mi wiadomo, to ceniony specjalista
19.09.2019 10:41 #Kinga
Nie polecam kliniki?/salonu Carpe diem w Warszawie na Wita Stwosza, Pani doktor Opadczuk mądrzy się co do stanu skóry po czym wstrzykuje chyba połowę dawki botoksu bo efekt prawie żadem, twierdzę że połowę bo powiedziała mi podczas zabiegu że jak nie będzie efektu to po dwóch tygodniach jeszcze to skoryguje ale zapłaciłam jak za cały zabieg. Po zabiegu miał się poprawić stan skóry - efekt: ani stan skóry się nie poprawił a efekt botoksu minimalny. Lekarz nie potrafi dobrać dawki botoksu do stanu skóry tylko muszę dwa razy pojawiać się ??? Fachowość pod dużym znakiem zapytania...
26.09.2019 15:55 #margo123
Sprawdź tu http://klinikasfera.pl/botox/http://klinikasfera.pl/botox/http://klinikasfera.pl/botox/. Tam przyjmuje dr Migała, to świetny lekarz :) Sama robiłam u Niego botoks i z efektów jestem bardzo zadowolona, na pewno to powtórzę :) Świetna sprawa!!!
26.09.2019 16:43 #margo123
Sprawdź tu http://klinikasfera.pl/botox/. Tam przyjmuje dr Migała, to świetny lekarz :) Sama robiłam u Niego botoks i z efektów jestem bardzo zadowolona, na pewno to powtórzę :) Świetna sprawa!!!
10.10.2019 12:03 #Agnieszka11
U mnie po tym zabiegu www.teambeauty.pl/ulthera-deep-see poprawiła się cała linia żuchwy. Zaczęłam nawet normalnie wyglądać na zdjęciach, a nie jak ziemniak. Przepraszam za takie wyrażenia, ale taka prawda. Czujesz faktycznie, że coś idzie w tym zabiegu i to nie jest żadne nakręcanie. Czytałam, że wielu kobietom pomogli. W Warszawie jeden z tych gabinetów medycyny estetycznej, który wprowadzał pierwszy nowości na rynek, więc znają się na rzeczy.
15.10.2019 20:34 #lusinka
#margo123 napisał(a) 26.09.2019 16:43

Sprawdź tu http://klinikasfera.pl/botox/. Tam przyjmuje dr Migała, to świetny lekarz :) Sama robiłam u Niego botoks i z efektów jestem bardzo zadowolona, na pewno to powtórzę :) Świetna sprawa!!!
Potwierdzam, sama robiłam botox u dra Migały w Klinice Sfera, widać wiele lat doświadczenia i umiejętności, które przekładają się na efekty zabiegu. Od siebie - bardzo polecam :)

28/3890 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi motoryzacyjne
 Holowanie 513-606-666

Dom i ogród
 Zajmujemy się wycinką i wywozem drzew i gałęzi, pielęgnacją ogrodów, przycinaniem żywopłotów, koszeniem trawników, przewozem małych i dużych gabarytów. Warszawa, Łomianki, Izabelin i okolice! Zapraszamy do kontaktu:) Przyjedziemy i bezpłatnie wycenimy koszta! tel. 515-146-480

Oddam za darmo
 Wraz z koleżankami założyłyśmy Klub Sexu, dzięki temu rejestrując się dołączasz do mojej i moich koleżanek klubu! Pokazy Nago, Sex Randki, Dyskretne Spotkania, zabawy przez kamerkę i wiele więcej czego zapragniesz. Setki dziewczyn z całej Polski (po prostu wpisujesz swoje miasto a strona wyszukuje Ci chętne dziewczyny z Twojej okolicy!:) sexklub.pl Każda dziewczyna na portalu jest dokładnie weryfikowana dzięki czemu masz pewność, że to REALNE osoby, które tak jak ty szukaja seksu, DYSKRETNYCH spotkań, dobrej zabawy i mega wrażeń :) Zapraszamy zarejestruj się Dołącz do Nas i przekonaj się sam :) +21 sexklub.pl

Sprzedam
 Nie pozwól by na twoich zdjęciach pojawiały się plamy oraz zanieczyszczenia, szczególnie przed wyjazdem lub ważną uroczystością. Oddaj swój aparat nam, my zajmiemy się problemem kompleksowa wyczyścimy Twój aparat. Kraków ul. Szlak 26/6 tel. 733130085 www.naprawafotovideo.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA