REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Botoks w Warszawie

 kaktus

24.07.2018 14:07

Szukam dobrej kliniki medycyny estetycznej (kwasy, botoksy, wypełniacze etc.) na mieście. Doradzono mi zapisać się do Dr Preibisza z Gocławia, a sama widziałam go nawet parę razy jako eksperta dermatologii w TV. Proszę Was o pomoc w znalezieniu najlepszego lekarza od poprawiania urody... Z góry dziękuje za wszelkie namiary :)

# syyf reklamaa

24.07.2018 14:40

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
mam jeszcze cymbałki po 9
ktoś cos ? ? ??

# wirtuozeria

26.03.2019 14:56

Ja jeżdżę do Łodzi, do Kliniki Prof. Kaszuby http://klinika-urody.pl/. Jest to klinika wybitnego specjalisty, a ceny są zdecydowanie korzystniejsze niż w Warszawie.

REKLAMA

# izka334

30.03.2019 20:12

Zdecydowanie dr Migała w Klinice Sfera. Świetny specjalista, z doświadczeniem i wyczuciem. Efekty jego zabiegów naprawdę super! O botoksie możesz poczytać na stronie kliniki, dowiesz się najważniejszych rzeczy - http://www.klinikasfera.pl/botox/. Najlepiej umówić się do dra, on Ci wszystko powie i dobierze odpowiedni zabieg do potrzeb skóry. Ja ostatnio robiłam korekcję doliny łez kwasem hialuronowym, jestem bardzo zadowolona z rezultatu :)

 Tola22

04.04.2019 21:52

Polecam udać się do chirurga plastycznego w www.doktora.pl

# Kaja94

23.06.2019 21:18

Sprawdź cinis med w Warszawie. Przyjmuje tam dr Rafał Woś, z tego co mi wiadomo, to ceniony specjalista

REKLAMA

# Kinga

19.09.2019 10:41

Nie polecam kliniki?/salonu Carpe diem w Warszawie na Wita Stwosza, Pani doktor Opadczuk mądrzy się co do stanu skóry po czym wstrzykuje chyba połowę dawki botoksu bo efekt prawie żadem, twierdzę że połowę bo powiedziała mi podczas zabiegu że jak nie będzie efektu to po dwóch tygodniach jeszcze to skoryguje ale zapłaciłam jak za cały zabieg. Po zabiegu miał się poprawić stan skóry - efekt: ani stan skóry się nie poprawił a efekt botoksu minimalny. Lekarz nie potrafi dobrać dawki botoksu do stanu skóry tylko muszę dwa razy pojawiać się ??? Fachowość pod dużym znakiem zapytania...

# margo123

26.09.2019 15:55

Sprawdź tu http://klinikasfera.pl/botox/http://klinikasfera.pl/botox/http://klinikasfera.pl/botox/. Tam przyjmuje dr Migała, to świetny lekarz :) Sama robiłam u Niego botoks i z efektów jestem bardzo zadowolona, na pewno to powtórzę :) Świetna sprawa!!!

# margo123

26.09.2019 16:43

Sprawdź tu http://klinikasfera.pl/botox/. Tam przyjmuje dr Migała, to świetny lekarz :) Sama robiłam u Niego botoks i z efektów jestem bardzo zadowolona, na pewno to powtórzę :) Świetna sprawa!!!

REKLAMA

# Agnieszka11

10.10.2019 12:03

U mnie po tym zabiegu www.teambeauty.pl/ulthera-deep-see poprawiła się cała linia żuchwy. Zaczęłam nawet normalnie wyglądać na zdjęciach, a nie jak ziemniak. Przepraszam za takie wyrażenia, ale taka prawda. Czujesz faktycznie, że coś idzie w tym zabiegu i to nie jest żadne nakręcanie. Czytałam, że wielu kobietom pomogli. W Warszawie jeden z tych gabinetów medycyny estetycznej, który wprowadzał pierwszy nowości na rynek, więc znają się na rzeczy.

# lusinka

15.10.2019 20:34

#margo123 napisał(a) 26.09.2019 16:43
Sprawdź tu http://klinikasfera.pl/botox/. Tam przyjmuje dr Migała, to świetny lekarz :) Sama robiłam u Niego botoks i z efektów jestem bardzo zadowolona, na pewno to powtórzę :) Świetna sprawa!!!

Potwierdzam, sama robiłam botox u dra Migały w Klinice Sfera, widać wiele lat doświadczenia i umiejętności, które przekładają się na efekty zabiegu. Od siebie - bardzo polecam :)

# angelaaa

18.10.2019 07:53

ja chodzę do Demeter na Białostockiej na botoks :) i mogę ci polecić to miejsce. Ja zazwyczaj zapisuję się do doktor Biłyk, ale byłam też u dr Wiktorowskiego i mam mega pozytywne wrażenie po nim również. Generalnie jeśli chodzi o klinikę to mają niezłe ceny za zabiegi. Poza tym lekarze mają wyczucie estetyki więc nie wyjdziesz od nich wyglądajac jak manekin czy coś

REKLAMA

# Paulaaa

21.11.2019 23:26

ja na botoks chodzę do Demeter na Białostockiej. Mam do nich pełne zaufanie. Czuję się u nich komfortowo i wiem, że nie wypuszczą mnie z gabinetu dopóki nie będą pewni że wszystko jest zrobione na tip top :)

# alicja76

02.12.2019 10:09

Również chodzę do Kliniki Sfera i mogę naprawdę szczerze polecić. Mają tam świetny personel, na czele oczywiście z drem Migałą. Robię tam botox, ale i inne zabiegi na twarz. Efekty zawsze są takie jak oczekuję, mogę wchodzić do gabinetu z zamkniętymi oczami, a i tak wiem, że doktor jak zwykle zapewni mi super prezencje :)

# puszczka

02.01.2020 00:15

Demeter na Białostockiej. Ja tam akurat chodzę do doktora Wiktorowskiego na botoks. Byłam już u niego na dwóch ostrzyknięciach ;) wizyty zawsze przebiegają wzorowo.

REKLAMA

# kitty45

02.01.2020 14:21

Również polecam dra Migałę ze Sfery. Jak już robić coś dla swojego upiększenia, to tylko u osoby, która potrafi uzyskać oczekiwany efekt. A doktor bez wątpienia jest świetny w swoim fachu. Na stronie http://klinikasfera.pl/ jest więcej info na temat zabiegów jakie wykonuje.

# lila676

21.01.2020 17:27

#kitty45 napisał(a) 02.01.2020 14:21
Również polecam dra Migałę ze Sfery. Jak już robić coś dla swojego upiększenia, to tylko u osoby, która potrafi uzyskać oczekiwany efekt. A doktor bez wątpienia jest świetny w swoim fachu. Na stronie http://klinikasfera.pl/ jest więcej info na temat zabiegów jakie wykonuje.

Koleżanka polecała mi tego pana doktora, opinie ma świetne :) Jak już robić taki zabieg to tylko u sprawdzonego specjalisty, który wykona go zgodnie ze sztuką :)

# Aneciak

23.01.2020 22:55

Dobrą kliniką na tego typu zabiegi jest Gold Clinic. Mają w ofercie lifting, kwas, nici liftingujące wchłanialne i inne zabiegi. Ja akurat poszłam na terapię kolagenową, która bardzo skutecznie ujędrnia skórę, która straciła elastyczność. Polecam.

REKLAMA

# Wilczyca

02.02.2020 11:14

Na kwasach byłam w klinice Radzikowska Clinic, ogólnie zabieg polecam, bo nie miałam po nim żadnych problemów, szybko udało mi się dojść do siebie i cieszę się gładką, jędrną buzią. Myślę, że warto :)

# asiath

22.02.2020 20:44

Jeśli szukacie w Wawie lekarza bądź kliniki do wykonania zabiegu z botoxem, to ja polecam klinikę Sfera http://klinikasfera.pl/botox. Dr Migała to najlepszy specjalista w tym zakresie:)

# Werka77

25.02.2020 09:09

Polecam wybrać się do dr Izabeli Lenartowicz do Lenartowicz Clinic w Katowicach lenartowiczclinic.pl . Ceny nie są wygórowane, a można wykonać różnego rodzaju zabiegi i uwierz mi, że będziesz wyglądała o niebo lepiej. Polecam głównie mezoterapię igłową - super napina i odświeża skórę.

REKLAMA

# Amanda900

28.02.2020 11:52

To poważne tematy, a ja jestem zdania, że jeśli chcemy się poddawać takim zabiegom jak botoks to tylko u sprawdzonego lekarza. W Wawie na pewno wam krzywdy nie zrobią w Belldermie na Pradze. Ja tu byłam na botoksie, a teraz rozważam zabieg Iccone na cellulit. Macie jakieś doświadczenia?

# kaśka

31.03.2020 11:24

Wykonywałam botoks w klinice Estetica Nova, zajmowała się mną dr Ewa Rybicka. Bardzo sympatyczna osoba, a w dodatku bardzo kompetentna. Bardzo dobrze dobrała mi zabieg do problemów, z którymi się zmagałam. Efekt jest super! Moja skóra nigdy nie była tak wygładzona, zmarszczki jakby zostały wyprasowane, a kurze łapki wokół oczu nie są już tak widoczne.

# cypryska89

09.06.2020 17:15

Bardzo często wykonuje zabiegi na twarz i ciało w https://klinikaotco.pl/
Polecam serdecznie, personel bardzo miły, pomocny i wykształcony. Dobrze doradzają, między innymi w wypełnieniu ust. Idealnie zrobione, bez przesadnego efektu. Szczególnie polecam doktor Osipowicz.

REKLAMA

# klarka

22.06.2020 19:10

Klinika Sfera, dr Migała. Chodzę do niego na botox już dłuższy czas i z perspektywy czasu mogę ocenić, że zna się naprawdę na tym, co robi i potrafi utrzymać skórę w świetnej kondycji, z takim samym efektem jak po pierwszym zabiegu. Polecam!

# KAROLAJNA

21.07.2020 15:05

Ja na botoks to chodzę do Demeter na Białostockiej :) wiem, że tam mi nie zrobią krzywdy i nie wyjdę od nich z nieruchomą twarzą. Doktor Maj doskonale wie ile i gdzie wstrzyknąć by efekt był super :)

# mimka

18.08.2020 11:40

Ja na botoks chodze do Elix na Puławskiej. Super gabinet medycyny estetycznej :) Ja się czuję u nich bezpiecznie, wiem że jestem w dobrych rękach. Doktor Sparażyńska to chyba jedna z najlepszych specjalistek w stolicy.

REKLAMA

# lisette123

01.09.2020 18:58

Ktoś pytał o nici - robiłam Barb 4D w Sferze u dra Migały, http://klinikasfera.pl/. Szczerze polecam, bardzo dobry specjalista. Jestem naprawdę zachwycona efektami <3

# BUNIA

30.10.2020 10:45

Ja byłam już dwa razy na botoksie w MO's Beauty Academy. Efekty? Dla mnie bomba :) byłam na kurze łapki i lwią zmarszczkę - nie widać ich teraz i wyglądam młodziej, choć wciąż jest to naturalny efekt

# Marley

04.11.2020 20:49

Ja może nie przetestowałam wszystkiego o czym piszecie :D ale kilka zabiegów na twarz już za mną, wierzę w profilaktykę, później nie będzie już tak łatwo wszystkiego naprawiać. A jeśli mam polecić klinikę z Warszawy to Estetica Nova! Cudowna pani doktor Rybicka zawsze wie, jaki zabieg się u mnie sprawdzi ;)

REKLAMA

# elisia

05.11.2020 00:55

Też pozbywałam się lwiej zmarszczki, ja jeżdzę do sprawdzonej kliniki w Łodzi na ul Piotrkowską do Dermed i dr Doroty Żukowskiej. rewelacyjna jest

# ivvenka

21.11.2020 18:08

Na botoks polecam się umówić do kliniki Sfera, tam jest teraz zabieg dostępny w mega cenie - od 350 zł. Cena jest promocyjna, ale to nie jedyny atut. Ja tam chodzę do dr Migały, który jest świetnym lekarzem, doświadczonym. Takie kombo dobrej ceny i świetnego specjalisty to nie jest standard, więc polecam skorzystać :)

# goshka

30.11.2020 11:15

Zapisz się do doktor Aleksandry Szczepańskiej z AME na Ursynowie. Ja chodzę tam od kilku lat na zabiegi i to jest lekarz, którego z czystym sumieniem mogę polecić. Każdej pacjentce poświęca tyle czasu ile trzeba. Bez pośpiechu, bez jakiegoś zniecierpliwienia. Bardzo sympatyczny człowiek, a jednocześnie doświadczony lekarz.

# KamiLLa

14.01.2021 19:29

Polecam klinikę Kaczyńscy Clinic w Warszawie, mają duży wybór zabiegów odmładzających, w tym botoks, ale i zabiegi laserowe. Mnie urzekli podejściem do pacjenta, takim bardzo indywidualnym. Bardzo szczegółowa konsultacja, dużo informacji, wszystko jasno i prosto wyjaśnione. Czułam się tam dobrze, bez stresu.

# Gonia

17.01.2021 22:44

Jak szukasz dobrej kliniki i doktora to polecam Ci Kaczyńscy Clinic na Białołęce. No i pana doktora Kaczyńskiego oczywiście - rewelacyjny lekarz i taki ciepły, serdeczny człowiek. Jeśli chodzi o wypełniacze to uwierz mi, pan doktor doskonale wie ile i gdzie wstrzyknąć, żeby było dobrze :)

# marzenna

25.01.2021 22:27

Zdecydowanie https://www.klinikasfera.pl/ Bardzo dobra klinika, na czele z panem doktorem Krzysztofem Migałą, który jest naprawdę świetnym lekarzem medycyny estetycznej. Robiłam u niego botoks i wiem, że ma super wyczucie, efekt jest bardzo subtelny. Teraz faktycznie jest promocja na ten zabieg i można w bardzo atrakcyjnej cenie skorzystać.

 lizawietta

26.01.2021 18:26

W Warszawie godny polecenia salon to https://www.qclinique.pl. Odwiedzam ich regularnie na zabiegi pielęgnacyjne i z zakresu modelowania sylwetki. Koleżanka natomiast zdecydowała się na botox i jest bardzo zadowolona. Zmarszczki całkowicie jej zniknęły i twarz wygląda naturalnie. Cenowo w Warszawie ze względu na spore rabaty są bezkonkurencyjni.

# monicca

03.05.2021 14:01

Zdecydowanie Klinika Sfera, https://www.klinikasfera.pl/. Moim zdaniem najlepsze miejsce w Warszawie, a już kilka gabinetów i klinik miałam okazji sprawdzić. Dr Migała to świetny lekarz :)

# ZUZULA8

11.05.2021 22:32

Ja chodze na botoks do doktor Szczepańskiej do AME Ursynów :) Klinika znajduje się na Cynamonowej. Uwielbiam panią doktor bo zawsze indywidulanie podchodzi do pacjentek i potrafi dobrać odpowiednią ilość preparatu tak że efekty są widoczne, ale mimika twarzy pozostaje ;) Dla mnie własnie to się liczy.

# karolinak

29.05.2021 22:12

Tylko i wyłącznie Klinika Sfera, https://www.klinikasfera.pl/. Najlepsza opieka lekarska, piękne efekty zabiegów i atrakcyjna cena, zabieg jest teraz dostępny już od 350 zł o ile dobrze pamiętam :)

# Tonia

02.06.2021 23:55

Zmarszczki wygładzałam w łodzkiej klinice Dermed u dr Doroty Żukowskiej, niesamowity efekt, od razu kilka lat mniej

# kisza

10.06.2021 12:47

Moim zdaniem magiczna klinika jest ok, przyjmują w większości większych miast, bo działają mobilnie. Ja robię u nich wypełnianie zmarszczek raz na pół roku. Efekty super, przyjmują tam doświadczeni lekarze medycyny estetycznej. Jeżeli chodzi o ceny to turbo niskie, czasami nawet o połowę taniej mają.

# sardynia5

10.06.2021 21:17

#kisza napisał(a) 10.06.2021 12:47
Moim zdaniem magiczna klinika jest ok, przyjmują w większości większych miast, bo działają mobilnie. Ja robię u nich wypełnianie zmarszczek raz na pół roku. Efekty super, przyjmują tam doświadczeni lekarze medycyny estetycznej. Jeżeli chodzi o ceny to turbo niskie, czasami nawet o połowę taniej mają.

Od razu byłabym podejrzliwa :D

# paulina67

18.06.2021 16:04

Mam tak samo, ja jestem bardzo ostrożna, jeżeli chodzi o zakupy czy usługi w sieci. Ale MK opinie ma dobre z tego, co widziałam, ceny naprawdę bardzo przystępne, co faktycznie może dziwić, a może nawet niepokoić na pierwszy rzut oka.

# molinka

18.06.2021 18:49

W magicznej klinice przyjmuje dr Halina Derevianko, ona specjalizuje się w dermatologii, bardzo dobry, wykwalifikowany lekarz i doradzić potrafi.

# RenataKa

22.06.2021 23:50

#molinka napisał(a) 18.06.2021 18:49
W magicznej klinice przyjmuje dr Halina Derevianko, ona specjalizuje się w dermatologii, bardzo dobry, wykwalifikowany lekarz i doradzić potrafi.

Bardzo dobra specjalistka, wie co robi i potrafi doradzić. Ceny mega przystępne, aż trudno uwierzyć, ale usługi na wysokim poziomie, także wszystko na plus.

# Altaya

24.06.2021 23:54

Ja mogę polecić ale w Białymstoku klinike Humana medica Omeda, byłam na botoksie u nich u dr Doroty Żukowskiej

# dominika37

26.06.2021 23:30

Klinika Sfera, https://www.klinikasfera.pl/ - bardzo polecam dr Migałę, robię u niego botoks już od dłuższego czasu. Wspaniały specjalista :)

# Aleksandrapokora

28.06.2021 01:27

Co polecicie na dolinę łez? Zauwazyłam, że pojawia się dolina łez i zastanawiam się, jak sobie z tym poradzić.

# syskax

29.06.2021 12:00

#Aleksandrapokora napisał(a) 28.06.2021 01:27
Co polecicie na dolinę łez? Zauwazyłam, że pojawia się dolina łez i zastanawiam się, jak sobie z tym poradzić.

No cóż w tym wypadku chyba najlepszym rozwiązaniem jest po prostu kwas hialuronowy. Nie ma moim zdaniem innego wyjścia, jak uzupełnienie doliny łez tym preparatem.

# Tania

01.07.2021 11:20

#molinka napisał(a) 18.06.2021 18:49
W magicznej klinice przyjmuje dr Halina Derevianko, ona specjalizuje się w dermatologii, bardzo dobry, wykwalifikowany lekarz i doradzić potrafi.

Doskonała specjalistka, polecam współpracę z tą lekarką. Magiczna Klinika ma niesamowicie niskie ceny

# markowiczowa

01.07.2021 13:33

Jak ceny są niższe o połowę to ja byłabym bardzo podejrzliwa. Ale jak piszecie, że ok to ok. Jestem zainetresowana powiększeniem ust, może mogłybyscie poradzić jak to wygląda, jaką metodą. Kto w MG wykonuje takie zabiegi? Jak miałyscie tam robione usta dajcie znać.

# marmolada

02.07.2021 01:14

#molinka napisał(a) 18.06.2021 18:49
W magicznej klinice przyjmuje dr Halina Derevianko, ona specjalizuje się w dermatologii, bardzo dobry, wykwalifikowany lekarz i doradzić potrafi.

Ok, ale w jakich miastach ona przyjmuje? We wszystkich, które są wymieniowe na stronie tej kliniki? Szkoda, że na stronie nie ma bardziej szczegółowych informacji, ale chyba się do ich po prostu odezwę i się dowiem co i jak :) Trzymajcie kciuki, bo chcę od dłuższego czasu wypełnić zmarszczki, ale nie mam odwagi pójść na konsultację.

# markowiczowa

11.07.2021 03:00

Odezwij się do nich na FB najlepiej, tam odpisują ekspresowo.

# gajka67

15.07.2021 01:12

Interesuje mnie wypełniania lwiej zmarszczki, ale nie wiem czy można to zrobić kwasem hialuronowym czy botoks wchodzi w grę?

# szmizjerka

22.07.2021 02:02

#gajka67 napisał(a) 15.07.2021 01:12
Interesuje mnie wypełniania lwiej zmarszczki, ale nie wiem czy można to zrobić kwasem hialuronowym czy botoks wchodzi w grę?

Sama jakiś czas temu się nad tym zastanawiałam i powiedziano mi, że zmarszczki na czole lepiej wypełnić botoksem, natomiast np. zmarszczki palacza, dolinę łez kwasem.

# renataER

24.07.2021 19:30

Wybór jest tak duży, że głowa boli serio. Prawda jest taka, że im więcej jest tych klinik tym trudniej jest podjąć decyzję, gdzie pójść na zabieg. ja bym się sugerowala przede wszystkim opiniami klientem, to chyba jest kluczowe. Cena nigdy nie powinna grać głównej roli.

# ferka

26.07.2021 13:21

Dokładnie... jak jest dużo opcji to wybór jest mega trudny, no i trzeba poświęcić zdecydowanie więcej czasu.

# Ivvona39

26.07.2021 19:16

Jak szukasz dobrego miejsca na botox w Warszawie, polecam Ci Klinikę Sfera, https://www.klinikasfera.pl/botox Tylko tam robię zabiegi medycyny estetycznej, a kilka miejsc już sprawdziłam. Dr Migała jest najlepszy!

# Karinka10

28.07.2021 08:33

Zdecydowanie polecam taki zabieg w salonie https://afrodytasalon.pl/, w którym byłam jakiś miesiąc temu. Jestem bardzo zadowolona z ceny oraz efektów zabiegu, a także z doskonałej opieki, jakiej tam doświadczyłam

# malgorzatagoska

28.07.2021 11:37

Ja chodzę na Plac Konstytucji 3 do KOS-MED, tam Magiczna Klinika przyjmuje, współpracują z tym salonem. polecam, bo nie mam żadnych zastrzeżeń. wszystko na tip top, rezultaty super.

# sandra

28.07.2021 12:45

#malgorzatagoska napisał(a) 28.07.2021 11:37
Ja chodzę na Plac Konstytucji 3 do KOS-MED, tam Magiczna Klinika przyjmuje, współpracują z tym salonem. polecam, bo nie mam żadnych zastrzeżeń. wszystko na tip top, rezultaty super.

Jakie zabiegi robisz u nich?

# kornelia5664

28.07.2021 13:28

Ja chętnie zrobiłabym sobie usta, dużo dziewczyn decyduje się teraz na taki zabieg, ja mam dość wąskie i nierówne usta, wiec myslę, że bym się kwalifikowała jak najbardziej.

# marcelina

31.07.2021 13:34

Ja robilam usta i nie żałuje,bo wyglądam lepiej, a efekt jest subtelny. Niektórzy nawet w ogóle nie zauważyli zmiany, a miałam malą asymetrię. Polecam, jak masz kompleksy i myślisz ze jest Ci potrzebne to warto, tym bardziej, że koszty nie są wysokie.

# Alka

31.07.2021 15:16

#kornelia5664 napisał(a) 28.07.2021 13:28
Ja chętnie zrobiłabym sobie usta, dużo dziewczyn decyduje się teraz na taki zabieg, ja mam dość wąskie i nierówne usta, wiec myslę, że bym się kwalifikowała jak najbardziej.

Robiłam usta i polecam, nie jest to na stałe, bo kwas po jakimś czasie się whłania, efekt super, ja jestem zadowolona, miałam podane 0,8 ml teraz wzięłabym 1 ml bo wcale to nie jest dużo.

# Violcik

21.08.2021 21:57

Ja akurat jeżdze ale do Białegostoku do kliniki Humana Medica Omeda, przyjmuje tam dr dorota Żukowska. Mam do niej pełen zaufanie, a i uszy u niej poprawiałam bo miałam odstające

# Lajla

26.08.2021 20:46

Polecam dra Migałę z Kliniki Sfera, https://www.klinikasfera.pl/. Naprawdę najlepszy specjalista w Warszawie! Dodatkowo pierwsza konsultacja u niego jest bezpłatna, a cena samego zabiegu jest aktualnie bardzo promocyjna.

# Fibi

31.08.2021 12:58

Ja Ci mogę doradzić panią doktor Syryło która przyjmuje w SCLINIC na Łukowskiej. Pani doktor to prawdziwa specjalistka od wypełniaczy i różnych innych metod odmładzania. Każdą swoją pacjentkę traktuje indywidualne. Ja zawsze wychodzę zadowolona z jej gabinetu.

# DariaM

08.02.2022 11:34

Taką godna polecenia jest Magiczna Klinika w Warszawie. Pracują na bardzo dobrym preparacie jak Allergan, gdzie po nim efekt utrzymuje się do 9 miesięcy. Ja będę miała tym preparatem robione zmarszczki mimiczne na twarzy.

# Angela77

10.02.2022 11:51

#DariaM napisał(a) 08.02.2022 11:34
Taką godna polecenia jest Magiczna Klinika w Warszawie. Pracują na bardzo dobrym preparacie jak Allergan, gdzie po nim efekt utrzymuje się do 9 miesięcy. Ja będę miała tym preparatem robione zmarszczki mimiczne na twarzy.

Ja się tutaj wybieram, ale na powiększanie ust. A nad botoksem się zastanawiam właśnie w takim samym kontekście jak Ty ;)Czyli wypełnianie zmarszczek, ale w okolicach kurzych łapek.

# Ida44

11.02.2022 09:54

#DariaM napisał(a) 08.02.2022 11:34
Taką godna polecenia jest Magiczna Klinika w Warszawie. Pracują na bardzo dobrym preparacie jak Allergan, gdzie po nim efekt utrzymuje się do 9 miesięcy. Ja będę miała tym preparatem robione zmarszczki mimiczne na twarzy.

Botoks jest bardzo dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o likwidację lwiej zmarszczki. W tej klinice widziałam dość fajne promocje, często coś się trafia ;)

# Maya31

16.02.2022 10:26

Są promocje na zabiegi z botoksem na twarz za 279 zł w Magicznej . Także .... moim zdaniem bardzo się opłaca. Tym bardziej, że Allergan jest bardzo dobrym preparatem.

# CarlaBruni

17.02.2022 11:33

#Maya31 napisał(a) 16.02.2022 10:26
Są promocje na zabiegi z botoksem na twarz za 279 zł w Magicznej . Także .... moim zdaniem bardzo się opłaca. Tym bardziej, że Allergan jest bardzo dobrym preparatem.

A nie wiecie może do kiedy ta promocja trwa ? Pytam, bo może jeszcze finansowo ogarnę temat.

# Angelina77

22.02.2022 11:14

Hejka. Hmm do kiedy promocja trwa to szczerze mówiąc nie wiem. Na stronie MK podane jest ogólnie, ze są promocje. Może najlepiej jak sie skontaktujesz z nimi przez FB lub telefonicznie ? Według mnie to jest dobra opcja.

# CarlaBruni

23.02.2022 09:19

Amanda77, ja się wybieram do nich osobiście, będę wracać z pracy to zajrzę tam i sie dowiem co i jak ;) Dam znać tutaj. Na FB też pewnie możesz zamówić sobie wizytę

# Anna787

26.02.2022 22:07

Dr Migała z Kliniki Sfera, https://www.klinikasfera.pl/ - polecam. Naprawdę świetnie robi botoks, efekt jest naturalny :)

# Mania7

27.02.2022 22:42

Magiczna Klinika jest świetna opcją na zabieg z botoksem ;) Jestem mega zadowolona z efektów jeśli chodzi o redukcję lwiej zmarszczki itd.

# IdaN

28.02.2022 12:26

#Mania7 napisał(a) 27.02.2022 22:42
Magiczna Klinika jest świetna opcją na zabieg z botoksem ;) Jestem mega zadowolona z efektów jeśli chodzi o redukcję lwiej zmarszczki itd.

Widziałam, że pracują na preparacie Allergan. Jak w ogóle wygląda taki zabieg ? Trzeba sie jakoś przygotować do niego ? Jak to wygląda ? Będę wdzięczna za odpowiedź.

# Polkka

28.02.2022 21:00

A ja polecam klinike Dermed z Łodzi i dr Dorote Żukowska świetna w temacie usuwania zmarszczek ale i wybitna chirurg plastyczna

# Mania7

28.02.2022 23:56

hejka. Co do tego jak wygląda taki zabieg jeśli chodzi o zabieg z botoksem- Wygląda to tak, że wstrzykiwany jest on miejscowo i wywołuje miejscowe porażenie mięśnia marszczącego brwi odpowiadającego za nadmierną mimikę ;) Także tak to wygląda ;) A Allergan jest polecanym preparatem w Magicznej Klinice.

# zuzula

01.10.2022 16:27

Jestem po botoksie w SClinic i tę klinikę moge polecić :) Byłam w gabinecie doktor Syryło i jestem zachwycona jej podejściem do pacjentek :) Mega sympatyczna i jednocześnie kompetentna.

# rozanna

12.06.2023 19:23

Na Ursynowie na Cynamonowej jest Akademia Medycyny Estetycznej. Jeśli miałabym się do kogoś zgłosić to właśnie do nich. Doktor Jacek Bocheński to fenomenalny specjalista, który ma indywidualne podejście do każdej pacjentki.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy