REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

BOK

 ania

24.08.2003 15:14

Słuchajcie, kto może powiedzieć mi coś o poziomie nauki języka i innych kursów i kółek prowadzonych w Białołeckim Ośrodku Kultury? Szukam jakiejś szkoły językowej dla nastolatka i muszę ograniczyć się w poszukiwaniach do dzielnicy. Kto uczy tam języka, jaki jest poziom, metoda, wielkość grupy? Z góry dziękują za informacje. A może znacie jakąś dobrą szkołę językową poza Białołęką ale w miarę blisko?

# Kotkaa

24.08.2003 20:54

Języka uczą absolwentki Lingwistyki Stosowanej - czyli na pewno języki znają (są zresztą dwujęzyczne - np. mogą uczyć angielskiego i francuskiego). Metodyków na lingwistyce tez miałyśmy niezłych, więc uczyć umieją (stosuja tzw. podejście komunikacyjne). Poziomy powinny dostosowywać po teście kwalifikacyjnym - to norma nawet w szkołach państwowych.
Mnie osobiscie nie podoba się nieco zwariowana osobowość jednej z lektorek, ale to przecież rzecz gustu.
PS. Ja akurat w BOK nie uczę.
A z innych szkół polecam ProfiLingua na Al. Jerozolimskich - co prawda mówię z punktu widzenia lektora, pracowałam tam przez rok - mają naprawdę wysokie wymagania. Z punktu widzenia słuchacza to Historyk sie może wypowiedzieć... Jedyny minus - 15-osobowe grupy.

# jurek

25.08.2003 09:25

Uczyłem się w angielskiego w BOK-u i było tak samo jak w tzw "renomowanych szkołach" z tym, że o ile kurs rozpoczęło 10 osób to już w II semestrze było tylko 6. Z mojego punktu widzenia im mniejsze grupy tym lepiej więc nie narzekam. I oczywiście polecam "zwariowaną lektorekę" bo ładna, dobrze zorganizowana i co najważniejsze dobrze uczy.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA