REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# WD32

11.12.2015 13:53

to nie jest parking tylko wolne klepisko z kałużami zastawione (nielegalnie) samochodami

# Księżycowy

11.12.2015 17:03

Oczywiście dla gminy jest to interes,ale pamiętajmy że nam też chociażby umierają bliscy i wtedy rodzinę zaprośmy na pogrzeb na rowerach ....

# asd

11.12.2015 19:58

Zainteresowany parkingiem może zawsze zebrać na tacę kupić teren i zrobić parking.
A ja proponuje zlikwidować!

REKLAMA

# eRDe

12.12.2015 10:19

Lepszy parking niż nowy blok. Szczególnie, że pewnie wraz z nowym blokiem pojawiają się nowe, nieznane wcześniej obyczaje.

# Uliczka

12.12.2015 15:08

#Księżycowy napisał(a) 11.12.2015 17:03
Oczywiście dla gminy jest to interes,ale pamiętajmy że nam też chociażby umierają bliscy i wtedy rodzinę zaprośmy na pogrzeb na rowerach ....
Faktycznie obywatelu, urwałeś się z księżyca, zatem informuję, że gminy u nas nie ma, Bielany są od wielu dziesiątek lat dzielnicą. Specjalista się znalazł...

# Wawa

14.12.2015 12:23

Zabudują każdą wolną przestrzeń ! po kiego następny blok ?? mało tego co powstało przy Sokratesa ?! Czy nie można tego terenu zagospodarować dla obecnych mieszkańców ?!

REKLAMA

# bielanka

16.12.2015 13:09

Bielany są dzielnicą na podstawie ustawy z 2002 roku, wcześniej rzeczywiście była to gmina ...
W kwestii tego kawałka ziemi: fajnie byłoby wiedzieć, kogo to był kawałek: miasta, spółdzielni czy parafii ?

# wolumen

17.12.2015 12:42

Z nieoficjalnych informacji, ma powstać blok na 79 mieszkań z garażem podziemnym. Czekają na pozwolenie na budowę. Ma ruszyć na wiosnę 2016. Metraże od 35-105 m2.
Także sprzedawać stare- kupować nowe.

# eRDe

17.12.2015 23:11

#wolumen napisał(a) 17.12.2015 12:42
Także sprzedawać stare- kupować nowe.

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że lepiej mieszkać w starym bloku. Jakość nowych woła o pomstę do nieba.

REKLAMA

# wolumen

18.12.2015 12:24

Napewno lepiej mieszkać w starym bloku. Gratis dostajesz smród kocich odchodów na klatkach schodowych, pomazane ściany sprayem, nie masz gdzie zaparkować auta / brak garażu /, stare obdrapane windy, piwnice pełne prusaków i kocich kup. Super miejsce.
Mieszkałem w starym blokowidku. Jak wchodzę do niego to dostaje depresji.

# eRDe

19.12.2015 22:41

Nie spotkałem się z czymś takim na starych osiedlach, ale może miałeś pecha? Obecnie stare osiedla w większości są zadbane, windy wymienione i prusaków brak. I te bloki postoją dłużej niż obecnie budowane (nie wiem z czego) nowe budynki.

# olaf

23.12.2015 09:31

Re #asd
No to może kościół też zlikwidować, będzie więcej miejsca na blok dla słoików???

REKLAMA

# wolumen

23.12.2015 11:20

Nowe mieszkania nie kupują tylko słoiki. Ludzie też przenoszą się ze starych blokowisk do nowych mieszkań.
W starych blokowiskach zostaną za naście lat: emeryci, studenci i azjaci.

# Art

05.04.2016 22:05

Księża na księżyc dla nich tylko kasa się liczy

 sara3214321

11.05.2016 11:45

To gdzie mamy parkować jak wszedzie robia bloki, Najbardzije opłacalne jest zrobienie prywatnego parkingu i sciaganie kasy z ludiz którzy i tak beda musieli go kupic :P We wro juz powstają takie http://www.parking-wroclaw.com.pl/ i ludzie nie mają zbytnio wyjscia :P

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break