REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


14.04.2016 12:22 #iro
Bzdura bzdura i jeszcze raz bzdura. Mówię to z pełną świadomością. Nie ma i nie było nigdy porządnego lokalu z dobrym jedzeniem na Białołęce. Jestem osobą która często w weekendy je na mieście. Ponieważ nie na Białołęce brak lokali, jestem zmuszony jechać do centrum. Jedyna znosna restauracja gdzie mają pojęcie o kuchni jest w cerfurze na Glebockiej (Tratoria)
14.04.2016 12:27 #Lew II
Jest porządny lokal z sushi ale amatorów tej kuchni: http://sushiandkimchi.com/
14.04.2016 13:10 #gosc79
#iro napisał(a) 14.04.2016 12:22

Bzdura bzdura i jeszcze raz bzdura. Mówię to z pełną świadomością. Nie ma i nie było nigdy porządnego lokalu z dobrym jedzeniem na Białołęce. Jestem osobą która często w weekendy je na mieście. Ponieważ nie na Białołęce brak lokali, jestem zmuszony jechać do centrum. Jedyna znosna restauracja gdzie mają pojęcie o kuchni jest w cerfurze na Glebockiej (Tratoria)
racja. lokale sie zwijają nie dlatego, ze nie ma chętnych na jedzenie na miescie. nie ma chętnych na kiepskie jedzenie. ile można jesc kebabów, pierogow albo pizz, których ciasto jest grubości opony od małego samochodu a tani ser sie rozpływa. brakuje takich miejsc jak souvlak city!
14.04.2016 13:22 #Lew II
to może zlot food trucków przy Magicznej? :)
14.04.2016 13:36 #Gość82
Oprócz pizzerii i kebabów mamy obiady domowe w Klubokawiarni Magiczna, zapiekanki i kurczaki w Corner pubie, kuchnie grecką w Souvlak City no i Midori i Kimchi sushi. Ludzie wolą raczej stołować się na mieście niż pod domem. Wyjątkiem są pizzerie których mamy zatrzęsienie i żyją głównie z dostaw.
REKLAMA
14.04.2016 13:49 #Olobolo
Jak się nie mieszka w skarbkowie to gdzie zaparkować? Jemy regularnie w mieście. Tu już nawet ciężko zakupy zrobić, bo parkingi w czerwonej torebce czy markpolu zawalone samochodami przesiadajacymi się do autobusów
14.04.2016 13:53 #dcdc
BZDURA W TYM "ARTYKULE" JAK MOŻNA WYROKOWAĆ NIE ZBADAWSZY WCZEŚNIEJ TEMATU.
NA BIAŁOŁĘCE JEST MAŁO A WRĘCZ BRAK KNAJP Z DOBRYM JEDZENIEM, JEŚLI POWSTAJĄ TO SŁABE I TYLKO DLATEGO PADAJĄ. WINA LEŻY PO STRONIE WŁAŚCICIELI, KTÓRZY TUTAJ INWESTUJĄ, NIE WIEM CZY SĄ TO OSOBY, KTÓRE NIC ŚWIATA NIE WIDZIAŁY ANI NAWET DOBREJ KNAJPY CHOCIAŻ NA TARGÓWKU, NIE MÓWIĄC O DOBREJ NA MOKOTOWIE ALE JAK JUŻ OTWIERAJĄ TO PRZEWAŻNIE TANDETĘ.
14.04.2016 20:18 #ktosiek
nie zgodze sie ze w lokalach kiepskie jedzenie. swego czasu była na ul. derby knajpka z pizza prawdziwa włoska rewelacja , ceny tez ale co z tego jak brak klientów bo ludziom sie tyłka nie chce ruszyc z domu. to samo sie dzieje z bazarkiem ciagle jakis sklepik jest zamykany w innych dzielnicach to kwitnie i sie rozrasata tylko tu ludzie sa jacys dziwni i za miast wspierac cos lokalnego to wola jechac do centrów chandlowych
14.04.2016 20:49 #Gość
Po prostu mieszkają tutaj sloiki i ich mentalności nie zmienisz, Wola jeść odgrzewane żarcie niż coś dobrego.
#ktosiek napisał(a) 14.04.2016 20:18

nie zgodze sie ze w lokalach kiepskie jedzenie. swego czasu była na ul. derby knajpka z pizza prawdziwa włoska rewelacja , ceny tez ale co z tego jak brak klientów bo ludziom sie tyłka nie chce ruszyc z domu. to samo sie dzieje z bazarkiem ciagle jakis sklepik jest zamykany w innych dzielnicach to kwitnie i sie rozrasata tylko tu ludzie sa jacys dziwni i za miast wspierac cos lokalnego to wola jechac do centrów chandlowych
14.04.2016 23:16 #OLA
Zróbcie porządny lokal to i klienci się znajdą. Ale nie kebab, pizzeria, czy jeszcze inne wątpliwej jakości miejsce. No nie przesadzajcie, ze do centrum jedzie się 2 godziny. W to nie uwierzę. Kiedyś tak było, ale nie teraz, już po remoncie trasy Toruńskiej. Mnie się nie chce jeździć do centrum, poszłabym do jakiejś fajnej knajpki na dobre jedzenie, ale takiego miejsca w okolicy BRAK!!!
REKLAMA
15.04.2016 17:31 #cenka
Skuteczny sposób na pozyskanie klientów? Na http://bms.krakow.pl/webbell/ dowiedzieć się można, że marketing internetowy pomaga w rozreklamowaniu firmy, a co za tym idzie w pozyskaniu klientów.
16.04.2016 19:24 #Bida
Tu wszystko pada. Był targ śniadaniowy, upadł, bo nikt nie kupował, a na Żoliborzu, w Wilanowie tłumy. Każda knajpka pada, bo ludzie wolą napić się w domu. W domu odgrzewają słoiki od mamy. Tu większosć to przyjezdni, z małych miasteczek. Było ich stać na mieszkanka w tym pierdzielewie i tylko spłacają kredyty 30- letnie za swoje " apartamenty", a zakupy robią tylko w biedronce czy netto, bo wszystko za drogie, nawet bazarek, choć na Tarchominie są ze 3 i zawsze bylo dużo ludzi. Niedoinwestowana dzielnica, z dziurawymi drogami i osiedlami w polu, rozrzuconymi w różnych jej częściach.
17.04.2016 15:32 #Kot2!
Jedzenie dają bardzo dobre w Sushi and Kimchi tylko trzeba wyjść z domu i rozejrzeć się co mamy obok siebie a nie zakładać, że tu jest źle i się wszystko zamyka. Oby więcej takich lokali to będzie super.
18.04.2016 14:46 #Marek Lech
Problem nie leży ani w mentalności "słoików" ani w problemach komunikacyjnych. Śledziłem osobiście zakładanie kilku lokali w Ząbkach, Markach, Kobyłce itd. czyli w miejscach w odległości od centrum podobnej do Białołęki. Lokale te generalnie "padały" jeśli w pobliżu nie było jakiegoś sporego centrum handlowego lub większego zgrupowania miejsc pracy. Tam gdzie w pobliżu lokalu jest tylko "sypialnia" lokal nie ma szans. Niedzielni spacerowicze wystarczającego obrotu lokalowi nie zapewnią. Ciekawe jest doświadczenie z Zacisza, gdzie utrzymały się niewielkie lokale gastronomiczne z tanią ofertą. Tam podstawą utrzymania są pracownicy okolicznych małych warsztatów. W miejscowościach podwarszawskich dochody przynoszą duże lokale nastawione na wesela, komunie itd. Warunkiem jest wygodny dojazd i duży parking. Białołęka jaka jest każdy widzi.
18.04.2016 20:27 #wars
@Marek Lech,
to ja już nie wiem, Białołęka jest dużym osiedlem, sypialnią, czy domkami w szczerym polu?
Osiedle Derby liczebnie podobne do Zacisza oferuje chyba 5 pizzerii, 3 kebabiarnie, sushibar, 2 cukiernie, 2 puby. Większość z powodzeniem działa od kilku lat, ba, nawet od początku istnienia osiedla. Kilka "niby restauracji" upadło. Widzę dwa powody. Beznadziejna lokalizacja lub beznadziejna kuchnia. Punkt przy Berensona nie ma szans na powodzenie, bo leży przy drodze przelotowej - głośno, brudno i spaliny. W dodatku daleko do osiedla.
Derby i Lewandów potrzebują przestrzeni. Nikt nie będzie jadł w smrodzie i hałasie, na parkingu.
Inwestycje w stylu drogi, metro, przestrzeń publiczna spowodowałaby poprawę sytuacji na osiedlu i lokale by się zapełniły. Dobre. Bo złe upadną nawet na Krakowskim Przedmieściu.
I jakież to restauracje działają na Zaciszu?
REKLAMA
19.04.2016 11:41 #Jaaaaa
Prawda jest taka ze jedzenie w tych miejscach jest słabe a ceny z kosmosu. Moze to przez czynsze ale jakość pozostawia duzo do życzenia
19.04.2016 18:56 #waris
W jaki sposób zarządzaniu firmą? Jak można przeczytać na http://bms.krakow.pl/erp-berberis/ system er pomaga w zarządzaniu firmą. Pozwala też na znaczne zwiększenie zysków firmy.
23.04.2016 15:39 #Byłyklient
Byłam wielokronie w pizzerii na Lewandow ( Marki). Fajne miejsce, pyszna pizza. Nie wiem co się zmienilo, ale takiego brudu dawno nie widziałam. Kobieta ze ścierą wytarła pół stolika ( ze sklejki, byle jak zrobione?), potem krzesła, ktore i tak są brudne, potem znow sół. Nie zmieniła potluszczonych paperowych podkładow ( jednorazowych!!!). Tam były normalne stoliki, krzesla. Teraz to jakas buda z przybudowką z płyty pilśniowej z glośną muzyką typu ordynarny pop.
12.03.2018 09:47 #majka09
Ja jestem fanką polskiej kuchni, a jednym z miejsc, do których z rodziną chodzimy najchętniej na lunch czy kolację jest restauracja Klimczok na Woli. Wspaniałe miejsce, można tam zjeść wyjątkową kwaśnicę na żeberku, grillowanego pstrąga i wiele innych dań, które prezenują się i smakują wyśmienicie :)
27.06.2018 18:33 #Bamber
Pizza24 w Pruszkowie i nie ma lepszego lokalu. Zawsze jest dużo ludzi, jedzenie zawsze swieże.

https://www.pizza24hpruszkow.pl/kontakt
REKLAMA
25.08.2018 19:35 #aldona213
Ja polecam restauracje Klimczok, mega dobre jedzenie, na prawde warto sprobowac

 271/6849 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 

 REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Administrowanie nieruchomościami
 Pożyczka bez protokołu dla osób fizycznych Witam, Pan / Pani Jestem inwestorem z dużym kapitałem Finansista. Więc jestem gotów udzielić ci pożyczki między 5 000 euro i 35 000 000 euro przy oprocentowaniu 2% rocznie. Kontakt za pośrednictwem poczty: laurabettery@gmail.com

Poszukuję świadka
 Szybka oferta pożyczki bez protokołu Oferujemy pożyczki dla osób fizycznych i handlowców od 5000 do 25 000 000 EUR w tempie 2% rocznie z największą szybkością i niezawodnością. Otrzymasz pożyczkę 24 godziny po złożeniu wniosku i bez protokołów. Kontakt: laurabettery@gmail.com

Nauka
 Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumieć po niemiecku. Specjalizuję się w nauce PRAKTYCZNEGO zastosowania języka niemieckiego - w pracy, w życiu... Ucząc się przez Skype musisz używać Twojego słuchu i wzroku. Dzięki temu poradzisz sobie w przyszłości w rozmowie telefonicznej, będziesz rozumieć co mówią w radio, telewizji oraz przez głośniki na dworcu lub lotnisku. W JAKI SPOSÓB JA UCZĘ? Nauczanie języka to moja pasja. Jeśli naprawdę zależy Ci na tym, aby mówić i rozumieć po niemiecku, to zapraszam na moje kursy. Dzięki mnie wyjście z nowymi kolegami, koleżankami z pracy na piwo nie będzie powodem do stresu. Czekam na Twojego maila lub telefon od Ciebie! Pozdrawiam Jolanta Lektor z pasją Mój mail: jolanta.niemiecki@interia.pl Mój telefon: 790 701 508 PS 1 UWAŻAJ Specjalizuję się w niemieckim dla tych, którzy pracują w Polsce, w Niemczech, Austrii. Nie czekaj i umów się na bezpłatne zajęcia próbne: www.niemiecki-skype.pl

Kupię samochód
 Chcesz szybko i bezproblemowo sprzedać starsze auto? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Oprócz samochodów osobowych skupujemy również busy, samochody dostawcze, przyczepy i przyczepki. Chętnie auta z instalacją gazową. Chętnie małe samochody: Seicento (także van), Clio itp., ale nie tylko. Także samochody uszkodzone, do poprawek blacharskich, bez oc i przeglądu. KONTAKT: 609 668 736


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA