REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Hanka

31.08.2015 11:19

And now... Poproszę panów redaktorów tutejszych o wyjaśnienie mi (wg. aktualnego slownika polskiego), co to jest biletomat? Poniewaz jestem ciekawa swiata szerokiego, a jednoczesnie nie kumata w temacie itepe, itede.

# Biletomat

31.08.2015 14:34

https://pl.wiktionary.org/wiki/biletomat
biletomat
biletomat (język polski)[edytuj]
wymowa:
IPA: [

# r17

02.09.2015 14:06

Ten czytelnik to za przeproszeniem jakiś dziwny. Codziennie koło niego przechodzi, widzi kartkę ale jak postanowił kupić bilet to akurat w tym biletomacie który od kilku tygodni mija jako niedziałający. A dwa następny właśnie w Metrze czyli jakieś 3minuty dalej. Po co tu dorabiać jakieś historie do tego?
A do tego "kpi" ale z kogo? Bo widać nie bardzo jest zorientowany. Ponieważ jakby wiedział ile trwa załatwienie formalności w sprawie podłączenia prądu do czegokolwiek w przestrzeni miejskiej czy domu itd. To kilka tygodni nie dziwiło by go wcale. Bo kpi jak rozumiem z firmy która postawiła urządzenie. A ta przecież nie pójdzie i sobie nie podłączy tego. A na czas realizacji nie ma żadnego wpływu.
Stoi nieczynny, pytacie dlaczego i piszecie. Fajnie bo zawsze dobrze wiedzieć jaka przyczyna. Ale po co dorabiać do tego jakieś głupie listy.

REKLAMA

# Fredek50

05.09.2015 19:16

Witam
Dzisiaj przechodziłem i widziałem że wszystko się świeci, na dotyk reaguje, ale nic nie kupowałem, to pewnie już czynny?

 tronba

14.02.2020 21:18

masakra, na odczep się jak większość rzeczy w tym kraju :( czy ktoś się tym w końcu zainteresuje?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024