REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

18.06.2018 12:26 #Elka
Wreszcie samorząd Bielan sprzeciwił się torturowaniu nas przez lotniczy biznes. Myślałam że nie doczekam.
18.06.2018 13:52 #Gufi
To co dzieję się od dwóch a już wyjątkowo w tym roku-to horror dla osób , które mieszkają w kręgu nadlotniskowym.Szkółki latania szkolą młodych mężczyzn i często są to obcokrajowcy.Bo w Polsce tanio i kurs w Warszawie jest atrakcyjny.Terror hałasem od rana do nocy a weekendy są najgorsze.
18.06.2018 13:59 #LatającePierdziki
Najgorsze są te latające pierdziki holujące szybowce. Przy otwartym oknie w lecie nie słychać telewizora a rano czasem na kacu w weekend łeb boli jeszcze bardziej.
18.06.2018 15:56 #Zbigniew
Co wy za farmazony wypisujecie, mieszkam obok lotniska i nie słyszę niczego nadzwyczajnego. Łakomy kąsek żeby wpierniczyć tam kolejne osiedle i tyle. Dam sobie rękę uciąć że tu nie chodzi o żadne dobro mieszkańców tylko o kolejny biznes. Pytałem wielu sąsiadów i mieszkańców i ani jednej osobie nie przeszkadza lotnisko.
18.06.2018 17:15 #Latający Pierdzik
#Zbigniew napisał(a) 18.06.2018 15:56

Co wy za farmazony wypisujecie, mieszkam obok lotniska i nie słyszę niczego nadzwyczajnego. Łakomy kąsek żeby wpierniczyć tam kolejne osiedle i tyle. Dam sobie rękę uciąć że tu nie chodzi o żadne dobro mieszkańców tylko o kolejny biznes. Pytałem wielu sąsiadów i mieszkańców i ani jednej osobie nie przeszkadza lotnisko.
Co Ty piszesz. Tez mieszkam obok lotniska i w weekend tak nap%&*ala hałas że szok. Mi lotnisko też nie przeszkadza ale hałas tych pierdzących samolocików.
REKLAMA
18.06.2018 18:45 #Tadeusz
Powiedzcie mi ludzie o co wam chodzi z tym lotniskiem ? Na serio wam tak przeszkadza tak hałas? Mieszkam od urodzenia na Bielanach i jakoś bardziej mnie denerwuje hałas z Kasprowicza niż hałas z lotniska. Ile wam płacą deweloperzy za nagonkę na lotnisko? Wolicie jak będzie przebiegać trasa S7 przez środek Bemowa?
18.06.2018 22:26 #Pan Tadeusz
S7 będzie przebiegać przez środek Bemowa, bo tylko tam została ustanowiona przed laty rezerwa terenu. Lotnisko zostanie zaś zlikwidowane tylko w rezultacie dwóch możliwych zdarzeń - albo (uchowaj Boże) katastrofy lotniczej, gdy jakiś pierdziolot przygrzmoci w blok mieszkalny, szkolę albo wyląduje na ruchliwej ulicy Bielan, albo dopiero przy okazji budowy przedłużenia Trasy Mostu Północnego w kierunku ul. Lazurowej.
19.06.2018 08:59 #Kolan
#Pan Tadeusz napisał(a) 18.06.2018 22:26

S7 będzie przebiegać przez środek Bemowa, bo tylko tam została ustanowiona przed laty rezerwa terenu. Lotnisko zostanie zaś zlikwidowane tylko w rezultacie dwóch możliwych zdarzeń - albo (uchowaj Boże) katastrofy lotniczej, gdy jakiś pierdziolot przygrzmoci w blok mieszkalny, szkolę albo wyląduje na ruchliwej ulicy Bielan, albo dopiero przy okazji budowy przedłużenia Trasy Mostu Północnego w kierunku ul. Lazurowej.
Oj Tadziu, Tadziu. Zanim zaczną budować trasę minie jeszcze dobrych 15 lat
19.06.2018 09:01 #Lotnik
Problem dotyczy także Tarchomina. Mieszkam nieopodal lini Wisły i samoloty z Bemowa robią nam tu piekło. Hałas jest nie do wytrzymania. Część z nich mimo zakazu bezczelnie wlatuje nad osiedla. Częstotliwość przelotów powoduje że dosłownie można dostać szału...To musi się skończyć!
19.06.2018 16:37 #Klemens
Zbigniew pewnie jest bardzo blisko lotniska ale biznesowo
, mi hałas nie przeszkadza w takim stopniu jak skażenie ołowiem ze spalin starych rupieci napędzanych paliwem olowiowym avgas 100LL
19.06.2018 22:30 #ketman
A ile płacą firmy lotnicze za nagonkę przy pomocy prymitywnej taniej demagogii?
19.06.2018 22:31 #ketmanx
A ile płacą firmy lotnicze za nagonkę przy pomocy prymitywnej taniej demagogii?
20.06.2018 10:53 #SZARA
Jeśli zlikwidują lotnisko to do likwidacji idą również ogrody działkowe. Na to miejsce wyrośnie olbrzymie blokowisko + trasa s8. Zobaczymy wtedy, czy Ci co protestują będą zadowoleni. Ja zdecydowanie jestem za utrzymaniem lotniska.
20.06.2018 11:16 #Kolan
#SZARA napisał(a) 20.06.2018 10:53

Jeśli zlikwidują lotnisko to do likwidacji idą również ogrody działkowe. Na to miejsce wyrośnie olbrzymie blokowisko + trasa s8. Zobaczymy wtedy, czy Ci co protestują będą zadowoleni. Ja zdecydowanie jestem za utrzymaniem lotniska.
Żadnej trasy nie będzie. To tereny wojskowe więc nic nie wybudują
21.06.2018 10:53 #111555
TO pierdzą motory Które z hukiem przyjeżdżają po ulicach i wtedy się nie da żyć Szczególnie jak w nocy robią sobie wyścigi to motory trzeba zlikwidować a nie samoloty bo jak ktoś decyduje się mieszkać przy lotnisku Gdzie jest Aeroklub Warszawski oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe a przy okazji prywatne firmy szkolące to nie może potem narzekać że ma hałas mieszkam w pobliżu i to są miłe odgłosy. Zlikwidowac wyjące motory!!!
REKLAMA
23.06.2018 00:08 JacekK
Pod zgrabnym płaszczykiem "interesu publicznego" można baaardzo wiele ukryć. Na przykład interes prywatny. Niech ktokolwiek udowodni, że za chęcią uwolnienia mieszkańców od hałasu nie stoi żaden prywatny interes w postaci choćby przejęcia niezwykle atrakcyjnych gruntów. Bo jakoś brak w artykule odpowiedzi na podstawowe pytanie - co zamiast lotniska widzą w tym miejscu broniące obywateli władze? Bo jakoś nie wierzę w to, że teren ten pozostałby otwartą przestrzenią publiczną z funkcjami ogólnodostępnej rekreacji.
23.06.2018 11:24 #amber cold
I dobrze że chcą się pozbyć awionetek. 20 lat nas nękają od świtu do nocy. Dosyć tego!!!!!!
23.06.2018 13:18 #SirB
1. Przyjechać z Męcinkowa Dolnego.
2. Zostać korposzczurem.
3. Kupić tanie mieszkanie koło czynnego lotniska.
4. Marudzić na hałas.

Wydaje się logiczne?
27.06.2018 12:17 Aniol
Mieszkam na Żółwiej, słyszę samoloty i helikopter pogotowia ale nie jest to jakieś uciążliwe. Chętnie dowiem się w którym miejscu mieszkają ci malkontenci co tak narzekają na hałas.

Wszystkie bloki mieszkalne wybudowano PO powstaniu lotniska czyli nabywcy wcześniej wiedzieli, że jest tu lotnisko i latają samoloty. A teraz nagle im to przeszkadza, śmiech na sali :-)
27.06.2018 12:20 Aniol
#SZARA napisał(a) 20.06.2018 10:53

Dokładnie, ludzie chyba sobie sprawy nie zdają co by się stało z tym terenem po likwidacji lotniska, z deszczu pod rynnę...
27.06.2018 12:21 Aniol
#Kolan napisał(a) 20.06.2018 11:16

Żadnej trasy nie będzie. To tereny wojskowe więc nic nie wybudują
Oczywiście że będzie bo już klepnięta, rozpoczęcie budowy 2021.
27.06.2018 13:05 #Kolan
Aniol napisał 27.06.2018 12:17

Mieszkam na Żółwiej, słyszę samoloty i helikopter pogotowia ale nie jest to jakieś uciążliwe. Chętnie dowiem się w którym miejscu mieszkają ci malkontenci co tak narzekają na hałas.

Wszystkie bloki mieszkalne wybudowano PO powstaniu lotniska czyli nabywcy wcześniej wiedzieli, że jest tu lotnisko i latają samoloty. A teraz nagle im to przeszkadza, śmiech na sali :-)
Ja mieszkam na Kwitnącej i hałas jest. W Twoim bloku pewnie popękały ściany od hałasu. Może jesteś przygłuchy skoro nie jest to uciążliwe.
27.06.2018 21:05 #Księżycowy
Aniol napisał 27.06.2018 12:17

Mieszkam na Żółwiej, słyszę samoloty i helikopter pogotowia ale nie jest to jakieś uciążliwe. Chętnie dowiem się w którym miejscu mieszkają ci malkontenci co tak narzekają na hałas
Chyba masz problemy ze słuchem. Tez mieszkam ale Melioracyjna. Hałas jest ale były tu tanie mieszkanie po 5500m/2. Oddawali potem 500zł z metra.

21/1571 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - SPRZEDAM ZA GROSZE
 NOWA patelnia z zestawu VENICE PEARL COLLETION wykonana jest z wysokiej jakości stali chirurgicznej chromowo-niklowej 18/10. Jest podobnej klasy jak patelnie Zeptera czy Philipiaka ale w cenie okazyjnej. Może być używana na wszystkich rodzajach kuchenek jak gazowe, elektryczne, płyty ceramiczne i indukcyjne. Jest łatwa do umycia również w zmywarce. Posiada 20 LAT GWARANCJI Patelnia ma pojemności 2,9 litra. + pokrywka z termometrem Ma 9-warstwowe akutermiczne dno. Poprzez kumulację ciepła rozprowadzaną wewnątrz patelni potrawy są równomiernie poddane obróbce termicznej, co pozwala przygotowywać je przy minimalnej ilości tłuszczu - ZDROWIE. Link do strony producenta: http://veniceitaly.pl/

Kupię mieszkanie
 Kupię nieruchomości z lokatorami, trudny stan prawny (z problemem), domy, mieszkania na terenie Warszawy i okolic. Również nieruchomości z dożywociem oraz służebnością. Płatność gotówką- od ręki. Tel:792-401-501

Różne
 Zgubiona legitymacja studencka na dane Patrycja Sidoruk z uczelni AWF w Warszawie.

Kupię części
 Do Fiata 125 + PRL 513-606-666

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.