REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

Bieganie

# Koli

08.08.2018 22:35

Czyżby slokiki nie wiedziały że biegacze pozdrawiają się w czasie biegu ? Takie zdziwienie tylko na Bemowie

# Asha ti

08.08.2018 22:37

Czego oczekujesz od pierd......go słoja ?

# marcia

13.03.2020 20:44

Znacie może jakieś fajne trasy do biegania w Warszawie? Ja od niedawna zaczęłam biegać z moim smartbandem Garett którego posiadanie właściwie mnie do tego zmobilizowało. Wiosna idzie więc bieganie będzie jeszcze bardziej przyjemne :)

REKLAMA

# dominikaa87

20.04.2020 20:51

Czasem potrzeba takiej zewnętrznej motywacji :) Ja od tej kwarantanny całkowicie się zasiedziałam, ale wracam do biegania. Dla mnie motywacją był zakup nowych nowych butów biegowych - na https://perfektsport.pl/ znalazłam bardzo kuszącą promocję :)

 klezo

12.08.2020 21:04

ja często łapię kontuzje :/

 dorka01

12.08.2020 21:11

Idealna na takie sprawy jest komora normobaryczna. Ja chodzę z koleżanką do Cellife na Józefowie. W tamtejszej komorze czuje się jak w domu ,siedzę w wygodnych fotelach to bardzo relaksuje. Ale najważniejsze jest to że jak złapie kontuzję to po takich sesjach szybciej wracam do sprawności. Warto wypróbować. Dla mnie rewelacja.

REKLAMA

# artureks

13.08.2020 07:32

Maratonu Warszawskiego nie będzie, półmaraton Praski już dawno przenieśli z fajnej letniej pory z cieplutkiego sierpnia w zimny wrzesień i to po nocy, mojego bieganie w Wawie już nic nie zostało :( a i tak wszystko zaorał covid..http://fb.com/maratonczyk.andrzej

# Janek88

31.08.2020 15:50

Ja niedawno zacząłem biegać a zmobilizował mnie do tego smartwatch Garett , którego dostałem od narzeczonej :) fajnie się biega z takim sprzętem. Jest pomiar tętna i dystansu i inne fajne funkcje
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA