REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Biblioteki

 

17.10.2003 13:14

Przygotowujemy tekst o bibliotekach. Prosimy osoby korzystajace z nich o zgłaszanie swoich uwag pod adresem echo@3w.pl lub na forum. Chcemy wiedzieć, czy nasze placówki mają nowości, czy jesteście z nich zadowoleni. Czego brakuje naszym bibliotekom, co można poprawić? Która wypożyczalnia jest najlepsza, która najgorsza i dlaczego?

# mieszkanka

17.10.2003 14:27

o bibliotece na Ambaras juz pisalismy ma nowosci, pani bibliotekarka pamięta o indywidualnych zainteresowaniach, zawsze dobrze doradzi a dzieci i mlodziez chetnie przychodza i na miejscu czytaja. Tylko lokal malutki i w b.starym sypiacym sie budynku, bardzo by sie przydal przyzwoity lokal i internet ale to pewnie mrzonki w kazdym razie to b.mile miejsce w wiecznie niedoinwestowanej Bialolece Dworskiej.

# Kotkaa

17.10.2003 15:57

Ja najczęściej korzystam z biblioteki na Porajów (chyba?), nieźle zaopatrzona, ale co poczytniejsze rzeczy dostaje się "spod lady", np. Sapkowskiego. To znaczy, te książki są w katalogu, ale nie stoja na półkach, tylko trzeba o nie poprosić. Nowości , takich jak np. o bestsellery Empiku czy inne "modne" pozycje, jednak mają bardzo, bardzo malutko. Ale panie są miłe i nie bardzo krzyczą, jeśli przetrzyma się książki.
Przydałaby się u nas czytelnia naukowa, na Pl. Hallera jest trochę za daleko...

REKLAMA

# Felek

17.10.2003 21:25

ja nie czytam bo jak czytam to usypiam

# historyk-wyjątkowo

17.10.2003 21:33

Rada osiedla Białołęka Dw. od lat zabiega o godną siedzibę biblioteki, która na osiedlu jest bardzo potrzebna (a funkcjonuje tylko dzięki heroizmowi swoich swoich pracowników, którzy godzą się pracować w miejscu bez bieżącej wody i tzw. sławojką, a rzecz nma miejsce w jednej z najbogatszych gmin/dzielnic w Polsce na początku XXI w.) i jest nawet teren i lokal (po byłym komitecie osiedlowym przy ul. Żyrardowskiej), tylko władze Białołeki są głuche na nasze sugestie i prośby.

# relek

18.10.2003 22:51

kto by czytal bzdety

REKLAMA

# 07

20.10.2003 09:47

Do historyka- z tą Żyrardowską to jest taka historia, że już dawno Rada Osiedla B.D. proponowała przenieść tam siedzibę biblioteki, która, zgodnie z tym, co mówisz, jest w opłakanym stanie, ale nie dość, że są głusi na takie propozycje, to jeszcze pewnie niedługo działka razem z tym budynkiem pójdzie gdzieś po cichu pod młotek (radzę śledzić ogłoszenia o przetargach w gminie) i pewnie zamiast biblioteki swą nową siedzibę będzie tam miał jakiś skoligacony z burmistrzem człowiek- mieszkam niedaleko, będę informować o "postępach"!

# Gonzo

20.10.2003 12:50

Ało, o bibliotekach dajom, no to cóś powiem :)
A była u nas biblioteka, była, ele jom, już ładnych kilka lat temu zlikwidowali i już jej nima. Prowadził ją prof. Zawadzki (prawdziwy prof. geografii, a nie jakieś tam bibliotekarki). Biblioteka owa była na ulicy Weteranów (wiśniewo). Zawsze jak poszedłem, częstował cukierkami. Jak byłem starszy lubiłem tam chodzić, bo zawsze z nim w dyskusję wpadałem. TO BYŁ GOŚĆ. Kiedyś miałem wrażenie, że całą bibliotekę przeczytał.
Ano teraz jużci biblioteki nima. W drewnianym chałupinku była i siem skończyła. Gmina tą działkę sprzedała i jakiś palant z GOSPODARNOŚCI (chyba) tam się pobudował. A profesorka już od 100 lat nie widziałem. Pewnie jak mu zabrali bibliotekę, to nie maił dalej po co żyć :(
No i teraz na wiśniewie wbiblioteki nima, ale za to jest kupa palantów z Gospodarności i Pisu :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024