REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

Biblioteka w Legionowie

# Joanna

13.07.2011 18:00

Chciałabym wyrazić swoją opinię na temat artykułu: dla kogo biblioteka w Legionowie. Jak widać już to pytanie stawia coraz więcej osób. Pani dyrektor stwierdza, że godziny otwarcia są na prośbę mieszkańców. Tylko na pewno nikt z mieszkańców nie mówi, że biblioteka powinna być otwarta tylko w godzinach popołudniowych, Można jak w innych miastach pracować albo na dwie zmiany albo też na początku tygodnia rano np. pon, wtorek a później po południu. Dyrektor więc mija się z prawdą twierdząc, że tego zabraniają przepisy prawa pracy. Na forum legionowa był podnoszony problem ludzi starszych dla których wyprawa w południe do miasta jest zdecydowanie za ciężka.
Pan prezydent dla gazety mówi, że zmiana godzin pracy jest możliwa ale nic nie robi w tym kierunku, też wygodnie.
Wydaje mi się że nadużyciem jest stwierdzenie, że panie bibliotekarki chcą pracować w godz 8-16, nie wiem skąd ta informacja, czy autor był i rozmawiał z bibliotekarkami czy to informacja przekazana przez osoby trzecie?

 Weronika

14.07.2011 19:11

Biblioteka w Jabłonnie kwitnie i rozwija się mimo braku ludzi i pewnie znacznie mniejszej ilości funduszy do wykorzystania na własne i czytelników potrzeby. Z Legionowa jeżdżę tam na promocje książek, spotkania z poezją i ciekawymi ludźmi? W Legionowie właśnie dla dorosłych ofertą są głównie wystawy fotografii - doprawdy ludzie interesują się jeszcze czymś więcej. Ja chciałabym wreszcie znaleźć coś cennego dla siebie w bibliotece legionowskiej, która w moim mniemaniu powinna promować przede wszystkim książki, ludzi z nią związanych i promocją czytelnictwa - nie tylko książek o tym jak fotografować. Może warto zmienić proporcje!!!!!!!!!!!

 Weronika

14.07.2011 19:18

Co do godzin otwarcia to moim zdaniem nie są korzystne wystarczy poszukać w Internecie w jakich godzinach otwarte są inne biblioteki. Ja jestem stałą czytelniczką biblioteki na Woli która w pon. i we wtorek obsługuje czytelników od godz. 9.00 do 15.30 a w pozostałe dni od 12.00 do 19.00. Poniedziałki i wtorki są moje - przed rozpoczęciem pracy mogę sobie swobodnie skorzystać z księgozbioru - dla mnie godziny idealne. W Legionowie nie mam takich możliwości a soboty to przepraszam mam tylko dla rodziny.

REKLAMA

# Zitek

19.07.2011 10:15

A ja proszę o przeniesienie Biblioteki z obecnego miejsca, przez tych klientów nie mam gdzie parkować.... Do tego jeszcze uruchomienie podstawówki nr 3 i pseudoparking przy ulicy.... dołożyło do kompletu.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024